KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 40% osób
    sublime
    18 lutego 2012 o 23:29
    4 / 5
    Mamo, mamo, kup go jeszcze raz!
    Mama: "Coś z tymi perfumami nie tak.. Za szybko się kończą..." Gdyby tylko wiedziała, że jej buteleczka była okupowana przeze mnie i siostrę, kiedy tylko wychodziła do pracy, może zmieniłaby zdanie :) Zapach delikatny, świeży, kwiatowy, ale ciepły. Utrzymuje się na ubraniach bardzo długo. Nie męczy, nie jest agresywny. Raczej spokojny niż uwodzicielski, dlatego nadaje się idealnie do pracy. Rozwija się delikanie, nie zmienia zbytnio zapachu w ciągu dnia. Flakon minimalistyczny, ale interesujący. Ładnie wygląda na półeczce. Całość klasyczna. Ponadczasowa. Dlatego teraz zamiast podkradać mamie, mam własne. Używam tego produktu od: kilku lat. Ilość zużytych opakowań: najpierw podkradałam mamie... teraz.. z 4 buteleczki po 50 ml
    Używa produktu od:rok lub dłużej

werka89
    8 czerwca 2012 o 12:39
    Zapach współczesnej damy
    Używam tych perfum dzięki siostrze. To ona szukając dla siebie zapachu znalazła je – szukała świeżych, kwiatowych, lekko owocowych perfum, a nie duszących, ciężkich, słodkich i orientalnych jakie są obecnie dostępne w D. i S. Początek jest gorzki. Lekko ziołowy. Mocno cytrusowy. Kwasek cytryny łączy się z słodyczą pomarańczy z drzew w Hiszpanii – dojrzałych i pełnych soku. Od razu można też poczuć dodatek kwiatów – bukietu świeżego, lekko kwaskowego. Orchidea lekko zakwasza początek a gardenia przyjemnie go wygładza. Zapach jest delikatny, mocno siedzi przy skórze. Kojarzy mi się z kobietą wyrafinowaną. Współczesną damą. Pewna siebie, wie czego chce. Umie wybrać męża – znajdzie idealnego kandydata. Lubi wysmakowaną francuską elegancję w stylu biurowym – marynarka, spodnie ewentualnie spódnica i koszula – oto i ona. Wieczorową porą zakłada seksowną czarną sukienkę. To zapach wyrafinowany. Nie dla maniaczek słodkości, która czasem bywa tak ulepiasta, że aż nie do zniesienia. To klasyczne perfumy kobiece. Nowoczesne, ale jednocześnie przyjemne. Świeże i wyważone. Koniec ich to świetna wanilia – odpowiednio słodka, lecz nie przesadzona – niczym w Hypnotic Poison Diora czy Czarnej Wanilli od Yves rocher lub un bois Vanille od Lutensa. Przyjemnie drzewna, słodka, lecz gorzkawa. Przyjemny dodatek stanowią drzewne dodatki, które umiejętnie podkreślają wanilię, ale jednoczenie nadają jej lekką gorczyczkę. Piżmo pomaga zapachowi trzymać się długo. Używam tego produktu od: kilka testów dzięki uprzejmości siostry Ilość zużytych opakowań: 2 ml z opakowania siostry
    Szczegóły:
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

Amstafizna
    15 czerwca 2011 o 11:19
    Przepiękny, lekki, magiczny.
    Perfum walec- tak na niego mówię z uwagi na świetną butelkę o pojemności 100 ml, takie dwa walce, jeden bardziej wystający. Uwielbiam tą butelkę :) Sam perfum jest śliczny, magiczny, delikatny, a zarazem wyrazisty. Otwiera się delikatną gardenią, groszkiem, orchideą, czuć również szczyptę jeżyny, po kilku godzinach dochodzi cudowny aromat piżma, skąpanego w kwiatach. Całość zamyka drzewo sandałowe. Kompozycja tego zapachu jest wyraźnie kwiatowa z domieszką drzewną. Trwałość wyśmienita, jakieś 8 godzin. Zapach przyciąga, wypełnia cały pokój. Na ubraniach czuć go nawet po praniu. Idealna kompozycja na każdą porę roku. Używam tego produktu od: kilku lat Ilość zużytych opakowań: 3 butelki 100 ml
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Michalza
    30 lipca 2023 o 13:27
    Delikatne kwiatowe
    Delikatne, kwiatowe, kremowe, nieinwazyjne, bardzo miłe dla nosa, na każdą okazję. Trwałość dobra, projekcja w sam raz. Głowa cudny groszek pachnący z pomarańczą, serce kwiatowe (czuję gardenię), baza drzewno-piżmowa, bardzo lekko dosłodzona wanilią. Zapach nie jest agresywny, ale zauważalny i komplementowany. Daje poczucie czystości i komfortu. Nie słodziak. Polecam.
    Szczegóły:

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    agateq
    16 grudnia 2014 o 19:40
    1 / 5
    za dużo tych kwiatów, za dużo!
    Ach, jakże ja się starałam dostrzec w tym zapachu to wszystko, o czym zapewnia nas twórca. Ach, z jakim marnym skutkiem i rozczarowaniem... Zapachy Niny z całą stanowczością są staroświeckie. Kojarzą mi się z szafą pełną zatęchłych, starych, znoszonych ubrań. Nie ma w nich krzty świeżości... dokładnie tak, jak z tymi perfumami. Są dusząco kwiatowe. Nie jest to zapach, który mamy na myśli widząc estetyczny bukiet kwiatów, o nie. To raczej woń ogromnego bukietu polnych kwiatów, nagrzanych słońcem, pełnym orchidei i gardenii. Przepełnionych zapachem! W tych perfumach nie ma chwili oddechu, nie ma sekundy odpoczynku. Ani jednej skromnej orzeźwiającej nutki mandarynki... Kolejne podejście do Ricci, kolejne fiasko. Używam tego produktu od: około 10 tygodni. Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe, pójdzie w odstawkę.
    Używa produktu od:nie określono

0 osób uznało tą opinię za pomocną