KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci (stara wersja)

3,8 na 52124 opinie
flame920 hitów!
64% kupi ponownie
Stara wersja produktu
Przeglądasz produkt, który nie jest już dostępny na rynku, w związku z tym nie możesz dodać nowej opinii o tym produkcie

Porównaj ceny

ceneo
EVELINE FRENCH 8w1 odżywka do paznokci 12ml
12,99  zł

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3,8 na 5
Kupi ponownie: 64% osób
  • Medea05
    Medea05
    20 sierpnia 2013 o 15:02
    2 / 5
    Nie kupi ponownie
    Średni..
    Opis odżywki jest bardzo zachęcający-paznokcie nie będą się rozdwajać, będą pięknie wyglądać i będą ożzywione. Plusów na opakowaniu nie brakuje. W rzeczywistości sprawa wygląda gorzej. Owszem, po nałożeniu odżywki paznokcie ladnie wyglądaja, po 3 nałożeniu, nawet można pokusic się o stwierdzenie, że wygladaja jak french. Ale co z tego, jesli po zmyciu odżywki paznokcie wyglądają tragicznie? Są matowe, jakby przesuszone... W skrócie: PLUSY: +po nałożeniu odżywki paznokcie wyglądają bardzo ładnie +podczas używania odżywki faktycznie się nie rozdwajają MINUSY: -czasami nalożenie odżywki skutkuje strasznym bólem paznokci -po zaprzestaniu używania paznokcie wyglądają gorzej niż przed-mimo że w trakcie używania wydaje nam się, że jest poprawa -odżywka strasznie smierdzi, nie polecam osobom cierpiącym na migreny Używam tego produktu od: kilku tygodni Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:tydzień

