Wejdź
Pielęgnacja

Sprawdź, jak Wizażanki oceniły Micelarny Żel Oczyszczający NIVEA MicellAIR

Użytkowniczki Wizaz.pl miały możliwość wypróbowania Micelarnego Żelu Oczyszczającego NIVEA MicellAIR z organiczną wodą różaną. Poznaj wyniki testu!
Materiał partnera
grudzień 02, 2019

Oczyszczanie to podstawa pielęgnacji twarzy – pierwszy krok do zdrowej, a co za tym idzie, pięknej skóry. Jednak jaki produkt oczyszczający wybrać, jeżeli rynek obfituje w mnóstwo możliwości, które często różnią się pod względem jakości? Przybywamy z odsieczą i mamy dla ciebie propozycję nie do odrzucenia! 

Już od jakiegoś czasu jedną z wyższych pozycji na naszej kosmetycznej top liście zajmuje Micelarny Żel Oczyszczający NIVEA MicellAIR z organiczną wodą różaną. Produkt jest odpowiedni dla każdego typu cery – w tym wrażliwej i z tendencją do podrażnień. Dzięki zwartości miceli i organicznej wody różanej, łączy w sobie skuteczność i delikatność. Oczyszcza i usuwa nawet wodoodporny makijaż, nie powodując przy tym podrażnień. Utrzymuje optymalny poziom nawilżenia skóry i przyczynia się do poprawy jej kondycji.

Micelarny Żel Oczyszczający NIVEA MicellAIR został już wypróbowany przez użytkowniczki Wizaz.pl i 9 na 10 biorących udział w teście zadeklarowało, że spełnił ich oczekiwania!

Co wzbudziło zachwyt Wizażanek? 

Micelarny Żel Oczyszczający NIVEA MicellAIR – wyniki testu

Według aż 96% Recenzentek Micelarny Żel Oczyszczający NIVEA MicellAIR dokładnie oczyszcza skórę, a 8 na 10 twierdzi, że skutecznie usuwa wodoodporny makijaż.

Aż 95% użytkowniczek Wizaz.pl uważa, że  kosmetyk delikatnie odświeża skórę.

8 na 10 Wizażanek zgadza się ze stwierdzeniem, że produkt koi skórę. Z kolei 9 na 10 biorących udział w teście jest zdania, że nie powoduje uczucia dyskomfortu i podrażnień.

Oprócz tego, niemal wszystkie Recenzentki, bo aż 99% z nich, przyznają, że Micelarny Żel Oczyszczający NIVEA MicellAIR nie pozostawia na skórze tłustego filmu.

Kosmetyk cechuje nie tylko dobroczynny wpływ na skórę, ale także przyjemny zapach – potwierdza to 9 na 10 użytkowniczek Wizaz.pl.

Micelarny Żel Oczyszczający NIVEA MicellAIR zachwycił Wizażanki!

Aż 77% kobiet, które wzięły udział w teście, oceniło, że Micelarny Żel Oczyszczający NIVEA MicellAIR to jeden z lepszych kosmetyków oczyszczających, jakie stosowały.

W dodatku, 8 na 10 Recenzentek po zakończeniu testu ponownie sięgnie po produkt i poleci go swojej przyjaciółce.

Zapach ma cudny. Zawsze myślałam, że kosmetyk, który ładnie pachnie wysusza skórę. Tym bardziej, że sama mam takie doświadczenia z zapachowymi kosmetykami. Tutaj miło się zaskoczyłam, ponieważ nie wystąpiły u mnie przesuszenia, a skóra po użyciu jest delikatna i przede wszystkim oczyszczona. Polecam – sylwia_pacholczyk.

Bardzo przyjemny produkt. Ma w sobie wszystko to, co powinien mieć dobry kosmetyk do oczyszczania twarzy. Doskonale radzi sobie nawet z wodoodpornym makijażem, koi i łagodzi skórę, pięknie pachnie. Mój ulubieniec – AmyPond.

Żel perfekcyjnie zmywa makijaż, przy czym nie podrażnia skóry i jest bardzo przyjemny w użyciu. Różany zapach bardzo przypadł mi do gustu, nie jest nadmiernie intensywny, męczący. Ładnie się pieni, jest delikatny. Po użyciu skóra jest gładka, oczyszczona – asia_alicja.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 144 kobiet w terminie 07.10.2019-01.11.2019 r.

Materiał powstał z udziałem marki NIVEA.

Fot. mat. prasowe

Komentarze

Nasze akcje