Sunsilk, Głęboki Brąz, Odżywka do włosów

Sunsilk, Głęboki Brąz, Odżywka do włosów

Cena PLN 5.99

Odżywka została opracowana, by wydobyć blask i wyraziste odcienie ciemnych włosów. Dzięki wyjątkowej formule odżywia włosy i nadaje im jedwabisty blask. Nadaje się do codziennego stosowania, przeznaczona do wszystkich odcieni naturalnych i farbowanych brązowych włosów. Nie zmienia koloru włosów.

Dla mnie najlepsza!

Dla mnie ta odżywka jest doskonała - sama nie zauważyłam spektakularnych efektów, ale kiedy trzecia osoba zapytała czym farbowałam włosy - wiedziałam, że działa. Dodam, że nie farbuję włosów od roku - mam teraz naturalny, ciemnobrązowy kolor. Po odżywce włosy pieknie lśnią i są miękkie, a do tego kolor naprawdę się pogłębił. Dla mnie to superprodukt, i zupełnie nie wiem, dlaczego ma takie słabe recenzje....

Nie! Nie! Nie!

Nie wiem co mnie podkusiły, by kupić tę odżywkę. Jest beznadziejna. Używam jej razem z szamponem, i nie zauważyłam, żeby nadawała moim włosom chociażby blask. Nie mówiąc już o pogłębieniu czy podkreśleniu kooru. To zwykła bujda.
Ta odżywka jest gorzej niż zwykła. Zwykła przynajmniej pielęgnuje włosy, a ta nie robi z nimi kompletnie nic.
Dobrze, że przynajmniej nie zrobiła z moimi włosami niczego złego bo wtedy dostała by 1*.
Nie polecam a wręcz odradzam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:niestety męczę pierwsze

zbyteczna

To pierwsza moja odżywka która właściwie nic nie robi z włosami. Może troszkę lepiej się rozczesują i są odrobinie bardziej miękkie. No ale to chyba nie o to chodziło. Miał być jedwabisty blask i wyrazisty odcień na moich brązowych wlosach. Naiwna jestem...
Gwiazdka za zapach, który lubię, choc zbyt charakterystyczny, niektórych może drażnić.
Jednym słowem zbyteczny gadżet.

Używam tego produktu od:klikanaście razy
Ilość zużytych opakowań:trochę pierwszego

Nic specjalnego

Kupiłam ją zaraz jak się pojawiła na rynku. Odrzucił mnie zapach - bardzo takiego nie lubię..

Po jej zastosowaniu włosy były miękkie i lśniące, ale o pogłębieniu koloru nie ma mowy. Zawiodłam się na niej.

Więcej jej nie kupię.

Używam tego produktu od: używałam pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Tylko ladny zapach

Kupilam wraz szamponem do wlosow i bardzo tego zaluje... Stoi u mnie na polce, bo rzadko po nia siegam. Ma piekny zapach, jakby imbirowych ciasteczek, ale nic poza tym!!! Nawet kolor ma bialy i bez zadnych drobinek, co mnie zaskoczylo, ze odzywka do podkreslania koloru wyglada jak zwykla. Wlosy po niej sa takie jak bez zadnej odzywki. Suche, ani troche zmiekczone - poprostu NIC!!! Ale pomylic mozna sie tylko raz, wiec nie polecam i nie kupie;) Dla samego zapachu nie warto!

Używam tego produktu od:ok. 5 miesiecy

oprócz zapachu, to wielkie nic

Zapach super i utrzymuje się aż do następnego mycia włosków. I tu sie kończą zalety tej "odżywki". Jeśli ktoś nie lubi zapachu goździków,cynamonu,pomarańczy,czekolady razem wziętych to nie znajdzie żadnych plusów.
-Konsystencja rzadka
-mało wydajna
- mam problemy z rozczesaniem po niej włosów
-działanie żadne

Dla mnie beznadzieja.

Używam tego produktu od: ...
Ilość zużytych opakowań:1 i nigdy więcej

pięknie pachnie

Najlepsza rzecz w tej odzywce, to piekny zapach. Taki cynamonowo-korzenny, co bardzo mi odpowiada.
Z dzialaniem jednak tak sobie. Nie podkresla brazowego koloru wlosow, nie daje jakis super efektow.
Na plus: szybkosc i wygoda w uzyciu, latwe rozczesywanie wlosow.

Ilość zużytych opakowań:polowa pierwszego

czekolada+ pomarańcze

Pięknie pachnie (jak w podsumowaniu).
Od odżywki do codziennego użytku oczekuję:
- szybkiego działania- bo nie chce mi się czekać kilka minut pod prysznicem)
- łatwiejszego rozczesywania
- nioeobciążenia włosów
Ta odzywka spełnia wszystkie powyższe.
Ja polecam

Używam tego produktu od:kilku miesięcy(wydajna)
Ilość zużytych opakowań:jedno

Od biedy...

Śliczny zapach :-) - to największa zaleta tej linii Sunsilk.

Żadnego "wydobycia i podkreślenia wyrazistych odcieni włosów ciemnych" nie zauważyłam - inna rzecz, że w takie działanie kosmetyków do ciemnych włosów po prostu nie wierzę.

Konstystencja jak dla mnie troszkę "za ciężka" - trudno się spłukiwała i włosom brakowało lekkości.

Podsumowując - odżywka "takie nic" - bez spektakularnych efektów,ale też brak jakichś znaczących wad.

Ilość zużytych opakowań:jedno

Niestety kiepska...

a szkoda, bo szampon z tej samej serii jest całkiem do rzeczy. Zapach też jakiś nieciekawy. O ile szampon pachnie cynamonem to w odżywce czuć goździki, co mi już nie odpowiada. No ale gdyby chodziło tylko o zapach... a tu niestety - odżywka jest bardzo mało wydajna, zbyt rzadka, no i baaaardzo słabo odżywia włosy. W zasadzie to nie jestem pewna, czy w ogóle to robi. Niespecjalnie też ułatwia ich rozczesywanie, co jest dla mnie dyskwalifikujące.
Być może dla włosów krótkich, mało wymagających będzie ona w sam raz, ale ja potrzebuję czegoś lepszego.

przyjemny

odżywka ma lekką konsystecję, ładnie delikatnie pachnie
stosowana razem z szamponem:
włosy są po niej wyraźnie gładsze, miękkie, lśnijące i miłe w dotyku,
ułatwia rozczesywanie
w miarę szybko się spłukuje
nie obciąża
efekty w moim przypadku widoczne po kilkukrotnym regularnym zastosowaniu
co do koloru, trudno powiedzieć, moje włosy same w sobie mają trudny do określenia kolor, a odcień zależy od np. osoby pytanej o opinię ;)

20.03.2006: niezależny ekspert ;) w osobie siostry twierdzi , że włosy są ciemniejsze

Tylko zapach

Niestety poza uroczym zapachem (mmm...cynamon, jakies trudne do zidentyfikowania slodkie, slodziutkie nutki), niewiele odzywka ma do zaoferowania.
Nie zauwazylam by poglebiala kolor, czy poprawiala wyglad wlosow. Poza pysznym, zapachem zero działania :(