Everyday Minerals, Oval Concealer Brush (Pędzelek do korektora)

Everyday Minerals, Oval Concealer Brush (Pędzelek do korektora)

Średnia ocena użytkowników: 4,7 /5

Pojemność 0 ml
Cena 42,90 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Pędzel do nakładania korektora. Jest doskonale wyprofilowany i przycięty co ułatwia dotarcie do trudno dostępnych przestrzeni takich jak skrzydełka nosa czy okolice oczu lub ust. Świetnie się sprawdza zarówno przy używaniu korektorów na mokro jak i na sucho. Można go również stosować do nakładania pomadek oraz błyszczyków do ust.
Wymiary:
długość - 16cm, długość rączki - 11.5 cm, długość włosia - 1.5 cm, szerokość włosia - 1 cm.

Cechy produktu

Rodzaj
pędzle
Wykonanie
sztuczne włosie
Właściwości
do korektora, do ust
Opakowanie
pojedyncze
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 20

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,7 /5
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Trwałość / wykonanie:
Design produktu:
Więcej ocen Schowaj

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Spełnia swoje zadanie

Pędzel do korektora jak pędzel.
Padło na ten, bo akurat wtedy zaczynałam swoją przygodę z Everyday Minerals.
Włosie nie zmieniło swojego kształtu mimo upływu czasu, nic nie wypadło.
Pędzel właściwie w stanie takim jak go kupiłam, no może ma starte logo firmy, ale nie przeszkadza mi to w jego użytkowaniu.
Łatwo gu umyć, szybko schnie.
Chociaż chyba teraz bym się zastanowiła nad zakupem, bo wszystko do EM podrożało :/

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: słownie: jeden pędzel

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

b.dobry

Pędzelek zamówiłam przy kupowaniu korektora mineralnego.Ogólnie nie żaluje zakupu,jednak wszystko było by okej,gdyby nie fakt,że pędzelek jest szorstki i drapie(!),ponadto prawie caly napis już zszedl. Mimo tego polecam.

Używam tego produktu od:6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

4 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

niezniszczalny, ale...

Niewygodny. Nie zachwyca mnie ani kształt włosia ani sprężystość - obie cechy nie do końca pasują mi do pędzelka, którym mam nakładać korektor. Pod oczy brakuje mu "gęstości" i bardziej owalnego kształtu, na niedoskonałości jest z kolei za duży.
Sprawdza się do zewnętrznych kącików oraz - do nakładania cieni na mokro ;]

Mimo wszystko podziwiam trwałość i świetne wykonanie. Można go prać do upadłego.

Używam tego produktu od: roku?
Ilość zużytych opakowań: jedno, toż to pędzelek nieśmiertelny

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Bardzo dobry

Używam tego pędzelka już prawie pół roku, myję co tydzień i jest jak nowy. Nie gubi włosia.
Bardzo wygodny w użyciu, długa poręczna rączka ,dobrze wyprofilowany,dociera do wszytskich zakamarków twarzy, łatwo nabrać nim korektor sypki EM. Świetnie nadaje się też do aplikacji podkładu w kompakcie Givenchy.Włosie miękkie, długie elastyczne, nie drapie delikatnej skóry pod oczami. Polecam. na Allegro taniutki.

Używam tego produktu od:prawie 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

potrzebny

Mam w swojej kolekcji ten pędzel i ... nie wiem jak wcześniej dawałam sobie bez niego radę :)
Idealnie rozprowadza zarówno korektor w płynie, jak i mineralny.
Rozważam kupno drugiego, gdyż na przebarwienia używam Minta, który jest zielony, a pod oczy żółtego Sunlighta i kolorki się mieszają (nie jest to zresztą żaden problem, bo korektory EDM lubią się i maskują świetnie bez względu na kombinację ;) ).
Powtórzę za dziewczynami: ma idealny kształt, nic się z nim nie dzieje mimo częstego prania, jest idealnie zbity i wyprofilowany itd itp. POLECAM.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1

Wizażanki najczęściej polecają:

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nic dodać, nic ująć

Używam pędzla do nakładania korektora EDM pod oczy i w zagłębienia przy skrzydełkach nosa. Do tego nadaje się znakomicie. Jest idealnie wyprofilowany, z łatwością można nim manewrować, kosmetyk rozprowadza się świetnie i tworzy rónomierną warstewkę. Miękkość i jakość jak to w pędzlach EDM, bezkonkurencyjna. Naprawdę warto, pędzle EDM to inwestycja na lata!

