Kamill, Intensiv, Krem do rąk i paznokci

Kamill, Intensiv, Krem do rąk i paznokci

Kategoria
Marka

Krem do rąk i paznokci Intensiv ze skoncentrowaną siłą rumianku działa łagodząco, przynosząc skórze ulgę i intensywnie ją pielęgnuje. Bogata formuła z olejkiem avocado i Aloe Vera intensywnie nawilża skórę, zapewniając naturalną ochronę i pielęgnacje skóry rąk i paznokci. Nie zawiera barwników, posiada neutralny odczyn pH, przebadany dermatologicznie.

Całkiem niezły

Krem jest dobry, dobrze nawilża.
Nakładam grubą warstwę na noc,
a rano mam gładkie, miękkie dłonie.
Niestety wadą kremu jest jego zapach.
Niektórym może przeszkadzać.

Używam tego produktu od: 1 mca

bardzo fajny

mam wersje mini:) stosuje go szczegolnie w zimie, bo skora rąk mi sie wtedy bardziej wysusza:) krem znakomicie nawilża i likwiduje uczucie ściągnięcia. Stosuje go kilkakrotnie w ciagu dnia i na noc :)

Używam tego produktu od:zimy

Super, gdyby nie zapach.

Mam wersję w słoiczku. Tego kemu używam w zasadzie tylko na noc, nakładam wtedy grubszą warstwę. Rano dłonie są gładkie, dobrze nawilżone.
Krem jest wydajny. Do tego ma wygodne opakowanie. Niestety mam wątpliwości co do zapachu: najpierw mi absolutnie nie przeszkadzał, a teraz mnie trochę odpycha. Dlatego nie wiem czy kupię ponownie.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Zapach: biały jeleń

To mój pierwszy krem tej firmy. Niestety, nie trafiłam najlepiej. Krem nawilża dość przeciętnie. Zostawia na dłoniach jakby silikonowy film, po aplikacjji są gładkie i uwaga - błyszczące ;)
Zapach kojarzy mi się z jakimś siermiężnym mydłem typu biały jeleń. Przez pierwsze dni myślałam, że wręcz nie będę go w stanie używać, ale po jakimś czasie się przyzwyczaiłam.
Jedyne co podoba mi się w tym kremie to opakowanie: wygodna tubka z zatrzaskiwaną klapką.
Niestety, słabe właściwości pielęgnacyjne i nieciekawy zapach zniechęcają do ponownego zakupu.
Jedno opakowanie starczyło mi na 3 tygodnie, ale ja używam kremu do rąk często.

ot taki sobie śmierdziuch ;)

Właściwie mógłby to być krem idealny, ale nie jest, bo zapach jest jednak ważnym czynnikiem...Musi być ładny albo chociaż nie narzucający się za bardzo...ten natomiast śmierdzi, i żeby to chociaż rumiankiem, ale nie, to jakiś bliżej nie zidentyfikowany dziwny zapach, który dostaje się do jedzenia na przykład...:/
Poza tym jest niezły, dobrze nawilża, nie lepi się ale zostawia na dłoniach lekki film, tak że znika uczucie suchości.
Raczej nie kupię, poszukam kremu o podobnym działaniu i ładniejszym zapachu.

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:jedno

Rozczarowana, liczyłam na więc

Krem znalazł się w koszu bo byłam zmęczona stosowanioem tego lepiącego się i nieładnie pachnącego paskudzctwa. Po zastosowaniu zostawiał na długi czas lepiąca się i tłustą warstwe, nie drazniło by mnie to gdyby jeszce dawało to jakiś efekt a zadowalających efektów BRAK!! Dłonie nie były mniej suche niż przed zastosowaniem. Liczyłam ze wygładzi i zmiękczy mi skorki wokół paznokci ale sie zawiodłam. Zapach tez mi sie nie podobał a w kremie do rąk to dla mnie dośc wazne bo jak pachnie ładne to staram się czesciej smarowac nim ręce To dla mnie taka chwila relaksu wcieranie kremu i czekanie a ż sie wchłonie delektując się slicznym zapachem. Opakowanie było dośc ładne ale to nie wystarczy :( Cena była by znośna gdyby był skuteczny... Narazie Karites jest nie do pokonania

Używam tego produktu od:niecałe 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania reszty nie dałam rady

Gdyby nie ten zapach...

Krem jest naprawdę bardzo dobry: nawilża nawet bardzo suche dłonie i nie spływa tak szybko z rąk przy myciu, dzięki czemu nie trzeba się co chwilę nim smarować :ehem:Jest gęsty i treściwy przez co jest wydajny i nie zostawia tłustej powłoczki tylko ładnie się wchłania. Używam go też czasem do stóp i z nimi rówież sobie radzi - są miękkie i gładkie.
Jedynie co mi się nie podoba to zapach :kwasny: Jest zbyt intensywnie ziołowo-rumiankowy(a ja za takim aromatem zbytnio nie przepadam) :( Na dodatek zapach dość długo się utrzymuje na dłoniach i czasem mnie drażni. Dlatego daję tylko 3 gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: jeszcze w trakcie 1 tubki

doskonały

jestem zachwycona!
krem jest dość gęsty, ale doskonale nawilża dłonie i sprawia, że skóra jest miękka i delikatna. aż chce się cały czas dotykać swoich rąk :)
jedyny, niepowtarzalny, niezastąpiony.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

na noc ok

Dobry, gęsty krem do rak. Ale niestety długo się wchłania i z tego względu nada się tylko na noc. Po jego użyciu dłonie są miękkie, skóra jest miła w dotyku ale niestety wchłania się bardzo, bardzo długo.
W każdym razie na noc go polecam-gruba warstwa powoduje, że rano ręce są naprawdę porządnie nawilżone i gładkie.

Jedyny!

Jedyny krem do rąk z dotychczas przeze mnie stosowanych, który naprawdę nawilża, nie podrażnia i koi wysuszoną skórę dłoni.

Bardzo szybko się wchłania, przyjemnie rumiankowo pachnie.

Dłonie są wygładzone i odżywione.

Mam wersję w okrągłym pudełeczku, z którego wygodnie można nabrać odpowiednią ilość kremu.

Krem jest wydajny, w przystępnej cenie.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

Nie polecam.

Krem ani nie nawilzal dobrze dloni, zle sie wchlanial zostawial dlugo tlusty film na dloniach. Nie mily zapach. Dla wrazliwcow wrecz odradzam, u mnie podraznial skore. Do tego malo wydajny. Ble

Używam tego produktu od: miesiac

zdradziłam Garniera z Kamilem

Zdradziłam Garniera z Kamilem i jest miodzio:):) póki co

PLUSY

*wygładza
*nieklei sie
*śliczny zapach który akurat mnie nei drażni
* przystepna cena

Minusów jeszcze nie odkryłam ale to dpoeiro pierwsze zużyte opakowanie. jak sie pojawią to zmienie recenzje:)

Używam tego produktu od:1 miesiac