Astor, Anti Stress & Lift (Podkład relaksująco-liftingujący)

Astor, Anti Stress & Lift (Podkład relaksująco-liftingujący)

Cena PLN 30.00

Multiaktywny podkład o działaniu odmładzającym i liftingującym. Ekskluzywna formuła zawiera zaawansowany technologicznie kompleks B-Liftox, ceramidy, polipeptydy oraz aktywne liposomy z witaminami A,C i E.Dzięki temu podkład natychmiast:
- wygładza zmarszczki o 40%
- daje efekt liftingu - ujędrnia i poprawia kontur twarzy.
Przeciwutleniacze zapewniają optymalny poziom nawilżenia, odżywiają i chronią przed szkodliwym wpływem środowiska. Zawiera filtr SPF 20.
Efekt: cera wygląda młodo, zdrowo, jest wygładzona i rozświetlona. Makijaż promienieje świeżością cały dzień.

dobry...

Używałam go przez pół roku, nie jestem zadowolona bo efekt nie jest trwały niestety... mam jasną cerę, wręcz zimą strasznie bladą, zmęczoną i niestety u mnie się nie sprawdził, teraz wypróbuję MF, więc szukam dalej..

Dobry

Produkt jest bardzo dobry. Wprawdzie nie zauważyłam efektu liftingującego, bo jeszcze jestem za młoda, ale bardzo ładnie po jego zastosowaniu wygląda cera. Jest żywa i promienista.

+ poprawia koloryt cery
+ cera wydaje się zdrowsza
+ cena jest dopasowana do jakości produktu
+ nie jest drogi

- nie utrzymuje się bardzo długo

bez przesady

Dobry podklad, ktory sprawdza sie zima, nie przesusza skory, ladnie pokrywa cere, dosc dobrze tuszuje niedoskonalosci, nie zauwazylam jednak efektu liftingu czy zatuszowania zmarszczek (w moim przypadku tych mimicznych). Nie polecam tego fluidu w upalne dni, podklad sie sciera i splywa z twarzy, przy cerze mieszanej wprost sie swieci nadajac nieestetyczny wyglad, to mnie zniechecilo do pozostania wierna temu produktowi.

Używam tego produktu od:uzywalam go przez rok

bardzo dobry

Podkład bardzo dobrze wygładza skóre zakrywa niedoskonałosci ,cera jest promienna ,zdrowa bez zmarszczek,przystępna cena ,często go używam latem ponieważ ma ciemną game kolorystyczna albo po solarium

Używam tego produktu od:3lat

****

Długo utrzymuję się na twarzy.Po paru zastosowaniach dobrze napina skórę-efekt jest rewelacyjny a cera wydaje się świeższa .Dostępne są bardzo ładne kolory i każda z nas może wybrać odpowiedni kolor do swojej karnacji.

Używam tego produktu od:2 miesiące temu go używałam

Taki jakiś niewyraźny:(

Raczej nie zakupię tego produktu!
nie spełnił moich oczekiwań,a co dopiero producenta!
Beznadziejna konsystencja,ciężko się rozprowadza.
Krótkotrwały,bez efektów.
nie dla mnie:(

Używam tego produktu od:Jakiś czas
Ilość zużytych opakowań:Niecałe 1

Ekstra!

Dla mnie super! zaczęło się od podbierania kosmetyku mamie, aż w końcu sama zdecydowałam się na kupno, chociaż nie mam zmarszczek.. Produkt idealnie wtapia się w twarz, utrzymuje się na twarzy cały dzień, nie brudzi ubrań, wydajny, miły lekki zapach..same plusy ;)

Używam tego produktu od:w takcie 2

warty swojej ceny!

Jest prawie doskonały, idealnie kryje niedoskonałości skóry, nie twoży efektu maski, doskonałe odcienie w palecie barw.Polecam 301!!
Minus to to że po kilka godzinach zaczyna się zwarstwiać w jednym miejscu i skóra przestaje być matowa jak ręką odjął:/

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: dużo ( 1 na 2 miesiące)

Mój podkład!!!!

Produkt naprawde godny polecenia!!! Jest świetny. Używam numeru 400. Pięknie modeluje twarz i poprawie jej kontur. W połączeniu z bazą daje optymalne matowe wykończenie. Naprawde polecam :)

Ilość zużytych opakowań:zaczynam drugie

Dobry fluid

Kupiłam go pod przymusem niejako, bo nie mogłam czekać na dostawę dotychczasowych fluidów zakupionych za pośrednictwem internetu, a skusiłam się dzięki reklamie rzecz jasna.
No i jestem z niego zadowolona, choc mam cerę mieszaną, a fluid ten chyba najlepiej będzie sprawdzał się na normalnej lub lekko suchej.
Kolorystyka dobra, dobre opakowanie, miły zapach, bardzo dobra wydajność. Konsystencja dość gęsta, łatwo się rozprowadza, prze kilka sekund występuje u mnie uczucie "czegoś na twarzy", ale za chwilę następuje całkowite stopienie z buzią ;). Jak już wspomniałam mam cerę mieszaną, wobec czego, po około 8 godzinach muszę dokonać poprawek jeśli chodzi o nos i brodę, gdyż lekko się świecą. Po poprawce znów jest dobrze. Zresztą to nie jest fluid matujący, a po jego użyciu buzia wygląda po prostu świeżo.
Cena przystępna.
Myślę, że go kupię, bo sprawdził się, choć doskonały nie jest. Zawsze mam pod ręką 3 fluidy, więc ten będzie dobrym uzupełnieniem. Zresztą polubiłam go.

18 kwietnia 2009 r.

Po przygodach z kilkoma innymi podkładami wracam do niego z nieukrywaną radością. Jest świetny, buzia wygląda świeżo, nie ma problemu z suchymi skórkami itd itd itd.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

Super!

Jak na razie najlepszy podkład jaki miałam - używam nr 400. Świetnie stapia się z cerą, długo się utrzymuje, łatwa i wygodna aplikacja. Mały minus za to, że moja mieszana cera po kilku godzinach zaczyna się błyszczeć, ale nie jest to minus istotny.

Ilość zużytych opakowań:3-4

Zdecydowanie na tak!

Bardzo mi się podobał już od pierwszego użycia.. Miałam bardzo przykre przygody z wieloma podkładami, nie mogłam trafić na ten właściwy... Większość podkreślała suche skórki (tragedia!) albo po prostu spływały, a ten utrzymuje się nawet przez pół dnia. Przede wszystkim nie muszę się martwić czy wygląda estetycznie na twarzy co w przypadku innych było koszmarem... Polecam przede wszystkim do bardzo suchej cery

Ilość zużytych opakowań: prawie 1