Sunsilk, Głęboki Brąz, Odżywka do włosów

Sunsilk, Głęboki Brąz, Odżywka do włosów

Cena PLN 5.99

Odżywka została opracowana, by wydobyć blask i wyraziste odcienie ciemnych włosów. Dzięki wyjątkowej formule odżywia włosy i nadaje im jedwabisty blask. Nadaje się do codziennego stosowania, przeznaczona do wszystkich odcieni naturalnych i farbowanych brązowych włosów. Nie zmienia koloru włosów.

mnie przekonuje:)

Uzylam jej dopiero kilka razy,ale juz widze efekty:) mam naturalnie ciemne wlosy z jasniejszymi koncowkami po nieudanym farbowaniu. Szukalam czegos co nie bedzie farba czy szamponem koloryzujacym,a jednoczesnie wyrowna mi kolor wlosow.Jak dla mnie odzywka sunsilka spelnia sie w tej roli b.dobrze.Wlosy po niej pieknie blyszcza i nabieraja nieco bardziej jednolitego odcienia, wpadajacego w gleboki braz a nie w rudawy.Nie zauwazylam tez by szybciej sie przetluszczaly.Jedyne co moze w niej przeszkadzac,to charakterystyczny zapach:jak dla mnie piernikowo-cynamonowy,ktory po chwili jest troszke meczacy. Ale niewygorwana cena i niezle rezultaty rekompensuja ten minus.

Edit: po czasie odejmuje jedna gwiazdke- zbyt malo wlasciwosci odzywczych i nawilzajacych, ktorych moja czupryna ostatnio wymaga,by samo podkreslenie koloru bylo wystarczajace do zadowolenia z odzywki...

Dla Sunsilka +

Jak szampon tak i odżywka z nim do pary wyjątkowo dobra, choć Sunsilk jako tako oceniam średnio. Ta para sprawdza się rewelacyjnie, włosy mam pięknie pachnące, miękkie , doskonale się rozczesują i absolutnie nie prztłuszczają, czy pogłębiają brąz... nieszczególnie w takie pitu, pitu ;) wierzę, ale wystarczy, że włosy naprawdę ślicznie błyszczą.
Cena wyjątkowo kusząca.

Mniam

Ot odżywka, nie zauwazylam zeby cos sciemniały mi troche po niej moje farbowane brazowe włoski. Zapach jest cudowny dla mnie, utrzymuje sie długo:)włosy sie ładnie rozczesują i sa takie sliskie,lejące, gładkie:)Wielka TUBA troche jest nie poreczna ale moze byc :) Jakiesgos przetluszcenia wlosow nie zauwayzlam po niej:) nie wiem czy wiecej ejst w niej odzywki(ktora ma pomagac wloskom) czy zapachu:D ale dla mnie ogolnie mozee być:) Za takie pieniadze warto wypróbowac:)

śmieszny zapaszek:)

Ogólnie fajna odżywka.Co się od razu rzuca w oczy ( w nos..hihi) to jej zapach.To pierwsza odżywka jaką miałam o tak "dziwnym" zapachu.Jakby coś na kształt Coca-coli skrzyżowanej z cynamonem i marcepanem:)Przynajmniej tak mi sie kojarzy:)W każdym razie bardzo wyrazny zapach,może się niepodobać.Co do działania to jest o.k. Włosy dobrze sie rozczesują, sa miekkie.Nie zauważyłam jakichś specjalnych refleksów ale odnoszę się do takich rewelacji sceptycznie.Ogólnie o.k.