Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Czy naszej garderobie wciąż potrzebna jest baza? (Felieton) Następny artykuł: TREND: kurtka bomberka. Jak ją nosić i do jakiej pasuje sylwetki?

Masz swój styl? Wygraj wejściówkę na pokaz Allegro

Moda, , tagi: konkurs, #mamswójstyl, konkurs allegro
Dziewczyny, to ostatni moment na zdobycie zaproszenia na pokaz Allegro.

Chcesz poznać zwycięskie stylizacje z konkursu Allegro #mamswójstyl przygotowane przez Paulę Jagodzińską z beauty-fashion-shopping.pl/ i Kamila Pawelskiego z www.ekskluzywnymenel.com/? Odpowiedz na proste pytanie i zgarnij wejściówkę.

O co chodzi? W ramach konkursu Allegro #mamswójstyl jego ambasadorzy – para znanych blogerów – wybrali sześciu zwycięzców, którzy w warszawskim pokazie wezmą udział jako styliści. Aby dostąpić tego zaszczytu, trzeba było rozwiązać zadanie konkursowe, a mianowicie stworzyć stylizacje z czterech do dziewięciu produktów wyszukanych na Allegro. Szukacie inspiracji i lubicie modowe eventy? Jeśli tak – do dzieła!

Wyjątkowy pokaz mody Allegro odbędzie już w środę w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy w Warszawie. Aby zdobyć zaproszenie, odpowiedz na pytanie: Jakie ubranie lub dodatek określa Twój niepowtarzalny styl?

Uzasadnij swój wybór i wyślij swoją odpowiedź na adres mamswojstyl@edipresse.pl. Na odpowiedzi czekamy do wtorku, do godz. 23.59. Nie zapomnij podać swojego imienia i nazwiska!

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Polecany film

Sesja zdjęciowa - konkurs "Dziecko na okładkę"

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 października 2016, 02:21