Christian Dior, Diorskin Star, Studio Makeup (Podkład rozjaśniający do twarzy)

Christian Dior, Diorskin Star, Studio Makeup (Podkład rozjaśniający do twarzy)

Zainspirowany techniką oświetlenia wykorzystywana w studiach fotograficznych, rozjaśniający podkład: fluid umożliwiający stworzenie efektu rozświetlonej cery. Dzięki fluidowi Star cera wydaje się być wyrównana i gładka.
Zastosowanie ziaren krzemionki umożliwia przechwycenie i rozpraszanie światła korygując skore, ale nie powodując jej świecenia się. Pigmenty koloru neutralizują nierówności kreując blask.
Technika anti light trap pozwala na zredukowanie zaczerwienienia oraz zmian pigmentacyjnych.
Zawiera miedzy innymi:
- wyciąg z lukrecji, który niweluje zaczerwienienia,
- wyciąg ze stokrotki regulujący produkcje melaniny w skórze pomagając tym samym w zapobieganiu zmianom barwnikowym,
- wyciąg z kocanki włoskiej (nieśmiertelnika) ma wspomagać odnowę komórkową.
Po 4 tygodniach skora w 50% staje się lepsza - gładsza i bardziej rozświetlona.
Nie zawiera alkoholu.

normalna, sucha, mieszana
ujednolicające, rozświetlające
Krycie
lekkie
z pompką, w buteleczce
fluidy
bez alkoholu

Bardzo dobry dla cery dojrzałej

Mam 40 lat i oceniam produkt jako jeden z lepszych dla mojej dojrzałej, suchej cery.
Przede wszystkim nie zastyga, nie wchodzi w bruzdy, nie postarza.
Dodatkowo mam wersję 030, która daje glow poświatę i mocno odmładza twarz. To podkład, który poprawia mi humor, ponieważ twarz wygląda na zdecydowanie młodszą. Nadaje jej zdrowego, promiennego blasku.
Nie jest lekki, nie jest ciężki - taki w sam raz. Nie kryje dobrze, więc tym bardziej nie dla młodej cery.
Trwałość też na poziomie średnim, utrwalam pudrem i mgiełką.
Rozprowadza się bardzo dobrze, ma jedwabista konsystencję, która wspaniale sunie nawet po suchej skórze.
Ogólnie, uwielbiam go za odmładzający efekt ale poziom krycia, trwałość i cena nie pozwalają mi przyznać mu 5 gwiazdek.

Wykorzystała: kilka próbek

fajny, ale nie tyle, by ze mną został

Miałam próbki w kolorze 20 - light beige. Mimo nazwy ten beż nie jest taki jasny i jest drugim kolorem w kolejności. Dla mojej cery, bardzo jasnej zimą, ale łatwo opalającej się latem był dobry właśnie na lato. Kolor daje efekt ciepłej, opalonej cery, w lekko pomarańczowym odcieniu.
Używa się go przyjemnie - przypomina choćby l`oreal infalible. Łatwo się rozprowadza i jest niewidoczny. Tworzy cienką warstwę na skórze, nie podkreśla zmarszek czy porów. Skóra jest gładka i jednolita. Kryje średnio, ale bardzo dobrze kryje przebarwienia. Bezpośrednio po użyciu jest fajnie, przyczepię się tylko do tego, że może lekko podkreślać suche miejsca lub po kilku godzinach je przesuszać.
O dziwo nie jest to podkład rozświetlający - daje matowo-satynowy efekt i nie ma żadnych drobinek. Raczej wygładza cerę.
Niestety szybko się wyświeca i wygląda wtedy bardzo źle. Nie lubię podkładów, które zastygają na matowo utrwalać pudrem, ale tu trzeba. Inaczej po 3-4 godzinach podkład ciemnieje, wchodzi w pory, traci na kryciu i łatwo go zetrzeć.
Dlatego nie rozumiem jak może być polecany do sesji, jeśli nie wytrzyma na mieszanej cerze zwykłego, chłodnego dnia.

Lekki kremowy podkład

Krycie ma średnie, zdecydowanie traktuje ten podkład jak krem bb. Skóra po użyciu jest rzeczywiście rozświetlona, chociaż w przypadku cery mieszanej świecić zaczyna się błyskawicznie. trwałość kilku godzinna, bez rewelacji.

Mój ulubiony

Dosyć często zmieniam podkłady i różne testuję i ten okazał się jak dotąd najlepszy. Ma różne kolory do wyboru, do mojej cery jest idealnie dopasowany, trzyma się cały dzień, dobrze rozprowadza się na nim puder, bronzer, rozświetlacz. Mam skórę mieszaną w kierunku suchej i czasami trądzikową i dla mnie jest idealny. Na pewno następny kupię ten sam.

Nie dla mojej cery

Myślałam, że Dior wszystko może i uczyni ze mnie gwiazdę. Nic bardziej mylnego, chyba, że chodziło o mega błysk sebum. Mam cerę tłustą i do takiej cery podkład ten nie pasuje. Nie robi z nią nic dobrego, a w dodatku ciemnieje, łatwo o plamy (mam bardzo jasną cerę). W podkładzie nie zauważyłam żadnych pozytywów. Może dla cery suchej byłby dobry.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Zapycha

Stan mojej skóry po użyciu tego produktu woła o pomstę do nieba. Musiałam go oddać, strasznie mnie wysypywało podczas jego użycia. Fuj.
Co do reszty parametrów - nie jest zły. Moim zdaniem krycie ma bardzo dobre. Co do ścierania, to nie wiem, chyba nie jest tak źle. Opakowanie OK, zapach Ok. Miałam odcień 012 i był za jasny.

