Claresa, Top Pro- Nails (Top kończący manicure hybrydowy)

Claresa, Top Pro- Nails (Top kończący manicure hybrydowy)

Top kończący manicure hybrydowy lakier tworzący zewnętrzną warstwę wzmacniającą i chroniącą paznokcie hybrydowe.
Utwardza się zarówno w systemie UV jak i LED.
Czas utwardzania:
lampa LED 36 W – 30 s
lampa UV – 2 min.

Kupiony w: U konsultantki

TAK!

Bałam się eksperymentować z czymś mniej znanej marki, szczególnie przy wykończeniu lecz zaryzykowałam. Okazał się lepszy niż używalam normalnie. Top jest gęsty, ładnie się poziomuje, nie ucieka na skórki. w lampie ma kolor niebieskawy dzięki czemu widać czy dokładnie wszystko jest pomalowane. Jest naprawdę mocny i solidny. Znalazłam lepszy, tańszy zamiennik i bardzo go polecam. Opakowanie jest czyste, estetyczne, pędzelek zgrabny nic tylko malować :)

Inny niż wszystkie...

O ile gęstość kolorowych lakierów hybrydowych Claresy może być dla niektórych jakimś problemem, to delikatnie gęstszy top może być czymś zbawiennym. Top tej marki jest inny w porównaniu do innych topów z jakimi miałam do czynienia, jest gęstszy. Nie jest tak gęsty jak kolory tej marki, ale możemy odczuć różnice "przesiadając" się z bardziej popularnych marek właśnie na omawiany produkt. Jego konsystencja i właśnie gęstość sprawia, że nie tylko łatwiej nam się go aplikuję, ale też przestajemy obawiać się o zalane skórki, top ładnie się poziomuję i bezproblemowo utwardza w lampie. Ładnie nabłyszcza paznokcie i pozostawia naprawdę ciężką do zdarcia tafle. Na uwagę zasługuję dość nietypowy jak dla mnie pędzelek, ma znacznie krótsze włosie co też ułatwia precyzyjna aplikację. Produkt ma estetyczną buteleczkę, zapach nie drażni i nie odbiega od typowych lakierów hybrydowych. Cena i dostępność jak najbardziej na plus. Produkt dość odporny na mechaniczne uszkodzenia, (mówię tu o tych z poziomu możliwych do wydarzenia się na co dzień). Z racji konsystencji różniącej się od innych warto wspomnieć o wydajności, uspokajam, że lakier rozprowadza się cienka warstwą. Można więc śmiało kupować, a warto się bardziej zainteresować tym produktem.

bardzo lubię

Produkt ma ładne i wygodne opakowanie. Pędzelek jest odpowiednio ścięty przez co dobrze się nim pracuje. Top dobrze zabezpiecza, nie spływa i dobrze się utwardza. Połysk jaki daje jest rewelacyjny i przebija np semilaca. Jestem w nim zakochana.

tańszy odpowiednik

Nazwałabym go tańszym odpowiednikiem, gdzie w raz z cena spada jakość. Nie jest zły, ale chyba wolę wydać kilka złotych więcej na coś lepszego. Jednego razu wszystko się trzyma aż do ściągnięcia ze względu na odrost, innym razem potrafi wypaść dziura na środku paznokci. Hybrydy robię już ponad rok, więc nie sądzę, żebym popełniała jakiś błąd, bo mam rak tylko z tym produktem. Dosyć rzadki, pędzelek wygodny, ładnie się poziomuje - za co ma plusy. Buteleczki dosyć tandetne, ale wygodne.

Bardzo dobry top. Nie jest zbyt drogi, co jest jego zaletą i "nie gryzie" się z lakierami innych marek. Idealny do manicure hybrydowego. Można utwardzać go w lampie LED i UV. Produkt godny poelcenia.