La Roche-Posay, Redermic C Yeux Soin de Comblement (La Roche Posay Redrmic C Krem pod oczy wypełniający zmarszczki intensywnie ujędrniający)

Cena PLN 65.00

Profesjonalna kuracja przeciwstarzeniowa pod oczy. Zaawansowana formuła, by zredukować zmarszczki wokół oczu. Intensywne ujędrnienie. Większa elastyczność. Spojrzenie nabiera głębi i staje się wyraźnie odmłodzone.
La Roche-Posay Redermic C Oczy to zaawansowana formuła, by wyeliminować oznaki starzenia:
• kurze łapki
• utraconą jędrność wokół oczu
• zanikający kontur oczu.
Krem pod oczy wygładzający o zawartości witaminy C, która działa przeciwstarzeniowo. Pobudza produkcję włókien kolagenowych, by zwiększyć elastyczność i sprężystość delikatnej skóry wokół oczu. Skład został uzupełniony o dodatkowe składniki:
• mannozę - by zredukować niedoskonałości
• kwas hialuronowy - by zapewnić maksymalny poziom nawilżenia
• neurosensynę - by złagodzić podrażnienia
• madekasozyd - by pobudzić procesy regeneracji.
Lekka formuła o delikatnej konsystencji nie pozostawia tłustej i klejącej warstwy. Szybko się wchłania, przynosząc natychmiastowy komfort.
La Roche-Posay Redermic C Oczy to skuteczny krem pod oczy, który dzień po dniu przywraca skórze zdrowy i młody wygląd.

jedyny krem po którym moje oczy nie łzawią

W zasadzie cała seria Redermic (i R i C) jest świetna. C - o wiele mocniejsza niż R więc od roku się na nią "przesiadłam" ;)
Pierwszy był Redermic R pod oczy - byłam w szoku bo to był pierwszy krem po którym nie wylewałam tony łez.
Po C jest nadal super.
Ma tylko jedną maleńką wadę - jak użyję samoopalacza to nie mogę stosować serii Redermic C bo mam wrażenie, że witamina C mi tę niby-opaleniznę rozpuszcza.
Robią się plamy po prostu.
Ale to jedyny minusik i to przecież nie wina kremu.
JA - POLECAM!

dobry i wydajny

Na ten kremik skusiłam się z powodu wit. C w składzie (z którą na rynku nie ma zbyt dużo kosmetyków). Skóra wokół moich oczu była dosyć przesuszona, pierwsze mimiczne zmarszczki zaczynały być widoczne. Krem (nakładam codziennie na noc) pięknie wygładził i co najważniejsze nawilżył skórę, tym samym zmarszczki stały się mniej widoczne.
Jeśli chodzi o rozjaśnienie, nie zauważyłam zmian, krem nie wpływa na cienie pod oczami. Lekko piecze po nałożeniu (wit. C). Uważam z nim latem, ponieważ bez filtru SPF może powodować przebarwienia.
Cena jest trochę kosmiczna jak na tak małe opakowanie, jednak krem jest całkiem wydajny. Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ chciałabym go porównać z konkurencją.

Bardzo fajny.

Zdecydowałam się na ten kosmetyk ze względu na mocne przesuszenia pod oczami. I to był dobry pomysł. Produkt ma formę lekkiego, ale treściwego, bezzapachowego kremu. Bardzo fajnie nawilża i odżywia skórę wokół oczu dając jej faktyczny komfort. Po czasie czuć, że jest zaopiekowana i dobrze nawilżona. A przez to lekko napięta. To to ujędrnienie, czy wypełnienie zmarszczek, które obiecuje producent. Wiadomo, że kosmetyk załamań nie zlikwiduje, ale wpływając na kondycje skóry ciut je wizualnie niweluje. Produkt nie uczula, nie roluje się, nie pozostawia uczucia lepkości i tym samym fajnie współpracuje z korektorem. Bardzo przyjemnie się go używa. Generalnie jest to bardzo dobry kosmetyk i może nie za często (ze względu na cenę), ale będę do niego wracać.