NeoNail, UV Gel Polish, Hard Top (Top na lakiery hybrydowe)

NeoNail, UV Gel Polish, Hard Top (Top na lakiery hybrydowe)

Lakier Hybrydowy Top Hard stosowany jest jako nabłyszczacz na lakiery hybrydowe kolorowe.
Jest to produkt III Generacji, a jego formuła zapewnia jeszcze lepszą trwałość, nabłyszczenie i odporność lakieru na odpryskiwanie.
Szybkie nakładanie lakieru oraz utwardzenie promieniami UV oraz LED jest gwarancją trwałości i nasycenia kolorystyki.

Fajny top

Top NeoNail jest bardzo prawidłowym produktem, nie mam co do niego żadnych zarzutów. Ładnie utrwala manicure hybrydowy. Ja co prawda zdecydowanie wole Dry Top z NeoNail, bo nie trzeba go odłuszczać na koniec, a ten niestety trzeba. Poza tym jest to naprawdę dobry top.

Jeden z najlepszych

Był on jednym z pierwszych topów jakie posiadałam w swej kolekcji i muszę stwierdzić że jest naprawdę godny polecenia. Po pierwsze nie robi się matowy i ładnie zabezpiecza nam manicure. Jego konsystencja jest bardzo przyjemna. Ładnie pokrywa paznokieć. Jest wytrzymały, odporny i ma odpowiednią gęstość. Pędzelek również nie sprawia żadnych problemów

Fajny

Przyjemny, dość rzadki produkt. Jego plusem w stosunku do innych "zwykłych" topów jest to, że nie zdarza mu się matowieć po zbyt szybkim przetarciu cleanerem. Łatwo się rozprowadza, wystarczy cieniutka warstwa. Dobrze zabezpiecza stylizację, nie sprawia problemów podczas utwardzania.

Idealny!

Jako paznokciowa maniaczka - przerabiałam już wiele preparatów do manicure hybrydowego.
Top z Neonaila zdecydowanie jest moim ulubieńcem.

Buteleczka - standardowo: bardzo poręczna. Pędzelek z nakrętką: są bardzo wygodne, łatwo rozprowadzić top i nie zalać przy tym paznokcia grubą warstwą. Ma idealną konsystencję - dzięki czemu nie rozlewa się na skórki, można też bardzo dobrze kontrolować ilość, którą nabiera się na pędzelek.

Jest trwały, dobrze utwardza się w lampie (nie marszczy się ani nie kurczy). Dobrze sprawuje się, gdy jest wykorzystywany z kolorowymi lakierami hybrydowymi z Neonail, ale też z innymi produktami (innych marek).
Nie niszczy płytki paznokcia i dobrze rozpuszcza się w acetonie.

Ulubiony top

Najlepszy top jaki miałam. Nadaje ładny połysk, dobrze chroni lakier. Po dłuższym noszeniu nie ma na nim zarysowań. O ile kolorowe lakiery kupuję z różnych firm, to po różnych próbach topów najczęściej sięgam po neonail.

Piękne, błyszczące wykończenie

Ten top daje piękne, błyszczące wykończenie i ładnie podkreśla kolory. Top jest bardzo dobrej jakości, wystarcza go na wiele użyć i łatwo się nakłada. Pędzelki neonail są tak wyprofilowane, że nawet mniej zaawansowany użytkownik sobie poradzi z nałożeniem lakieru cieniutką warstwą. Zdjęcie topu też nie sprawia problemów, top ładnie się odmacza i można szybko zdjąć hybrydy.

Mój top 5

Świetnie się rozprowadza można dać bardzo cienką warstwę, która i tak będzie dobrze spełniała swoją funkcję. Top się nie rysuje, manicure wygląda świeżo i ładnie błyszczy przez kilka tygodni. To na pewno jeden z lepszych topów jakich używałam, jest bardzo wydajny i podczas nakładania nie rozlewa się na skórki. Zużywam już którąś buteleczkę i na pewno kupię następną.

Najlepszy top

Zaczęłam go używać przez przypadek, gdyż stawiając pierwsze kroki w robieniu manicure hybrydowego właśnie jego używałam. Kupiłam go w zestawie nawet nie czytając żadnej opinii ( no ale powinno się czytać, ponieważ nie wiadomo czy któraś z nas nie jest uczulona), więc jako „ świeżak” wybierając pierwszy lepszy top byłam zadowolona bardzo z niego. Hmm popełniłam jedną małą wpadkę, gdyż chodząc do kosmetyczek podglądałam jak one robią i zawsze gdy mi robiły nie przemywały cleanerem topu, no i też tak myślałam, nie trzeba i okazało się że paznokcie są lepiące( od razu wpadłam w panikę) więc wyczytałam, że trzeba przemyć. Dziewczyny, więc pamiętajcie jaki top używacie, żeby nie przydarzyła się wam też śmieszna historyjka jak mi.
Przechodząc do produktu to jak wspominałam jest świetny, musimy pamiętać o przemywaniu jego cleanerem. Ma miękki i poręczny pędzelek oraz zgrabną buteleczkę. Nadaje paznokciom połysk i jest trwały. Dla mnie najlepszy!

Trwałość, podkreśla kolor

Top dający super trwałość i błysk i super podkreśla kolor. Pięknie wygląda na paznokciach, lakiery nie odpryskują. Zawsze mam buteleczkę w swoim kuferku, bo to jeden z moich ulubionych topów. Fajną ma konsystencję, średniogęstą, którą łatwo dokładnie nałożyć na płytkę bez zalewania skórek.

Hard Top Neonail

Hard top jest doskonałym nabłyszczaczem lakierów. Wydobywa z nich cały blask, jest wydajny, bo jest rzadki i trzeba odrobiny wprawy żeby wyczuć konsystencję i optymalną ilość do nakładania. Zawsze jak mam ten top nałożony to manicure jest mega trwały, mój rekord to ponad miesiąc noszenia, a lakier wyglądał jak świeżo nałożony, bo nawet nie matowieje ani się nie rysuje.

Top wspaniale błyszczy

Chyba nie mam w swojej kolekcji innego topu, który by dawał tak błyszczące wykończenie, a najlepsze jest to, że utrzymuje się ono cały czas podczas noszenia. Top ma fajną konsystencję, nie za rzadką, nie za gęstą, mi się łatwo z nim pracuje i daje radę nie zalać sobie skórek. Dobrze zabezpiecza lakier przed uszkodzeniem i odpryskami przez kilka tygodni.

Najbardziej błyszczący top

Najbardziej błyszczący top w mojej kolekcji, daje super blask i jest super trwały. Warstwa jaką tworzy na paznokciu się nie rysuje ani nie matowieje podczas noszenia. Często go używam pod pyłki, świetnie się do tego nadaje. Konsystencja mi odpowiada, łatwo się nakłada, nie zalewa skórek bo nie jest rzadki. Ja lubię do niego wracać, bo wiem, że nic złego nie będzie się działo z manicure, zero odprysków i spokój na kilka tygodni.