Poprzedni artykuł: "Efekt profesjonalny, jak po wyjściu od fryzjera" - tak działa szampon... Następny artykuł: Koloryzacja "chocolate lilac" podbija Instagram. Idealna do brunetek,...

Piękna stylizacja i... nowa fryzura Meghan Markle. Pasuje do księżnej?

Fryzury, , tagi: Meghan Markle
Zazwyczaj wszyscy skupiają się na stylizacjach Meghan Markle. Tym razem uwagę od pięknego płaszcza Givenchy odciąga nowe upięcie włosów. Korzystne?

Wszystko wskazuje na to, że Meghan Markle znalazła już swój styl - księżna często stawia na monochromatyczne stylizacje, a w jej garderobie pełno jest ołówkowych sukienek oraz eleganckich płaszczy. Jej stylizacje są dość powtarzalne, ale księżna nadal regularnie eksperymentuje z włosami. Czasami nosi krytykowany koczek z wypuszczonymi kosmykami, włosy rozpuszczone i ułożone w fale lub po prostu wyprostowane. Podczas wizyty w Association of Commonwealth Universities Meghan Markle zaprezentowała coś zupełnie nowego - gładki, wysoki kok. W takiej fryzurze nie widzieliśmy jej jeszcze nigdy.

Meghan Markle w eleganckim koczku

Księżna Sussex w nowym uczesaniu wyglądała zdecydowanie bardziej elegancko i dystyngowanie niż zazwyczaj i trzeba przyznać, że w takiej fryzurze jest jej do twarzy. Zazwyczaj decydowała się na upięcia, które miały sprawiać wrażenie niedopracowanych i podobno była za nie krytykowana, bo według zasad stylizacji panujących na dworze królewskim taka swobodna fryzura nie przystoi księżnej. Tym razem Meghan postawiła na klasykę i jak zawsze wyglądała świetnie.

Włosy Meghan Markle są naturalnie mocno kręcone i zawsze je prostuje. Podobno księżna włosy pielęgnuje przy pomocy olejków, które niwelują puszenie i wygładzają włosy. Musimy przyznać, że lubimy ją w gładkich, idealnie ułożonych włosach. Wysoki kok powinna nosić częściej!

Zobacz także: Dlaczego Meghan Markle ciągle trzyma się za ciążowy brzuszek? Ekspert od mowy ciała wyjaśnia

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 22:23

Zobacz także

Nasze propozycje