    14 osób uznało tą opinię za pomocną
  • MissYou00
    MissYou00
    4 czerwca 2013 o 14:09
    5 / 5
    Kupi ponownie
    Naprawdę działa cuda!
    Jedna z najpopularniejszych obecnie odżywek,na temat której opinie są skrajne-od dozgonnej miłości,peanów na jej cześć,do recenzji pełnych nienawiści ;) Ja otrzymałam ją w prezencie od przyjaciółki-moje paznokcie zawsze wołały o pomstę do nieba-zawsze były cienkie jak papier,łamliwe,rozdwajające się,niesamowice kruche-czasem nawet zakładając dżinsy potrafiłam stracić pół paznokcia.Nie chciały w ogóle rosnąć,a jeśli już udało mi się zapuścić je na długość 1 mm(wolny brzeg),to zaraz się łamały.Porażka po prostu,traciłam pieniądze na niejednokrotnie drogie preparaty,któe nie pomagały.Od razu mówię,że te problemy nie były spowodowane brakiem witamin,nie-to były efekty obgryzania paznokci w dzieciństwie,choć obgryzałam 'tylko' 3 lata,to nawet po tych kilkunastu latach nie dawało mi to o sobie zapomnieć.Tak więc,jak wcześniej wspomniałam,odżywka była prezentem i miała być lekiem na całe zło. Zapoznałam się od razu z ulotką,przeczytałam informacje na kartoniku,co jest niezwykle ważne! i stwierdziłam,że zaryzykuję.Cóż nie pożałowalam tego,bo ta odżywka naprawdę mi pomogła. Najpierw oczywiście skróciłam i opiłowałam paznokcie,ale bez polerowania ich.Skórki zabezpieczyłam zwykłą oliwką,a potem,zgodnie z instrukcją użytkowania produktu,nakładałam przez 4 dni po jednej warstwie kosmetyku(nie zmywając poprzednich). Potem zmyłam odżywkę i już wtedy zauważyłam pierwsze efekty-wyrównana płytka, jej kolor był ładniejszy, była odrobinę twardsza, niż zwykle. Te wprawdzie nieśmiałe, że tak powiem, ale jednak dla mnie istotne efekty zachęciły mnie do dalszej kuracji,którą stosowałam łącznie 14 dni-jako dawka uderzeniowa, potem każda następna kuracja była krótsza. Po tym czasie moje paznokcie zdążyły urosnąć-biały koniec miał 2 mm,były mocne,twarde-nie dało się ich zginać we wszystkie strony tak,jak przed rozpoczęciem kuracji,nabrały połysku,nie rozdwajały się! No byłam zachwycona,ale pomyślałam-poczekamy,zobaczymy.Pełna obaw czekałam,kiedy zaczną się problemy,ale...nie zaczęły się wcale.Paznokcie rosły jak szalone,nie nadążałam z piłowaniem ich! Przestały się łamać,czasem jak trzasnęłam o coś paznokciem,to lakier potrafił pęknąć i odpaść,a paznokieć był cały.Efekty utrzymały mi się naprawdę długo,aż do ciąży,kiedy to posypały mi się paznokcie i włosy,ale potem znowu rozpoczęłam kurację,która tym razem trwała 10 dni-i znów mam mocne,piękne paznokcie,na których robię francuski manicure,a wszystkie moje klientki pytają,co robię,że mam takie paznokcie!Dla mnie to najlepszy komplement i potwierdzenie,że ta odżywka w moim przypadku zdziałała cuda. Ma w zasadzie jedną mała wadę-dosyć szybko gęstnieje,za to odjęłam pół gwiazdki,ale prócz tego nie mam jej nic do zarzucenia. Ogólnie: -ładne opakowanie,typowe dla lakierów,o pojemności 12 ml-starcza na długo,jednak jak jest mniej,niż połowa to okropnie gęstnieje i trzeba się nieźle namęczyć,żeby ją równomiernie nałożyć -piekny,mleczny kolor - elegancko i dyskretnie, dobra opcja na co dzień -zapach-cóż,ostry,zapewne z powodu formaldehydu,ale da się wytrzymać,moich oczu nie podrażnia -cena-ja płacę 13 zł,jest też wszędzie dostępna,za to plus,bo nie trzeba jej szukać ani zamawiać w sklepach internetowych,jest w większości sklepów stacjonarnych -i wreszcie działanie-znakomite i widoczne! A teraz najważniejsza sprawa. Wiele dziewczyn narzeka,że odzywka spowodowała jakieś problemy,czytałam o onycholizie, o spowodowaniu problemów typu łamliwość,rozdwajanie, choć paznokcie przed zastosowaniem odzywki były w dobrym stanie itd. Przede wszystkim-ta odzywka jest tylko odzywką-NIE WOLNO stosować jej jako bazę pod lakier,bo jest zwyczajnie na to za silna! Od tego są inne preparaty.Po drugie-producent zamieścił na kartoniku informację,że przed zastosowaniem kuracji należy wykonać próbę uczuleniową-JEŻELI WYSTĘPUJE BÓL PAZNOKCIA,PIECZENIE,SZCZYPANIE,BÓL PALCA(lub palców),TO ODŻYWKĘ NALEŻY NATYCHMIAST ZMYĆ!!! Nie należy czekać,bo ''tak ma być,to przejdzie''! Jeżeli niepokojące objawy są już po pierwszej warstwie,to nie dokładajcie kolejnych,bo może się to źle skończyć,najprawdopodobniej jesteście uczulone na któryś składnik,co zresztą nie jest winą producenta-tak się zdarza,oczywiste,że nie każdy kosmetyk odpowiada wszystkim kobietom. A przecież jeżeli uczuli nas krem czy podkład to odstawiamy go od razu,więc dlaczego miałybysmy inaczej postępować w przypadku preparatów do paznokci? Następna sprawa to nagonka na formaldehyd-wiele firm ma go w swoich odzywkach i nikt jakoś tak nie narzeka na ten fakt,po prostu,ten kosmetyk z tym składnikiem zyskał ogromną popularność i jednocześnie wiele kobiet używa go po prostu bezmyślnie,stąd te zarzuty(często wynikające właśnie z bezmyślności podczas stosowania jej). Wystarczy jednak używać tej odżywki zachowując zdrowy rozsądek,czytać instrukcję-nie,nie jest ona włożona do pudełeczka dla ozdoby czy żeby wypełnić puste miejsce w sporym kartoniku,nie-ona jest tam po to,by pełnić funkcję informacyjną i by uchronić nas,konsumentki,przed skutkami niepożądanymi!! Nie należy też przedłużać kuracji Bóg wie ile,jest informacja,że już po 10 dniach widać efekty i wg mnie najlepiej przyjąć własnie taki czas.Poza tym,nie rozumiem,czemu niektóre z Was używają jej jako bazy pod lakier...Nie znalazłam tam informacji,że można ją stosować w ten sposób,więc po co ja tak stosujecie? Jest mnóstwo innych preparatów typu base coat bądż odżywek pełniących takową funkcję,ale na litość boska,jak mozna stosować jako baze...formaldehyd? Nie jestem ekspertem,ale wiem,że wszystkiego trzeba uzywac z głową,pamiętając,że umiar należy zachowywać we wszystkim,nie wyłączając kosmetyków. Ja ze swej strony polecam tą odżywkę,bo u mnie daje ona naprawdę niesamowite efekty i co najważniejsze,sa one długotrwałe.Same spróbujcie,być może znajdziecie swój KWC za grosze ;) EDIT 17.04.2018 Mija 5 lat, a ja znów doceniłam ten produkt. Nosiłam długi czas tipsy, żele, hybrydy, moje paznokcie po zdjęciu tego były w potwornym stanie. Dziś, po 4 miesiącach kuracji naprawczej, łykaniu suplementów, olejowaniu, i własnie tej odżywce mam paznokcie w o niebo lepszym stanie! Nadal nie jest to to, co było dawniej, ale dzielnie walczę i wierzę w to, że znów będę miała idealne paznokcie.
    Szczegóły:
    • Wydajność:
    • Zgodność z opisem producenta:
    • Zapach:
    • Stosunek jakości do ceny:
    • Opakowanie:
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

