Catzy, Healing Shampoo (Leczniczy szampon przeciwłupieżowy) (stara wersja)

Catzy, Healing Shampoo (Leczniczy szampon przeciwłupieżowy) (stara wersja)

Przeciwłupieżowy szampon z pirytionem cynkowym.
Substancja lecznicza w szamponie oddziaływuje przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybicznie. Szampon przeznaczony jest do stosowania w przypadku łupieżu i łojotokowego zapalenia skóry. Szampon może być stosowany do każdego rodzaju włosów.
Zawiera 1g pirytionu cynkowego na 100g szamponu.

Cena: 9 zł / 200 ml

nie dla mnie

Mam ten problem z włosami, że jeśli gdzieś wyjeżdzam na troszkę dłużej i myję głowę w innej wodzie to bankowo pojawia się łupież: suchy i sypiący się na ramiona. Szamponu, którego używałam wcześniej (Polytar AF) akurat nie było więc spróbowałam Catzy. Kupiłam go w aptece, z polecenia zaprzyjaźnionej pani famaceutki, więc nie podejrzewam jej o złe intencje.

Zapach do akceptacji (zapach w szamponie przeciwłupieżowym to dla mnie sprawa drugorzędna, po pierwsze ma pomagać w potrzebie), pieni się tak jak pienić się powinien ale niestety łupież nie zniknął a nawet przybrał na sile tak samo jak uporczywe swędzenie. Kiedy miałam ochotę się samooskaplować - powiedziałam STOP i się Catzy pozbyłam.

+konsystencja
+opakowanie
+cena

Trudno o szampon przeciwłupieżowy, który by pomagał na wszystkie rodzaje łupieżu i wszystkim głowom. W moim przypadku okazał się szamponem anty-przeciwłupieżowym. Szampon nie jest drogi więc jeśli ktoś chce to może sprawdzić jego skuteczność, może akurat okaże się strzałem w dziesiątkę...?

Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam pierwszego

kochaniutki ;)

Na mojej głowie pojawił się okropny łupież, z ranami na skórze włącznie, który w dużym stopniu zawdzięczam pewnemu szamponowi "przeciwłupieżowemu" (inna recenzja). Zraziłam się do szamponów z drogerii, więc ten kupiłam w aptece. Zaskoczyła mnie niska cena, ale logo jakoś dobrze mi się skojarzyło - i niekoniecznie dlatego, że jestem kociarą ;)

Bardzo eleganckie opakowanie - butelka rewelacyjnie leży w dłoni - i wspaniały zapach. Specyficzny (w końcu to szampon leczniczy) ale jeśli o mnie chodzi to wiele "zwykłych" szamponów może się pod tym względem przy tym produkcie schować.

Doskonale się rozprowadza, jest wydajny i bardzo łagodny, a włosy po nim są bardzo miękkie. Moje są bardzo długie, plączące się i po myciu bez solidnej porcji odżywki ani rusz - inaczej ich nie rozczeszę. Po tym szamponie odżywka nie jest konieczna - szok!

Łupieżu niestety nie usunął, więc skazana jestem na jedyny skuteczny czyli Nizoral, ale i tak jestem nim zachwycona. Gdyby usunął tę dolegliwość byłoby pięć gwiazdek i wielkie KWC - uczciwie stawiam więc mocne cztery.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Bardzo mi pomógł

Pamietam jeszcze w liceum dostałam takiego łupieżu że mi sie z głowy sypało jak tylko nią ruszyłam, a ten szampon mi pomógł, gdy zawiódl Nizoral ponieważ byl dla mnie za mocny.

Teraz po kilku latach nadal go używam regularnie na przemian z normalnymi szamponami, ale zawsze go mam w zapasie w razie kryzysu.

Dla mnie KWC szamponów przeciwłupieżowych.

Używam tego produktu od: ponad 10 lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo , nie umiem zliczyć

KWC

Mam ogromne problemy z łupieżem. Powoduje go u mnie większość szamponów, a przeciwłupieżowe szampony apteczne pogarszały łupież lub tylko lekko łagodziły. Jest to pierwszy szampon, który zlikwidował całkowicie łupież, nie podrażnił skóry głowy. A do tego ma przyjemny zapach, jest wydajny, można go często stosować i nie zaczyna podrażniać i do tego ma przystępną cenę. Dopóki będzie skuteczny nie będę szukać innego.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:dużo

Najlepszy!!

Używałam już wielu szamponów na łupież niestety niektóre nie dawały zupełnie nic a inne pogarszały jeszcze stan mojej skóry głowy, tylko ten szampon radzi sobie z tym problemem do końca, już go nie zamienię na żaden inny :) szczerze polecam

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Używałam go kilka lat temu, jedyny szampon który mi pomógł. Ładnie pachnie i jest przyjemny w użyciu. I co najważniejsze - do tej pory łupież nie wrócił.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: nie wiem

Włosy jak po odżywce.

