Fitomed, Odżywczy krem pod oczy z luteiną i aksamitką wyniosłą

Fitomed, Odżywczy krem pod oczy z luteiną i aksamitką wyniosłą

Luteina, ekstrakty z borówki czernicy i aronii, witaminy A, E, C i cynk (Zn) powszechnie są stosowane w suplementach diety wspomagających utrzymywanie wzroku w dobrej kondycji. Z wiekiem bowiem następuje zwyrodnienie plamki żółtej w oku – miejsca o największym zagęszczeniu barwników odpowiedzialnych za ostre widzenie. Spada również stężenie luteiny w oku. Krem z luteiną, ekstraktami z borówki, witaminami i cynkiem to skuteczny kosmetyk przeciwzmarszczkowy przyjazny również wzrokowi.

Pielęgnacja okolic oczu

Krem pod oczy świetnie poradził sobie z moimi cieniami. Są one już mniej widoczne, czuć, że skóra w tym miejscu jest bardziej nawilżona i rozpromieniona. Pomijając dni, w których się nie wyśpię (haha). Nie spodziewałam się efektów po użyciu tego kremu, a jednak są i to spore.

Super fajny!

Rzeczywiście mogę się zgodzić z zapewnieniami producenta - krem odżywia i nawilża, akurat ta kwestia jest wyczuwalna, bo nawet jak przez jakiś czas nie używałam produktów do twarzy, to skóra wokół oczu wciąż była wyczuwalnie gładka i nawilżona, nie pojawiła się suchość, która zwykle mi towarzyszyła. Co do zmarszczek - nie mam żadnych oprócz 'kurzych łapek', ale ich nie widać, kiedy moja twarz nie robi min :) jednak myślę, że skoro krem ładnie wygładza skórę to będzie miał wpływ na powstawanie zmarszczek w przyszłości.

Ochrona nie tylko okolicy pod oczami, ale również naszego wzroku

Po pierwsze zachwycam się składem. Krem zawiera luteinę oraz witaminy, które dbają o nasz wzrok. W dobie komputerów i smartfonów powinniśmy zainteresować się tym już w młodym wieku, by na starość uniknąć np. zwyrodnienia plamki żółtej.
Krem na początku wydaje się gęsty, ale podczas rozsmarowywania można zauważyć, że ma lekką, wodnistą konsystencję, która szybko się wchłania. Świetnie sprawdza się jako baza pod makijaż - korektory wyglądają na nim ładnie oraz się nie warzą.
Krem dobrze nawilża, chociaż uważam, że lepiej sprawdzi się na dzień. Na noc może być trochę za słaby. Niestety kilka razy zdarzyło się, że po aplikacji moje oczy zaczęły mnie szczypać, ale możliwe, że krem dostał się po prostu do worka spojówkowego. Poza tym nie mam więcej zastrzeżeń i uważam, że to świetny, lekki krem na dzień.

kREM POD OCZY FITOMED

Krem pod oczy umieszczony jest w małej buteleczce z dozownikiem o pojemności 15 ml. Dzięki dozownikowi aplikacja kremu jest higieniczna i łatwa. Krem ma jasno różową barwę i delikatny zapach. Ma lekką konsystencje.

Bardzo dobrze ożywia i nawilża skórę wokół oczu. Przy codziennym używaniu widać różnice. Skóra jest delikatniejsza, mniej opuchnięta. Stałą się bardziej elastyczna. Wchłania się szybko, nie pozostawiając nieprzyjemniej lepkiej powłoki.
Śmiało mogę stwierdzić, że jak zapewnia nas producent krem spełnia moje oczekiwania, odżywia skórę pod oczami. Krem nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Mogą go stosować wszystkie kobiety.

Znalazłam ideał

Zalety:
+ gęsta konsystencja
+ szybkie wchłanianie
+ współpraca z korektorami
+ bardzo dobre nawilżenie
+ wygodna i higieniczna aplikacja

Minusów brak !

To jedyny krem który poradził sobie z moimi suchymi okolicami oczu nie powodując przy tym podrażnienia. Polecam!

