Lovely, Blush Me Baby (Róż z rozświetlaczem)

Lovely, Blush Me Baby (Róż z rozświetlaczem)

Róż z rozświetlaczem do policzków.
Posiada wielofunkcyjne działanie:
- rozświetla cerę,
- podkreśla kości policzkowe.
Dostępny w jednym odcieniu.

Cena: 13zł / 8g
/w/

Wesele Boryny

Przyznam, że poniższe recenzje są dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Na szczęście nie wydałam na niego ani złotówki, przynajmniej tak mogę twierdzić, bo dostałam go za darmo w rossmanowskiej 1+1.

Efekt jaki daje ten rozświetlacz to istna Bonanza, myślę jednak, że gdyby akcja dramatu toczyła się jakieś 10 lat temu byłby to idealny kosmetyk na zabawę andrzejkową w mojej ekhmm... gimbazie.

Policzki bo nałożeniu produktu świecą się niemiłosiernie, na pewno nie jest to pożądany efekt rozświetlenia, liczyłam, że będzie bardziej subtelny. Oczywiście po 2 godzinach produkt jest na kołnierzu i na kościach żuchwy.
Beznadziejnie nabiera się go pędzlem, jest na to zbyt sypki i w efekcie większość osypuje się na podłogę bądź pozostaje w formie pyłku na opakowaniu.

Róż ma przynajmniej całkiem znośny odcień i za to dam mu jedną gwiazdkę.

Produktu jest całkiem sporo, cena jest niska ale mnie to nie zachęca bo wyglądam po nim jak królowa disco.

Używam tego produktu od: 1 m-ca

ładny efekt

Bardzo polubiłam ten kosmetyk. Jest idealny na wyjazdy - w jednym opakowaniu mamy róż, rozświetlacz oraz cień do powiek :). Róż ma bardzo ładny, ciepły kolor (jestem zaskoczona że dobrze w nim wyglądam ponieważ mam chłodną urodę i do tej pory szukałam zimnych róży), daje delikatny efekt i dobrze się rozciera. Trudno tutaj o efekt "czerwonych placków". Utrzymuje się na twarzy od rana aż do demakijażu.
Rozświetlacz daje delikatny efekt; w sam raz do pracy lub w dni w które mamy chęć na delikatniejszy makijaż. Sama uwielbiam stosować go jako cień ponieważ pięknie rozświetla oko i poprostu ładnie wygląda na powiece. Nie dostrzegam na twarzy wyraźnego brokatu. Nie jest to efekt mroźnej tafli, faktycznie gdzieniegdzie dostrzegalne są malutkie drobinki ale nie ma mowy o tandetnym efekcie. Bez obaw możemy pokazać się w tym rozświetlaczu w miejscu pracy.
Jeśli chodzi o pylenie o którym pisze wizażanka w recenzji poniżej- mój egzemplarz nie pyli się, róż nie miesza mi się z rozświetlaczem, kosmetyk wciąż jest "czysty" dlatego podejrzewam że komfort stosowania kosmetyku będzie zależeć od pędzla jakim wykonujemy makijaż. Ja zawsze siegam po miękkie pędzle i takie też polecam.

Podsumowując recenzję polecam kosmetyk. Daje ładny i trwały efekt.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Róż ok, rozświetlacz - sypiący się brokat

Producent wymyślił bardzo fajne, funkcjonalne połączenie różu z roświetlaczem.

Plusy/neutralne:

- urocze opakowanie z przezroczystym wieczkiem, przez które można dokladnie oglądać kosmetyk (np. w sklepie)

- równie urocze wytłoczone serduszka, aż żal machać po nich pędzlem, żeby się nie starły

- serduszkowy róż ma ciepły, koralowy odcień i jest matowy, jego intensywnośc można dowolnie stopniować nakładając go więcej lub mniej, ale to wie każdy :)

- kosmetyk nie jest drogi

- nie podrażnia, nie uczula, nie przyczynia się do przykrych niespodzianek na skórze

- dostępność: Rossmann i zapewne internet

Minusy:
- rozświetlacz przy nakładaniu pędzlem sypie się, na jego powerczhni tworzy się pył-piasek (róż nie stwarza tego problemu)

- rozświetlacz lepiej zatem nakładać palcem,

- rozświetlacz nie tworzy połyskującej tafli, ale zawiera mnóstwo iskrzących, maleńkich brokatowych drobinek, które dominują na twarzy, można powiedzieć, że ta baza w kolorze cielistym znika zostawiając tylko drobinki

Ogólnie: z kosmetyku 2 - w - 1 polecam głównie róż, bo ten spełnia swoją rolę, natomiast rozświetlacz niezbyt się sprawdza.

Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Fajny

Róż nabyłam w rssmanie, brałam go w ciemno, jednak jak się okazało zakup się opłacił :)
Róż daje naturalny efekt na policzkach, dobry dla początkujących użytkowniczek tego typu kosmetyku, gdyż nie przesadzimy z jego ilością. Rozświetlacz jest bardzo delikatny, jednak jak dla mnie to jest na plus, ponieważ nie lubię zbyt mocnego efektu rozświetlenia.
Opakowanie jest miłe dla oka, cena również przystepna ;)
Myślę, że jest to dobry róż w tej kategorii cenowej, ja jestem zadowolona z tego produktu i pewnie jeszcze do niego wrócę jak mi się skończy :)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Dobry produkt

Bardzo tani i przyjemny produkt. Róż wygląda bardzo ładnie po nałożeniu na policzki :) Jedynie rozświetlacz jest trochę dziwny, bo po nałożeniu jakoś mało go widać na skórze. Jednak polecam produkt, bo róż wygląda bardzo ładnie i ma fajny, ciepły kolorek :) a rozświetlacz na pewno się do czegoś przyda, jak się nałoży go w małej ilości :)

Używam tego produktu od: tygodnia