Byłam zmuszona rozejrzeć się za jakimś szamponem tego typu po farbowaniu włosów Castingiem. Skóra głowy stała się przesuszona i zaczynałam się dosłownie sypać :eek: chciałam kupić Nizoral, ale pan w aptece polecił mi ten właśnie szampon.
+ dobrze myje
+ rzeczywiście pozwala pozbyć się różnych dziwnych dolegliwości, na efekty trzeba poczekać średnio 2 tygodnie
+ włosy wyglądają rewelacyjnie i bez użycia odżywki, co zdziałał dopiero jeden inny szampon (na pewno nie przeciwłupieżowy)
+ włosy łatwo się rozczesują
+ są miękkie
+ ładnie pachną
+ tani

Nie mam problemu z przetłuszczaniem się włosów za bardzo. Inna sprawa, że zalecane jest codziennie i podwójne użycie, a ja stosowałam co 2-3 dni i myłam głowę tylko raz - niemniej jednak - POMOGŁO :ehem:
Moja skóra głowy wraca do stanu sprzed koloryzacji, więc zastrzeżeń do niego nie mam, obym nie musiała do niego wracać ;) jeśli jednak będzie trzeba...

Używam tego produktu od: ponad 2 tygodnie

OK!

Szczerze mówiąc, kiedy po raz pierwszy kupowałam owy szampon, nie wierzyłam, że preparat za takie pieniądze jest w stanie coś zdziałać, jednak po namowie sprzedawcy zakupiłam.
Stosowałam go tak jak pisało w opakowaniu, dziennie x2.
Efekty widoczne były dopiero po 2-3 tyg. Jednak pomogło. Wiadomo lek nie zdziałał cudów, włosy nadal mają skłonności jakie miały, jednak nie zawaham się go użyć jeszcze raz, bo jak WIDAć I CZUć, pomaga! ;)

Ilość zużytych opakowań: nie wiem

Pogotowie łupieżowe

To jest szampon numer jeden w moim domu. Zawsze stoi na półce zatem po moich eksperymentach kosmetycznych mogę w każdej chwili do niego wrócić i problem z łupieżem znika. Jest bardzo wydajny, gęsty. Poprawili zapach, co zasługuje na duży plus.
Postanowiłam edytować swoją recenzje ponieważ nie znalazłam drugiego takiego szamponu, który by tak długo pozostawiał włosy świerze :D A muszę dodać, iż dużo ich przetestowałam. Kupuje go za 10 zł. a to w porównaniu z jego gęstością jakiś ewenement kosmetyczny.
:)Używam tego produktu od: nie pamiętam ile to lat
Ilość zużytych opakowań: :D hmmmm

najlepszy przeciwłupierzowy

poprostu ten szampon działa.
Jezeli ktoś ma problemy z łupierzem to zawsze go polecam.
Do zapachu i konsystencji można sie przyzwyczaić
Z moimi włosami nic dziwnego nie zrobił, nie przestłuszczały się ani odwrotnie
dobra cena i dobra jakos co nie zawsze idzie ze sobą w parze
do kupienia w aptece lub u fryzjera
zaznaczyłam iz kupie go ponownie, bo oczywiscie jezeli mój problem z łupierzem sie powtórzy (chociaz wątpie od podstawówki nie mam łupierzu) Używam tego produktu od:przez ok 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

jestem na TAK !

Nie uzywam tego szamponu w ogole w celu przeciwłupieżowym.
Kiedys poprostu zmeczonaq stanem moich wysuszonych i niezdyscyplinowanych włosów umylam je tym szamponem, bo stał w lazience.

Włoski po nim sa mieciutkie, łądnie sie układaja (skrecaja, bo mam krecone) i sa błyszczące.
Szampon ma fajna konstystencje, i nowa formula ladnie ale delikatnie pachnie.
A siostra uzywa go przeciwłupiezowo i jest zachwycona.
Moj ulubiony szampon xD
On nie ma składu na etykietce, moze ten efekt na moich wlosach dlatego ze jak podejrzewam nie ma SLS.

Używam tego produktu od:nie wiem
Ilość zużytych opakowań:nie wiem

naprawde super!

szampon przeciwlupiezowy "z kotkiem" jest rewelacyjny! naprawde pomogl mi wygrac z lupiezem, a teraz to nawet ma nowy fajny zapach. i do tego nowa buteleczke. poniewaz mam wlosy farbowane, zawsze musze po umyciu szamponem nalozyc odzywke. inaczej jest to oczywiste ze bez odzywki po jakimkolwiek szamponie wlosy ZAWSZE beda szorstkie.
naprawde polecam szampon z czerwona nakretka i bialym kotkiem! rewelacja! nie ma lepszego szampony przeciwlupiezowego na rynku!

Ilość zużytych opakowań: bardzo wiele - uzywam prawie codziennie