Diorskin Star 010

Witam!

Posiadam podkład w kolorze 010 i jestem zadowolona z tego wyboru, ponieważ jest to naprawdę jasny odcień, który wpada delikatnie w żółtą tonację, co bardzo mi odpowiada, ponieważ mam delikatne zaczerwienienia na policzkach, a dzięki temu on je niweluje. Podkład ma być nawilżająco-rozświetlający, ale ma tendencje do przesuszania u mnie obszarów nad brwiami. Innych obszarów mi nie przesusza. By ten podkład wyglądał dobrze na mojej cerze muszę stosować konkretną warstwę kremu pod niego. Stosowany bez kremu będzie podkreślał suche miejsca na twarzy. Jeśli chodzi o jego trwałość to jest do przyjęcia jak na podkład rozświetlający, ale należy go utrwalić jakimś dobrym pudrem. Z twarzy schodzi dość równomiernie, u mnie zaczyna się ścierać w okolicach nozdrzy i na nosie.

Jeśli chodzi o opakowanie to jest bardzo solidne. Co do jego wyglądu i estetyki to myślę, że spodoba się większości Pań. Bardzo ładnie prezentuje się na toaletce.

Podkład posiada również pompkę, która bardzo ułatwia wydobycie produktu z opakowania i przede wszystkim nie zacina się i przy naciśnięciu wychodzi z niego odpowiednia ilość,

Podsumowując polecam jego zakup w szczególności dla Pań, które mają skłonność do zaczerwienień i mają naprawdę jasny odcień cery, ale należy pamiętać, że to pielęgnacja jest najważniejsza i gdy nie dbamy o skórę twarzy nawet najlepszy podkład nie spełni Naszych oczekiwań.

Pozdrawiam

Okropny

Miałam kolor 020.

Jest bardzo ciemny
Ma Zero krycia
Ściera się
Wchodzi w pory
Utlenia się

Jest wiele tańszych i lepszych podkładów.

Porażka od Diora :(

W skórze Natalie Portman

To jeden z najlepszych podkładów, jakie stosowałam. Nie wysusza, jest bardzo trwały - jeśli pomożemy mu pudrem. Dobrze się rozprowadza, pompka dozuje odpowiednią ilość produktu, opakowanie jest śliczne i poręczne. No i ten elegancki napisik: Dior.
Nieco ciemnieje po nałożeniu na skórę, dobrze jest użyć rozświetlacza i różu - świetnie reaguje w wszelkimi sypkimi produktami: pudrem ryżowym MAC, pudrem mineralnym, bronzerem - łapie wszystko. Wykonywałam nim mocny makijaż twarzy do długotrwałego pozowania w ostrym i ciepłym świetle i sprawdził się znakomicie. Nie wymaga poprawek, nie ściera się. Wieczorem należy skórę bardzo dobrze nawilżyć, rano nie jest to tak konieczne.
Po zużyciu (niecałkowitym, gdy na dnie zostają resztki) polecam wyjęcie dozownika - bo nasady nie da się odkręcić - i sterownaie flakonikiem tak, by podkład mógł w całości wypłynąć.
Warto zainwestować - jest wydajny i dba o cerę. Nie wymaga profesjonalnej bazy, co uznaję za duży plus.

020.

Plusy:
+ klasyczne opakowanie z pompka
+ eleganckie szklo
+ fajny formula , kremowa
+ lekki
+ nie zapycha
+ nie uczula
+ latwo sie go naklada ( gabeczka jak i pedzlem)
+ duzy wybor kolorow
+ wydajny

+/- slabe krycie, dla mnie to nie dokonca minus gdyz latem nie pragne totalnej maski :)

Minusy:
- mam kolor 020 ( specjalnie na lato ciemniejszy) on jest POMARANCZOWY !!
- oksyduje
- krotkotrwaly , szybko sie sciera
- podkresla linie mimiczne i drobne zmarszczki

Ogolnie zawiodl mnie niestety, postaram sie go wykonczyc tego lata.

Małe rozczarowanie...

Kupiłam podkład z myślą, że będzie on lekki i dość kryjący. Nie chciałam ciężkiego kosmetyku, ponieważ mam cerę bez niedoskonałości. Liczyłam na to, że z taką cenę będzie on świetnej jakości. Skusił mnie też jego kolor, ponieważ jestem bardzo jasnej karnacji. jednak czar prysł po pierwszej aplikacji- podkład okropnie ciemnieje.

Plusy:
-lekki
-nie zapycha
-rozświetla
-szeroka gama kolorystyczna
-łatwo się rozprowadza

Minusy:
-okropnie ciemnieje(po ok 0,5 h wyglądam kolorem jak pilka do koszykówki)
-wchodzi w linie mimiczne
-nietrwaly
- cena
-słabo kryje
- pomimo mojej suchej skóry sciera się w strefie T

ladne kolory, reszta PORAŻKA

Kupiłam go bo kolor (10) odpowiadał mi idealnie. I na tym skończyły się jego zalety. Zapłaciłam za niego 55 €, a wystarczył na około 1,5 miesiąca codziennego stosowania. Widze, że zostało w buteleczce sporo tego podkładu, ale nie jak nie da się z niego wycisnać nic.
Wady:
-po paru godzinach wpada w świński róż
-strasznie się ściera
-drogi
- niewydajny
-nie mozna go do konca wykorzystac przez beznadziejne opakowanie
-po kilku godzinach calkowicie znika z twarzy
-podkresla wszytskie niedoskonalosci
-w ogolenie kryje (mam duzo zaczerwienien na twarzy)

Zalety:
+ duży wybór kolorów (dla bladziochów)
+ładne opakowanie
+ładnie się rozporowadza