Poprzedni artykuł: Marc Jacobs dopiął swego. Męski manicure podbija Instagrama Następny artykuł: Louis Vuitton wypuszcza perfumy. Odniosą sukces?

Nić dentystyczna do zdobienia paznokci? Efekt powala!

Makijaż, , tagi: zdobienie paznokci
Uwielbiacie stylizację paznokci, ale znacznie lepiej wychodzi wam obserwacja nowych trendów, aniżeli przeniesienie ich na własne paznokcie? Korzystajcie z tego, co macie pod ręką, a nawet zrobienie pasków wyda wam się bajecznie proste.

Wielbicielki stylizacji paznokci doskonale wiedzą, że w dobrej drogerii znajdą cały przekrój akcesoriów do zdobienia paznokci. W zestawach dla manikiurzystek nie brakuje wszak pędzelków, wzorników czy gąbeczki do tworzenia efektu ombre. Jeśli zamarzy im się oryginalny manicure, nie muszą jednak pędzić do sklepu. Pewna kanadyjska vlogerka już dawno temu dowiodła, że olbrzymi potencjał ma chociażby nicio-wykałaczka.

Młoda Kanadyjka Sandi, autorka vloga cutepolish, za pomocą nicio-wykałaczki wyczarowała pasiaste wzorki, nakładane warstwowo na pomalowane jednym kolorem paznokcie. Gadżet do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych potraktowała jako stempel do „nakładania” pasków, najpierw ciemnogranatowych, a następnie żółtych. Kolorowe lakiery nałożyła bezpośrednio na nić, co oznacza, że stworzenie takiego manikiuru nie wymaga żadnych umiejętności motorycznych.

Całość została wykończona oczywiście top coatem. Zobaczcie, jakie to proste!

Fot. YouTube/cutepolish

Lakiery do paznokci polecane w KWC

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 19:57

Zobacz także

Nasze propozycje