    12 osób uznało tą opinię za pomocną
  • patunia0161
    patunia0161
    11 lipca 2013 o 16:15
    1 / 5
    Nie kupi ponownie
    Nigdy wiecej formaldehydu. UWAŻAJCIE!!!
    Piszę tą recenzję, żeby przestrzec wszystkich przed zakupem tej "boskiej" odżywki. Moja historia wyglądała tak: W ogóle nie interesując się składem, a sugerując się opiniami innych recenzentek kupiłam tą nieszczęsną odżywkę. Na początku stosowania byłam nią zachwycona, sumiennie co dzień dokładałam 1 warstwę jak zaleca producent. Paznokcie po ok. 2 tyg. stosowania stały się mocniejsze, twardsze, przestały się rozdwajać i łamać, natomiast to co zaczęło dziać się potem to horror... i zaczęłam dopiero interesować się składem, wyszukiwać informacji na temat tej odżywki w internecie, na blogach innych dziewczyn- nie myliłam się- moje podejrzenia tylko zostały potwierdzone... Pierwsza oznaka: paznokcie bolą. Paznokcie i opuszki palców. Mnie tak natrętnie bolały, że ledwo wytrzymywałam ten ból, ściskałam z całej siły opuszki i paznokcie by ból ustąpił... Oznaka druga: zaczęłam zauważać co raz więcej poprzecznych pręgów, bruzd na paznokciach... początkowo myślałam, że to może poprzez przyszybszony wzrost paznokci, ale nie, to była po prostu zniszczona płytka! Oznaka nr 3: na paznokciach zaczęły pojawiać się maleńkie krwiaczki, nie wiem co to jest, ale wygląda strasznie... Całość możecie zaobserwować na załączonym obrazku... A to wszystko za sprawą rakotwórczego formaldehydu. Przestrzegam Was przed zakupem tego produktu z silną trucizną w składzie. Mój właśnie wylądował w koszu. PS. Co do zdjęc, zaznaczam, ze w relu wyglądają 100 razy gorzej, skórki są suche, wręcz wysuszone. Bruzd nie widać aż tak bardzo bo na niektórych zdjęciach wtarłam w nie krem. "Na sucho" są o WIELE bardziej widoczne. Załączam również zdjęcia "na sucho" :) (2 ostatnie zdjęcia) natomiast były one robione trochę wcześniej, jak widać (paznokcie są nieco krótsze a i jeszcze krwiaczki się nie pojawiły ;) ) masakra ;))
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

    10 osób uznało tą opinię za pomocną
  • ECzytelniczka
    ECzytelniczka
    4 kwietnia 2019 o 15:04
    5 / 5
    Kupi ponownie
    Nie znalazłam lepszego
    Jak dotąd nie znalazłam lepszej, która ratowałaby w tak szybkim czasie moich paznokci. Bardzo często, zwłaszcza po zdjęciu hybryd, są w opłakanym stanie i wtedy wjeżdża ona. I działa cuda! Niestety, ma szkodliwy skład, jak większość kosmetyków tego typu, ale jest jedynym ratunkiem więc... Zdecydowanie mój faworyt.
    Zalety:
    • - działanie!
    • - dostępność
    • - opakowanie
    Wady:
    • - cena (mogłaby być tańsza)
    • - zapach (bardzo chemiczny, ale to jak każdy lakier)
    Szczegóły:
    • Wydajność:
    • Zgodność z opisem producenta:
    • Zapach:
    • Stosunek jakości do ceny:
    • Opakowanie:
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

    5 osób uznało tą opinię za pomocną
  • Marta_510
    Marta_510
    28 marca 2019 o 16:19
    3 / 5
    Nie kupi ponownie
    Mieszane uczucia...
    Po pierwszym malowaniu byłam zachwycona- odżywka nadaje lekko mleczną barwę, dając wrażenie naturalnie ładnych paznokci. Jeżeli chodzi o trwałość to muszę przyznać, że przy dwóch warstwach jest bardzo dobra (nie tak trwała jak hybrydy oczywiście, natomiast na pewno lepsza niż większość lakierów czy kolorowych odżywek) utrzymuje się kilka dni przy aktywnym trybie życia. Już myślałam, że znalazłam produkt idealny, ale niestety zauważyłam, że po tak długotrwałym stosowaniu uwrażliwił moje paznokcie :( zaczęły się łamać i być bardzo wrażliwe na dotyk i temperaturę co utrudnia funkcjonowanie :( Nie zwalałabym całkowicie winy na ten produkt, bo być może istnieje jakaś inna przyczyna, a on tylko wzmocnił ten efekt, natomiast chwilowo z niego zrezygnuję i po całkowitej regeneracji płytki przetestuję jeszcze raz
    Zalety:
    • + trwały
    • + daje efekt naturalnie pięknych paznokci
    • + jedna/dwie warstwy w zupełności wystarczają
    • + wygodny pędzelek do aplikacji
    Wady:
    • - może uwrażliwić paznokcie po długotrwałym codziennym stosowaniu
    Szczegóły:
    • Wydajność:
    • Zgodność z opisem producenta:
    • Zapach:
    • Stosunek jakości do ceny:
    • Opakowanie:
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:W hipermarkecie

    5 osób uznało tą opinię za pomocną