Wella, Professionals, Color Motion +, Moisturising Color Reflection Conditioner (Odżywka do włosów farbowanych)

Odżywka Wella Color Motion - rozświetlająco-nawilżająca pielęgnacja przeznaczona do włosów farbowanych. Doskonale chroni kolor włosów. Idealnie nadaje się do częstego stosowania. Regeneruje i wygładza powierzchnię włosa, zapewniając wspaniały, wibrujący połysk.

Działanie:
-wygładza powierzchnię włosów
-nadaje połysk i świetliste refleksy
-chroni kolor włosów
-wzmacnia włosy od nasady aż po końce

Najważniejsze składniki:
-Antyoksydanty (Histydyna)
-Pantenol
-Filtry UV

Przeciętna odżywka

Jest to odżywka z linii profesjonalnej. Dość gęsta konsystencja, dobrze się rozprowadza łatwo spłukuje. Jako odżywka rozświetlająca kolor radzi sobie dość dobrze. Włosy po użyciu tego produktu są puszyste i bardzo miękkie. Bardzo ładny delikatny nie drażniący zapach. Przeciętna nie robiącą krzywdy odżywka.

Żałuję zakupu

Żałuję, że pokusiło mnie żeby kupić komplet szampon i odżywka. Konsystencja gęstą, wygodną w nakładaniu, wydajna. Zapach nie jest brzydki ale jakiś wybitny też nie.
Już przy spłukiwaniu włosów czuć że mają na sobie pewnego rodzaju filtr.
Moje włosy wyglądają fatalnie. Przy suszeniu czuje że są oblepione, puszą się bardziej niż zwykle, wyglądają na bardziej zniszczone niż w rzeczywistości i na trochę nie domyte... po prostu fatalnie.
Dodatkowo po użyciu colormotion włosy na drugi dzień są strasznie przetłuszczone.
Mam włosy rozjaśniane i nie widzę żeby żeby eliminował żółte tony.