Poprzedni artykuł: 10 ciuchów, które nie obciążą portfela, a warto je mieć w nowym sezoni... Następny artykuł: 10 it-bags prosto z wybiegów

Conchita Wurst ponownie w stylizacji polskiej marki Anniss

Moda,
,
, tagi: Conchita Wurst, Anna Syczewska, Conchita

Kilka dni temu zwyciężczyni konkursu Eurowizja 2014 odebrała kolejne wyróżnienie. 3 kwietnia, podczas gali rozdania nagród Amadeus Austrian Music Awards w Wiedniu, zdobyła Tytuł Artystki Roku. Jej sukces okazał się poniekąd także sukcesem polskiej projektantki. Artystka wystąpiła bowiem w stylizacji projektu Anny Syczewskiej.

Conchita Wurst podczas występu wykonała utwór Firestorm, uwagę przykuła jednak także efektownym białym płaszczem. Okazuje się, że długi skórzany i zawiązywany na pasek płaszcz z pomarańczowymi wstawkami to projekt Anny Syczewskiej, założycielki marki Anniss. Jest to projekt z najnowszej, wiosenno-letniej kolekcji Amplitude.

- Conchita to dla mnie artystka, która doskonale wpisuje się filozofię marki Anniss, dlatego niezmiernie cieszy mnie, że po raz kolejny wybrała mój projekt. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będę miała okazję ją ubrać. Na scenie prezentuje moc, charyzmę, pewność siebie i niezwykłą świadomość sceniczną - mówi Anna Syczewska.
Kwietniowe rozdanie nagród Amadeus Austrian Music Awards nie było pierwszym przykładem współpracy obu artystek. Conchita Wurst występowała w stylizacji marki Anniss także wcześniej, podczas australijskiego tournée w lutym tego roku. W garniturze od polskiej projektantki pojawiła się na spotkaniach z mediami i sesjach zdjęciowych przed występem w Sydney Opera House.

Biały płaszcz z najnowszej kolekcji Anniss jest w 100 proc. wykonany z naturalnej skóry. W sklepie internetowym kupimy go za 6 tys. złotych.

Fot. Thomas Reinberger

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 15:08

Zobacz także

Nasze propozycje