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Świetny

Jestem pod wielkim wrażeniem pędzli z EDM między innymi i tego do korektora. Jest super wyprofilowany, zbity, nie zmienia swojego kształtu chociaż prany był już xxx razy. Świetnie nadaje się do korektorów mineralnych oraz tych w płynie. Zaznaczyłam, że kupię ponownie, ale wątpię, żeby prędko była taka potrzeba, bo rzeczywiście pędzle EDM to inwestycja na lata.

Używam tego produktu od:około roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nie wystarczająco dokładny

Zanim kupiłam Oval używałam do korektora mineralnego pędzelka Everyday Eye Shadow EDMu i muszę przyznać, że tamten spisywał się lepiej. :(
O ile ten jest idealny do maskowania cieni pod oczami, to z ukrywaniem niedoskonałości nie radzi sobie najlepiej (szkoda, bo właśnie w tym celu go kupiłam). Jest po prostu za duży, przez co za mało precyzyjny. Jeśli szukacie pędzelka do korektora pod oczy - polecam, jeśli na niespodzianki - niekoniecznie :nie:
Jak wszystkie pędzle EDM jest niezwykle wytrzymały - po wielu praniach wygląda jak nowy.:eek:

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1

4 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Super, ale za twardy

Jeden w moich byłych ulubionych pędzelków do minerałów.
Bardzo dobry pędzel do tuszowania wszelkich niedoskonałości.
Jest wygodny, praktyczny i jak wszystkie z EDM - nie do zdarcia.
Wraz z zaprzestaniem stosowania minerałów przestałam używać tego pędzla, ale miło go wspominam.

Używam tego produktu od: ok dwa lata
Ilość zużytych opakowań: jeden, potem oddałam

5 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

niezbędny ;)

Napisałam w tytule recenzji, że pędzel ten jest niezbędny, ponieważ moją zmorą od dawna są cienie pod oczami, a produkt ten pomaga mi skutecznie je zamaskować. Nakładam nim korektor z EDM. Nie daje mu jednak najwyższej oceny, ponieważ moim zdaniem nadaje się wyłącznie do maskowania obwódek pod oczami. Na plamki na skórze i wypryski nie nadaje się totalnie ze względu na swoja wielkość. Jest on po prostu nieprecyzyjny. Tak poza tym jakość pędzla idealna jak pozostałych z EDM. Kolejny kupie chyba dopiero jak ten mi się gdzieś zawieruszy ;)

Używam tego produktu od: 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1...

5 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: tydzień

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Bez zarzutu

Świetnej jakości, precyzyjny pędzelek. Używam go zgodnie z przeznaczeniem, czyli do korektora mineralnego, ale przy aplikacji cieni również się sprawdzi. Włosie jest zwarte, przy tym elastyczne i jedwabiste. Nie wypada. Końcówka jest tak wyprofilowana, że nie ma najmniejszego problemu z aplikacją punktową, jak i nanoszeniem korektora na większe powierzchnie (np. pod oczy). W moim odczuciu ma kształt idealny - płaski i lekko zwężony, czyli w sam raz do nanoszenia cieni w kącikach oczu lub korektora w okolicach skrzydełek nosa. Plus za długą, wygodną rączkę.
Pędzelek łatwo utrzymać w czystości, bo włosie praktycznie w ogóle nie chłonie korektora. Przed nałożeniem kolejnego odcienia wystarczy go otrzepać. Nie sądzę, by zaistniała potrzeba szybkiej wymiany. Pędzle EDM to inwestycja na lata :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

dobry

ale nie ma male punkciki- widze ze przede mna dziewczyny tez mialy do tego zastrzezenia. poza tym pedzelek miekki, wlosie nie wypada, dobrze sie rozprowadza korektor (nie liczac malych niespodzianek). ogolnie dobry produkt, szkoda ze nie jest ciut mniejszy.

Używam tego produktu od: kilku tyg
Ilość zużytych opakowań: 1

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    309
    pochwał

    10,00

  2. 2

    6
    produktów

    3
    recenzji

    1125
    pochwał

    9,63

  3. 3

    0
    produktów

    4
    recenzji

    1068
    pochwał

    9,45

Zobacz cały ranking