Joanna, Naturia, Szampon z miodem i cytryną (stara wersja)

Joanna, Naturia, Szampon z miodem i cytryną (stara wersja)

Szampon przeznaczony do włosów farbowanych, suchych i zniszczonych. Starannie dobrana kompozycja naturalnego, odżywczego miodu oraz cytryny bogatej w witaminy, sole mineralne i kwasy owocowe zapewnia włosom zdrowy i zadbany wygląd. Szampon ten doskonale nawilża oraz wygładza włosy, dzięki czemu odzyskują energię i blask. Łatwiej się rozczesują i dobrze układają, są lśniące, miękkie i delikatne w dotyku.

typowy produkt z cyklu dobre & tanie

Szampon milo pachnie, przyjemnie sie go uzywa. Nie powala wydajnoscia, ale nie wychlapuje sie tez tak od razu. Nie odzywia, nie przesusza.
Wlosy sa miekkie, przyjemne w dotyku. Ogolnie godny polecenia

Używam tego produktu od: pare lat
Ilość zużytych opakowań: 3? 4? 5?

przyjemny i pachnący

Używałam go kiedy rozjaśniłam włosy(teraz mam czarne)do jasnego blondu, przyjemna butelka w energetyzującym kolorze i o takim zapachu miodu i cytryny. Lekko rozjaśniający włosy. Jedynym minusem było to że musiałam używać odżywki ale przy długich i rozjaśnianych włosach czego się spodziewać. Dobra cena dobry produkt, byłam zadowolona:-)
Jeśli kiedyś jeszcze rozjaśnię włosy napewno wrócę do niego.

Używam tego produktu od:ok 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań:ok.2

Nic nowego

Jestem miłośniczką o ile tak to moge nazwać szaponów i odżywek.Ten szapon prócz ładnego zapachu jest nieczym nowym.Niby gesty,a mało wydajny.Przy moich długich włosach nie ma szans aby niebyło potrzeby użyć po nim odzywki.Poprostu nie da sie ich rozczesać.

Używam tego produktu od:

Normalny, dobry szampom :

Normalny szampon! :) Ja mam włosy bez problemów (no mosze troszkę się przetłuszczają) więc działa okey. Spełnia moje oczekiwania. Posiada bardzo przyjemny, cytynowo-miodowy, naturalny zapach. :) Nie plącze włosów tak jak mają to w zwyczaju inne szampony z Joanny. Wydajny...Cena niska. Dla moich włosów nie zrobił ani nic dobrego, ani nic złego!!! Taki normalny, zwyczajny szampon gody polecenia.