Astor, Kohl Kajal Pencil (kredka do oczu)

Astor, Kohl Kajal Pencil (kredka do oczu)

Miękkie kredki do oczu. Nie za twarde, nie za miękkie, nie za tłuste - takie w sam raz. Moja ulubiona to biała kredka do malowania wewnętrznej części dolnej powieki (brzmi koszmarnie, ale wiecie o co chodzi ;)). Konsystencję ma jak dla mnie idealną, jest trwała, nie rozmazuje się. Taka naprawdę dobra kredka.

Dostępna w kolorach: black (080), brown (081), grey (082), blue (083), azure (087), white (092).

Cena: 19,90 zł / 4 g

Bardzo dobra

+nie rozmazuje się
+najbardziej czarna kredka jaką miałam
+odporna na wodę,łzy itd.
+cena jak na taką kredkę przystępna
+miękka
+nie podrażnia moich oczu

Minusów żadnych nie ma.

Zauwazyłam ,że zdania są podzielne na temat twardości tej kredki.Myślę,że zalezy to od tego gdzie ją przechowujecie.U mnie stoi niedaleko grzejnika i dlatego cały czas jest miękka.Ale jak już ją wezmę ze soba ,to rzeczywiście tak jakby ,,twardniała"(??).Ale to nic ,i tak jest najlepsza

Używam tego produktu od:uhhuhuhu juz ze 2 lata

boleśnie twarda

Zainteresowałam się nią, bo szukałam bardziej \"codziennej\" czerni - nie tak bardzo intensywnej, ale wpadającej w szarość. No i mam, nr 080 Black. Kolor piękny i dobra trwałość, ale, no nie wiem, może ja mam takie wysublimowane oczy :] - w każdym razie ta kredka jest tak piekielnie twarda, że bez ogrzewania jej pod mocną lampą nie da się nią smarować. Oczy bolą, a po kolorze ani śladu. Brrr, makabra.

Raczej nie polecam. Trzy gwiazdki ze względu na kolor (nie wpada w niebieski ani w brąz, tylko jest neutralnie czarno/szara) i naprawdę porządną trwałość - nawet kilka łez jej nie straszne.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu, z przerwami
Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno

wspomnienie z młodości :)

Kiedy miałam 17 lat, dostałam taka kredkę od ciotki, wtedy firma nazywała się jeszcze Margaret Astor. Kredka mimo,ze w chwili nabycia byla już conajmniej roczna, wyjątkowo dobrze spelniala swoje zadanie. Nie za twarda i nie za miękka,do rysowania kresek w sam raz. Dość trwała. Ideał :)Niestety ktoś mi ją zwędził albo ją zgubiłam...Teraz juz nie rysuję sobie kresek, wiec kolejnej juz nie nabędę ale o kredce zachowam dobre wspomnienia :)

Używam tego produktu od: oj, dawno temu
Ilość zużytych opakowań:

taki sobie bez rewelacji

kredka sie rozmazuje, nie utrzymuje przez caly dzien ladnej kreski na powiece,trudno ja zatemperowac, poniewaz jest troche za miekka. nie polecam. raczej traktuje ja jako kredke ktora mozna "odymic"oko przy uzyciu pacynki.nie jestem zadowolona

Używam tego produktu od:2 lat

Super!!!!!!!

Po wielu miesiącach wertowania różnych kredek do oczu, w końcu znalazłam coś dla siebie!! Mam dwa kolorki black (080) oraz brown (081) i jestem bardzo zadowolona. Kredki są raczej miękkie, ale dzięki temu nie można zrobić sobie nimi krzywdy - zdzierając cały naskórek spod oka,żeby narysować zwykłą kreskę ;). Można ją łatwo i ładnie rozmazać, co nada oku bardziej naturalny i wyrazisty wygląd. Kredki są bardzo trwałe oraz wydajne - już nawet nie pamietam ile miesięcy temu je kupiłam, a ciągle jestem ich szczęśliwą posiadaczką :)

Do brwi :P

Bardzo ją lubię, kupiłam przy okazji kupna tuszu do rzęs Astor, do malowania wewnętrznej częsci oka się nie nadaje, jest za twarda, ale perfekcyjna dla mnie do podkreslania brwi polecam :)
Ilość zużytych sztuk: 2

moja kredka

Jak dla mnie fajna kredka, bardzo ją lubię. Mam odcień grafitowy i jest naprawdę świetny. Rysuje się nią w sam raz, bo nie jest za miękka ani za twarda. Przy temperowaniu złamała się tylko raz (a kończy mi się teraz druga kredka), ogólnie jest bardzo wydajna, obecną mam od nie pamiętam kiedy, a używam codziennie. Co do trwałości to jest naprawdę bardzo trwała, jeśli nakłada się ją na całkowicie suchą i odtłuszczoną skórę (jeśli użyjemy np. mleczka kosm. i niedługo potem kredki, będzie się trudno nakładała i szybko się rozmaże). Polecam, ja jestem z niej bardzo zadowolona.

ok

Fajna mięciutka kredka.Fajne kolorki i efekt.Fakt,że jest tłusta i miękka ,ale mnie to odpowiada ponieważ można ją rozmazać na oczku i wtedy służy jako cień(posiadam taki morski kolorek)Do tego wydajna.Minus duży za to,że po jakimś czasie gromadzi się w załamaniu powiek.

Używam tego kosmetyku oj kilka lat
ilość zużytych opakowań:
cały czas pierwsze :)

może być

Miałam czarna i pamietam ,że byłam zadowolona.Kredka jest miękka, bez problemu dało się wykonać kreskę.Mam zastrzeżenia co do jej trwałości, po paru godzinach kolor blakł, troche znikała:) Ogólnie jednak jest o.k, znam dużo gorsze.

Nie lubię jej...

Ta kredka zupełnie mi nie pasuje...Poprzedniczki pisały, że jest miękka, ale według mnie jest twarda przez co podrażnia moje wrażliwe oczka. Poza tym jakoś dziwnie nierówno maluje kreskę (mam na myśli to, że kolor wychodzi nierówno...- da radę to zrozumieć ;) ? ). W sumie nie polecam bo taki sam efekt a nawet lepszy otrzymuję za pomocą pędzelka i brązowego cienia (a ile czasu i nerwów oszczędzam ;D )...

wstreciuch

wtopione 18 zlotych! kredka nie chce malowac...linia sie rwie, kredka jest tlusta, nietrwala, szybko znika z powieki, zostawia nikly slad, fatalny produkt!

Fajna, ale...

Posiadam dwie kredki tej firmy: taką do temperowania (deep black) i drugą, nie wymagającą wykonywania tej czynności (black). Jesli chodzi o tą pierwszą to jestem z niej w 80% zadowolona: baardzo czarna, miękka, nadaje sie zamiast eyelinera na powieki- efekt znakomity, wada to niestety, że się rozmazuje ( bardzo miękka)gdy malujesz dolne powieki i łamie się przy temperowaniu:(.
Najlepsza czarna kredka jaką posiadam dająca tak mocny efekt ( a mam sporo innych z róznych firm:))
Co do drugiej kredki to sprawa wygląda gorzej- nie odpowiada mi jej forma (wole w ołówku), nic nadzwyczajnego, twarda w porónaniu z tą pierwszą. Na pewno nie pomalujesz nią górnej powieki:( i w ogóle jakaś taka niciekawa