Poprzedni artykuł: Ubieraj się w... IKEA?! Te ubrania i dodatki robią furorę! Następny artykuł: Duże, ciepłe szale: jak je wiązać i z czym łączyć?

Agnieszka Chylińska w supermini. Dobrała do niej najmodniejsze buty jesieni

Moda, , tagi: Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska wróciła do rockowego stylu. Ale nie zapomina o podkreślaniu kobiecości. Udane połączenie?

Agnieszka Chylińska lubi podkreślać swoją szczuplą sylwetkę. Nie inaczej było w ostatnim odcinku show „Mam talent", w którym pojawiła się w króciutkiej mini z szelkami. By jednak nie było za słodko, piosenkarka założyła ciężkie buty na grubej podeszwie. To najmodniejsze buty tej jesieni - niedawno pokazywałyśmy Wam propozycje takich butów z polskich sklepów - Modne jesienne buty są masywne. Zobacz naszą galerię!

Króciutka mini podkreśliła szczupłe nogi Agnieszki Chylińskiej. Figura piosenkarki od lat wywołuje dyskusje. jedni podejrzewali ją o morderczy trening, inni nawet o anoreksję. Chylińska w końcu opowiedziała o tym, dlaczego jest taka chuda w programie Magdy Mołek. Wyznała m.in.:

Ja się sama odchudzam. Mam ogromną samodyscyplinę i wymyśliłam sobie, że będę tak wyglądała. Dokładnie tak. Ja generalnie jestem taka, że muszę sobie wyżyłować coś na maksa, wtedy czuję, że żyje. Też jest super, osiągasz coś, trzymasz to za mordę i mówisz sobie "zobacz jaka jestem mocarna, zobacz jak ja mogę" - mówiła.

Agnieszka Chylińska przyznała również, czy jej szczupła figura to efekt treningów

Jak Wam się podoba stylizacja Agnieszki Chylińskiej?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 13:02

Zobacz także

Nasze propozycje