klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Kosmetyczny Patrol

Ten samoprzylepny korektor pod oczy trzyma się 12h i nie wchodzi w zmarszczki

Wygląda jak druga skóra, a na dodatek ma lekką konsystencję, która przylepia się i przedłuża trwałość makijażu.
Milena Majak
maj 07, 2019

Ten korektor z pewnością niejednokrotnie widziałyście już na półce w perfumeriach Sephora. Jego formuła została jednak ulepszona, a kolorystyka uzupełniona o kilka nowych odcieni. Zmieniło się całkiem sporo, bo Make Up For Ever Ultra HD Concealer dosłownie przykleja się do skóry.

Jak działa Make Up For Ever Ultra HD Concealer?

Mimo że jego cena może przyprawić o zawrót głowy (kosztuje 129 zł), jest warty tych pieniędzy z kilku powodów. Po pierwsze jest niebywale trwały, a to dlatego, że ma zastygającą formułę. To jej zawdzięcza aż 12-godzinny efekt wygładzenia skóry pod oczami. Po drugie wystarczy naprawdę kropla, aby pokryć cały obszar zasinień w dolinie łez. Dzięki temu ten korektor jest również wydajny. Odpowiednio dobrany odcień kosmetyku rozjaśnia kontur oczu. Skóra wydaje się nieskazitelna i świetlista.

Korektor wykorzystuje światło do maskowania ciemnych kręgów i zakrycia niedoskonałości. Samoprzylepna żelowa konsystencja tworzy naturalne i nieskazitelne wykończenie "drugiej skóry", które nie wymaga mgiełki utrwalającej. Co więcej, korektor nie zbiera się w załamaniach skóry. Formuła pozwala na budowanie krycia, które naśladuje rzeczywisty wygląd skóry, ale stopień krycia już pierwszej warstwy jest naprawdę imponujący.

Zobaczcie krycie korektora Make Up For Ever Ultra HD Concealer na naszym wideo!

Zdjęcie główne: Pinterest.com

Komentarze