Sunsilk, Głęboki Brąz, Odżywka do włosów

Sunsilk, Głęboki Brąz, Odżywka do włosów

Odżywka została opracowana, by wydobyć blask i wyraziste odcienie ciemnych włosów. Dzięki wyjątkowej formule odżywia włosy i nadaje im jedwabisty blask. Nadaje się do codziennego stosowania, przeznaczona do wszystkich odcieni naturalnych i farbowanych brązowych włosów. Nie zmienia koloru włosów.

Zawiedziona

Ma przepiękny zapach, zdecydowanie najładniejszy ze wszystkich kosmetyków jakie stosowałam...niestety to jedyna zaleta. Jeśli chodzi o wpływ na kolor - beznadzieja ! nic nie daje. Produkt tylko na potrzeby marketingu, jeśli klientom zależy na prostowaniu włosów - pojawia się seria do włosów prostych, potem do włosów kręconych, do farbowanych itd. Nie polecam bo nic nie daje. "Specjalna formuła" ? bajki.Używam tego produktu od: 4 miesięcy

średni.

1. Ładny zapach
2. słabe działanie, brak poglebienia koloru i czegokolwiek innego
3. zero blasku, odżywiania
4. Za tę cene lepiej cos innego kupoić.
5. Na pewno juz nie kupie.

Używam tego produktu od:dawna

piękny zapach!!!

Odżywkę używam razem z szamponem z tej serii. Rewelacyjnie pachnie pomarańczami i wanilią (inaczej niż szampon, ale oba zapachy dobrze współgrają ze sobą). Ma trochę galaretowatą konsystencję, ale dobrze rozprowadza się ją na włosach, nie obciąża ich, nie powoduje przetłuszczenia i łatwo się daje spłukać. Zdecydowanie ułatwia rozczesywanie włosów. Mogę się przyczepić do opakowania, które wygląda niemal identycznie jak to z szamponu, co dla osoby z dużą wadą wzroku lub po prostu bardzo zmęczonej, może być uciążliwe...

Używam tego produktu od: 10 miesięcy (na przemian z innymi odżywkami i szamponami)

jeżeli ktoś nie ma problemów

A ja potrzebuję większej regeneracji. Ta odżywka niewiele daje, choć jest przecież do włosów farbowanych. Owszem włosy mi się po niej dość ładnie układały, były takie sypkie, puszyste, ale za mało odżywiała.

Używam tego produktu od: 1 opakowanie

Nie

Po zakupie tego kosmetyku tym bardziej zraziłam się do produktów Sunsilk. Jak dla mnie efekt znikomy, po zużyciu całego opakowania nic się nie zmieniło w moich włosach. Nie można tego nazwać odżywką. Słabo wydajny.
Jedyny plus to zapach.

Używam tego produktu od: ok. 3 tyg.-miesiąc

Eee tam...

Nie bardzo podeszła mi ta odżywka :(

Ani odżywienia, ani podkreślenia koloru, włosy też mi się nie chciały układać. Tak jak napisała moja poprzedniczka - jakby jej wcale nie było.

Ładny zapach (przez to kosmetyk dostaje dodatkową gwiazdkę), który utrzymuje się dłużej na włosach i przystępna cena. Jednak szukam czegoś innego.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące

Do niczego

Nie wiem czemu nazwano ten kosmetyk odżywką, ponieważ żadnego odżywienia nie zauważyłam.
Włosy po jego użyciu są sztywne i bez połysku tak jakby nie było żadnej odżywki. Mam długie włosy w kolorze ciemnego brązu, który przed i po użyciu kosmetyku pozostał bez zmian (żadnego podkreślenia itp.).

Używam tego produktu od:już nie używam, używałam ok. miesiąc

fajna

Ogolnie mam raczej dobre doswiadczenia z produktami sunsilka i ta odzywka tez mi sie spodobala. Uzywalam razem z szamponem z tej serii i po raz pierwszy farba trzymala sie tak dlugo na moich wlosach. Poza tym odzywka slicznie pachnie- tak pierniczkowo. Na plus jeszcze poreczne opakowanie i przystepna cena. Zaznaczylam ze nie kupie wiecej bo juz nie farbuje wlosow i teraz zamierzam dbac przede wszystkim o ich regeneracje.

Używam tego produktu od: pol roku temu

Big Bubel

Ah kupiłam ta odżywkę (wraz z szamponem)już dawno temu.
Widząc reklamę pieknych włosów aż slinka ciekła...

Odzywka nie poprawila koloru moich wlosow.Jednak stan kompletnie zrujnowala;/ stopniowo wlosy sie przyzwyczaily,zaczely przetluszczac,a łupież?!!

Zapach odzywki taki sobie.

Osobiscie nie polecam jesli ktos chce poglebic swoj kolor.

Używam tego produktu od:uzywalam miesiąc

cinnamon girl

Ta odżywka przede wszystkim pachnie.
Dla mnie - cynamonem, co na początku było bardzo przyjemne, a potem niezwykle upierdliwe.

Wygładzania, zmniejszenia puszenia się włosów, pogłębienia koloru - z żalem w sercu nie zauważyłam...

Ot, gadżet dla niewymagających. I lubiących cynamon :D

Używam tego produktu od: używałam jesienią i zimą

zgadzam się

Jak mówiły poprzedniczki ta odżywka nic nie robi tylko ładnie pachnie, a jeśli tylko to jest w niej dobre, to wolę zainwestować w perfumy. Jedno wielkie nic:P

Używam tego produktu od: uzyłam dawno temu

bez zastrzeżeń

używałam jej przez dłuuuuuugi czas i byłam bardzo zadowolona, włosy ładnie sie układały, były błyszczace i mięciutkie. nie mam do niej właściwie żadnych zastrzeżeń, to bardzo poprawna odzywka jednak 5 giazdek nie dam bo na tyle zasługuje tylko moja ukochana nabłyszczająca odżywka Yves Rocher

Używam tego produktu od:przez wiele miesięcy
Ilość zużytych opakowań:duuużo