Veet, Wosk do depilacji na ciepło z olejkami eterycznymi

Veet, Wosk do depilacji na ciepło z olejkami eterycznymi

Kategoria
Marka

Używam go już od dawna. Trochę się z czasem zmieniło, większa pojemność, inne paski, ładniejszy zapach. Ale już wtedy wosk mi odpowiadał, a teraz jest chyba jeszcze lepszy. Ładnie się rozprowadza, szpatułka pokazuje, czy wosk nie jest za gorący, ale ja zawsze i tak sprawdzam na nadgarstku. Dobrze się zmywa ze wszystkiego na co mi czasem przypadkiem kapnie ;-).

Cena: 25 zł / 250 ml

Rewelacja

Rewelacyjny produkt. Kupiłam go w Anglii na wakacjach razem z plastrami do depilacji Veet. Pierwsze wypróbowałam plastry - trzeba je było ogrzać w rękach, ogrzałam żelazkiem przez ręcznik, a i tak były zbyt zimne i w efekcie męczyłam się z pozbyciem się klejącego wosku z ciała. Po tym incydencie zakupiony przeze mnie i nigdy nie otwarty słoiczek powędrował do szafy. Przypomniałam sobie o nim ostatnio i wykorzystałam do depilacji rąk - wcześniejsze próby rozjaśnienia włosków wodą utlenioną kończyły się porażką, a depilator bolał niemiłosiernie.

Bardzo ładny zapach, ból o wiele mniejszy niż w przypadku depilatora. Zobaczymy jak z efektem, ale po tygodniu skóra jest nadal gładziutka, więc nie urwał włosków, tylko wyrwał razem z cebulkami. Niestety czujnik temperatury na szpatułce jest do kitu - kiedy zniknęło białe "NO!" i pojawił się niebieski paseczek, wosk był zbyt zimny i fatalnie się rozprowadzał. Podgrzewałam go w garnku wody i polecam po podgrzaniu jak trochę wystygnie, wstawić słoiczek do garnka z wrzątkiem. Rewelacją jest to, że wosk zmywa się bez problemu wodą (nawet zimną) i nie sprawia żadnych problemów. Nabieranie szpatułką wymaga co prawda pewnej wprawy, ale po jednej ręce wiedziałam już co i jak. Niestety do depilacji niektórych części ciała przydatna jest druga osoba, ale to już specyfika samej metody depilacji, a nie tego konkretnego produktu.

Niestety produkt zniknął z polskiego rynku, a szkoda. Można go jednak dalej kupić na Amazonie czy eBayu. Po przetestowaniu pianek, kremów, maszynek, depilatorów elektrycznych i pasty cukrowej, ta metoda wydaje mi się najskuteczniejsza i najmniej czasochłonna. Po depilatorze notorycznie wyglądałam przez kilka godzin jak poparzona pokrzywami (i tak się zresztą czułam), a tutaj po wosku po godzinie zniknęło zaczerwienienie.

Super!

Swietny!
Uzywam go do nog, okolic bikini i twarzy.
Wyprobowalam juz chyba wszystkiego oprocz masy cukrowej(zrobie to niebawem) i to jest najlepsze. Mniej bolesne od depilatora, bardziej skuteczne od wosku na zimno, nie mowiac o maszynkach.
Jest tylko jeden minus, niektore wlosy wrastaja (mniej niz po depilatorze) i trzeba odczekac az wlosy beda do "chwycenia". Mimo wszystko polecam!

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

Yes , Yes !

KWC , jest najlepszym produktem z szerokiej oferty tej firmy.
Kupuję go za granicą , cena okazyjna to około 30 zł . Ma same plusy , poręczne opakowanie ze zmyślną szpatułką , która iformuje czy wosk nie jest za gorący oraz ułatwia nałożenie wosku na różne partie ciała . Wosk rozgrzewam w kąpieli wodnej . Świetnie chwyta włoski , używam dołączonych pasków oraz "starych prześcieradeł" ( pasków jest zbyt mało jak na taką dużą ilość wosku ) . Produkt wydajny , nie podrażnia . Zmywa się samą wodą .

Używam tego produktu od:prawie 2 lat

świetny wosk

Używam go od wielu lat, teraz już tylko do depilacji twarzy (regulacja brwi i wąsik) i muszę powiedzieć,że w tej roli sprawdza się świetnie! Nie podrażnia za bardzo, ładnie pachnie, jest dokładny. Teraz do reszty ciała wolę wosk profesjonalny bez pasków albo pastę cukrową, ale do nóg i okolic bikini też się sprawdzał bardzo dobrze, gorzej z pachami.
Wielką zaletą jest to, że resztki można bez problemu spłukać ciepłą wodą, a wadą, że jest nie do dostania w Polsce.
Nie wiem czy ponownie kupię, zastanowię się czy warto tachać z zagranicy wosk tylko do brwi i wąsika.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań: duuuużo

Najlepszy:)!!

