Poprzedni artykuł: Popularna sieciówka wynalazła dżinsy, które mają pasować na każdą figu... Następny artykuł: Kreacje gwiazd na rozdaniu nagród Grammy. Największą wpadkę zaliczyła....

Siostra Gigi i Belli Hadid też chce być modelką? Jest dużo starsza i totalnie do nich niepodobna

Moda, , tagi: Bella Hadid, Gigi Hadid
Słyszałyście o siostrze Belli i Gigi Hadid - Alanie? Ona także próbuje swoich sił w modelingu, choć jest od nich dużo starsza. Ma szansę na dużą karierę?

Hadid to bez cienia wątpliwości najbardziej pożądane nazwisko w świecie mody. Najpierw supermodelką została Gigi Hadid, a chwilę później wielką karierę rozpoczęła Bella. Obydwie siostry dziś są twarzami największych domów mody i regularnie pojawiają się na najważniejszych pokazach (my uwielbiamy oglądać je przede wszystkim na pokazach Victoria's Secret). Obydwie cieszą się ponadto ogromną popularnością na Instagramie - Gigi śledzi aż 45 milionów użytkowników, a Bellę 23 miliony.

Mało kto wie o przyrodnich siostrach modelek - Alanie oraz Marielle. Gigi, Bella, Marielle i Alana mają tego samego ojca - Mohameda Hadida. Ostatnio coraz głośniej jest o Alanie, która ma 33 lata i na co dzień pozostaje w cieniu sióstr choć pracuje w branży mody. Trzeba przyznać, że nie jest zbytnio podobna do Belli i Gigi. Możliwe, że to przez dużą różnicę wieku.

Jak wygląda Alana Hadid?

Alana Hadid pracuje jako stylistka i cieszy się dość dużą popularnością w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją prawie 200 tysięcy osób. Alana próbuje swoich sił jako modelka, a propozycji dostaje sporo ze względu na gorące nazwisko. Wystąpiła już w kampanii marki Topshop, a ostatnio paparazzi przyłapali ją jak pozowała na sesji zdjęciowej. Możliwe, że Alana walczy o swoje pięć minut i próbuje wykorzystać swoje nazwisko, aby zarobić na modeligu.

Myślicie, że Alana ma szansę wypromować się śladem Belli i Gigi? My mamy wrażenie, że raczej nie będziemy słyszały o niej zbyt często...

Zobacz także: Gigi Hadid pokazała niewydepilowane pachy i... wywołała medialną burzę!

Źródło zdjęć: EAST NEWS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 22:19

Zobacz także

Nasze propozycje