Dobry krem

Moja skóra w okolicach oczu jest sucha i szukam czegoś porządnie nawilżającego. Moje oczy są bardzo wrażliwe i większość kremów je podrażnia. Krem z Fitomedu jest w moim odczuciu naprawdę dobrym kosmetykiem z naturalnym składem.
+ dobrze nawilża i niweluje uczucie napięcia skóry
+ delikatnie wygładza i przy dłuższym (regularnym) stosowaniu skóra w okolicach oczu jest bardziej elastyczna
+ bogata i jednocześnie lekka konsystencja umożliwiająca stosunkowo szybkie wchłonięcie się kosmetyku
+ nadaje się pod makijaż
+ nałożony większą ilością (głównie na noc) działa jak maseczka na okolice oczu - rewelacyjnie nawilża, odżywia, wygładza i regeneruje skórę
+ higieniczne i praktyczne opakowanie
+ bardzo wydajny

- niestety zdarza się, że w gorsze dni (kiedy moje oczy są wrażliwe i podrażnione) krem wywołuje lekkie szczypanie i łzawienie

Podsumowując: jest to dobry produkt pielęgnacyjny, ale jeżeli macie bardzo wrażliwe oczy to niestety może je lekko podrażnić.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Szybko się wchłania - polecam!

Kremy pod oczy o właściwościach odżywczych, do tej pory źle mi się kojarzyły. Trafiałam na produkty o tłustej konsystencji, które w ogóle nie chciały się wchłaniać. W przypadku tego kremu, nie mogę powiedzieć złego słowa. Odżywia skórę wokół oczu a do tego szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Duży plus za opakowanie z pompką, rzadko spotykane wśród kremów pod oczy.

Całkiem dobry

+ Krem bardzo dobrze nawilża skórę pod oczami,
+ Sprawia, że jest ona dużo bardziej elastyczna,
+ Ekspresowo się wchłania,
+ Jest wydajny, ze względu na swoją treściwą konsystencję,
+ Zapobiega wysuszaniu okolic oczu.
Minusem tego kremu jest jednak to, że pozostawia nieco tłusty film na skórze, co bywa kłopotliwe pod makijażem. Bardziej nadaje się do stosowania na noc. Czasami potrafi też bardzo mocno napiąć skórę wokół oczu, nie wiem od czego to zależy. Nie jest to miłe uczucie, skóra jest wtedy niemiła w dotyku.

Bardzo dobry krem!

Lubię ten krem.
- dobrze nawilża
- lekko rozświetla
- redukuje cienie pod oczami
- lekko ściąga worki pod oczami
- redukuje opuchliznę
Polecam zdecydowanie!

Godny polecenia

Odżywczy krem pod oczy z luteiną aksamitka wyniosła Fitomed ma bardzo bogatą konsystencję. Pozytywnie zaskoczyło mnie, że w czasach bardzo lekkich kremów dla skóry od oczami powstał tak gęsty, ale jednocześnie doskonale rozprowadzający się i aksamitny produkt. Krem dobrze się wchłania i nie robi żadnych problemów zaaplikowany pod makijaż. Poza tym ma bardzo delikatny, dość neutralny zapach, w którym wyczuwam głównie aronię.

Jak przeczytałam na stronie Fitomed, badania aplikacyjne i aparaturowe potwierdziły, że Odżywczy krem pod oczy z luteiną aksamitka wyniosła Fitomed krem odżywia, wygładza drobne zmarszczki, nawilża, redukuje oznaki zmęczenia pod oczami i poprawia elastyczność skóry.

Moim zdaniem krem faktycznie bardzo dobrze odżywia skórę. Przy regularnym stosowaniu na dzień i na noc widać że skóra pod oczami jest też dobrze nawilżona, ale w mojej ocenie jest to krem bardziej odżywczy niż nawilżający.

ulubieniec

Plusy:
+ skóra pod oczami dobrze nawilżona
+ wydajny
+ zapobiega wysuszaniu okolic oczu
+ bardzo dobrze się wchłania
+ skóra jest wyjątkowo elastyczna
+ skład

Minusy:
- ciężko nabrać odrobine pod moje oczy(zazwyczaj mam go więcej)
- dostępność
- średni zapach

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Spełnia wszystkie obietnice Producenta, świetny kremik !

Kremik daje naprawdę fajny efekt na skórze pod oczami. Po systematycznym stosowaniu nasza skóra wygląda na wypoczętą i wygładzoną. Ponadto jest świetnie nawilżona, miękka i miła w dotyku. Cienie pod oczami po nieprzespanej nocy to już przeszłość. Po nałożeniu kremu czuję delikatne, przyjemne chłodzenie.

Krem spełnia wszystkie obietnice Producenta. Nie patrzcie na małą pojemność produktu, bo starcza on na naprawdę spory okres czasu. Zdecydowanie jest wart swojej ceny i wypróbowania ! :)