Rzeczywiście jest świetny i najlepszy. Nogi pozostają gładkie a włoski odrastają słabe i mięciutkie. Po latach praktyki zamiast załączonych pergaminowych paseczków do depilacji, stosuję pocięty w paseczki bawełniany materiał. Dzięki temu efekt depilowania jest o wiele lepszy - materiał łatwiej wchłania włosk wraz z włosami. Potem tylko do pralki na gotowanie i można ponownie je wykorzystać do następnej depilacji.

Jedyny problem z dostępem - pytałam chyba wszędzie - nikt już tego specyfiku nie sprzedaje a szkoda by był bardzo wydajny i rewelacyjny.

Super *****

Wprawdzie nie mam zbyt dużego porównania z innymi kosmetykami do depilacji, bo oprócz tego wosku używałam tylko plastrów z woskiem, a kremów, maszynek, pianek nie testowałam do depilacji nóg, ale czuję, że prędko się z nim nie rozstanę. Wosk jest łatwy w użyciu (jeżeli ja sobie poradziłam to chyba każdy da radę), nie ma problemu z wyrywaniem włosków, i co wazne wosk zmywa się bez problemu wodą jeżeli gdzieś pozostał (w przeciwieństwie do okropnych plastrów). Włoski odrastają bardzo miękkie (nie kłują jak kaktus), ale to własnie jest zaleta depilacji chyba każdym woskiem. No i opłaca się cenowo, bo z jednego słoiczka można trochę tych depilacji porobić.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

swietny ale nie dla mnie

i to szkoda. Bardzo lubilam uzywac wosku, jako ze nie jestem wrazliwa na bol, a efekt po wosku jest po prostu duuuzo badziej dlugotrwaly niz po goleniu czy uzyciu epilatora elektrycznego. Niestey ach niestety, musialam zaprzestac depilacji w ogole, jako ze od wyrywania wloskow zaczely mi pekac naczynka krwionosne na nogach :-( (mam plytko unaczyniona skore). Zostala mi do wyboru jedynie meka golenia, jako ze do lasera nie mam zaufania. A szkoooda wielka, bo jaki fajny to rytual byl (choc nie polecam tego wosku mlodym mamom, poniewaz rytual trwa troche ;-) )

jedyny i najlepszy

Rewelacyjny do stosowania w domowych warunkach, szczególnie do okolic bikini. Bardzo wygodny w użyciu, po uzyskaniu pewnej wprawy cała "operacja" trwa kilkanaście minut. Wielka szkoda, że nie do dostania w Polsce!

domowa depilacja :)

Bardzo fajny wosk, uzywam go ( różnych wariantach ale zawsze Veet) od wielu lat, depilacja jest w miarę prosta i skuteczna, o wiele tańsza niż u kosmetyczki. Mam wrażenie, że kosmetyczki uknuły spisek, nigdzie nie można go dostać :(

Używam tego kosmetyku od kilki lat
ilość zużytych opakowań: kilka

kapitalny !

Wosk pięknie pachnie, radzi sobie doskjonale z mocnymi i słabszymi włoskami. Główna zaletą jet fakt, że nie trzeba na głupią depilację np. pach lecieć do kosmetyczki, tylko w 5 min. załatwić to Veetem...Szpatułka pokazuje, czy wosk jest za cieply, czy w sam raz. Jeżeli bedzie za gęsty, czyli za mało podgrzany, to niestety nic z tego, wszystko zostaje na pasku, a włosy nie przyklejają sie. Trzeba nakładać mocno ciepły...i zaciskać zęby ;-))

Używam ten wosk do depilacji bikini- sprawdza się bardzo dobrze. Natomiast ciężko stosować go do depilacji nóg, bo trudno nałożyć go szpatułką na większą powierzchnię. Jednak do okolic bikini jest bardzo dobry i bardzo wydajny!!

Nawet skuteczny

Dobrze usuwa delikatniejsze włoski, natomiast z mocnymi już sobie nie radzi. Zapach duszący, ale da się wytrzymać. Generalnie o gładkich nogach, i to jeszcze "na tygodnie" można zapomnieć, ale i tak nie trafiłam jeszcze na lepszy, więc daję mu 4 gwiazdki.