Idea 25, Citrobiotic, Delikatny piankowy tonik antyrodnikowy

Idea 25, Citrobiotic, Delikatny piankowy tonik antyrodnikowy

Cena PLN 16.80

Delikatny tonik odświeżający w formie pianki, nie zawierający alkoholu. W jego składzie znajduje się min. wyciąg z pestek i białej skórki grejpfruta bogaty w wit C i bioflawonoidy, wyciąg z przywrotnika oraz alg zielonych. Tonik chroni płasz hydrolipidowy skóry i przywraca jej naturalne ph. Odpowiednio nawilża, tonizuje, działa odżywczo i ujędrniająco. Polecany jest do każdego rodzaju skóry, niezależnie od wieku. Do cery zmęczonej, zestresowanej ale także z problemami dermatologicznymi, podrażnionej i trądzikowej. Tonik można stosować kilka razy dziennie w celu odświeżenia twarzy. Dzięki formie piankowej nie trzeba stosować wacików kosmetycznych itp, gdyż pianka ta jest b. puszysta i łatwo się ją nakłada.Nie spływa z twarzy i szybko się wchłania.

Pomyslowy

Mam slabosc do kosmetykow w postaci pianki.Tak wiec juz za to nalezy sie temu tonikowi ode mnie gwiazdka.Duzym plusem wg. mnie jest to, ze mozna go rozprowadzic bez uzycia wacikow,wycisnac pianke na rece i rozprowadzic na twarzy.Tonik jest przyjemny w uzyciu, ma ladny grejpfrutowy zapach,ozywia, nawilza, dziala odprezajaco, nie podraznia.Jest wydajny,wystarczy jego niewielka ilosc do rozprowadzenia na twarzy.Jest niedrogi-15zl.Dla mnie zaleta jest tez to, ze nie jest testowany na zwierzetach.

ciekawy

Ciekawy pomysł z pianką. Chwali się, że nie trzeba wacików, bo wcześniej zużywałam ich na tony. Pianka jest delikatna i puszysta. Ładnie, bardzo przyjemnie, cytrusowo pachnie. Dobrze się rozprowadza, trzeba trochę poczekać aż się wchłonie. Nawilża, koi i łagodzi, delikatnie odświeża. Twarz się po nim nie lepi. Bardzo wydajny.

potęga cytrusa

Puszysty, delikatny i apetyczny, nie podrażnia nawet wrażliwych okolic oczu. Odświeża i nawilża, skóra jest idealnie przygotowana na przyjęcie kremu. Szkoda, że po kosmetyki Idea muszę się specjalnie wybierać, gdyby nie ten fakt, tonik na stałe by zagościł u mnie. Same zalety, brak wad.

bardzo dobry, swiezy

Odswiezajacy, lekki, jakby oczyszcza skore nie scigajac jej (grejpfrut?). Czasami jednak mam uczucie jakby cieniutkiej blonki zostajacej na twarzy - nie przeszkadza mi to. Nie podoba mi sie konsystencja (pianka), zawsze naklada mi sie jej za duzo, ale pompke mozna wymontowac i uzywac toniku w plynie.

Jestem pod wrażeniem

Dla mnie to świetny produkt (nigdy nie lubiłam tradycyjnych toników) a ten używa się z przyjemnością, nie tylko ze względu na zapach ale właśnie tą puszystą piankę, którą dobrze sie aplikuje (nie spływa,nie kapie). Twarz potraktowana tonikiem jest od razu gładka, odświeżona. Przy systematycznym stosowaniu łagodzi wszelkie podrażnienia, a także przez działanie antybaketryjne likwiduje drobne wypryski.Nie wysusza.<BR><BR>Szkoda że ta firma jest tak mało znana i rozreklamowana bo naprawde kosmetyki są b.dobrej jakości i po przyzwoitej cenie no i polskie.