NeoNail, UV Gel Polish, Hard Top (Top na lakiery hybrydowe)

NeoNail, UV Gel Polish, Hard Top (Top na lakiery hybrydowe)

Lakier Hybrydowy Top Hard stosowany jest jako nabłyszczacz na lakiery hybrydowe kolorowe.
Jest to produkt III Generacji, a jego formuła zapewnia jeszcze lepszą trwałość, nabłyszczenie i odporność lakieru na odpryskiwanie.
Szybkie nakładanie lakieru oraz utwardzenie promieniami UV oraz LED jest gwarancją trwałości i nasycenia kolorystyki.

Świetny

Błyszczący top, nie do zdarcie. Paznokcie stają się twarde, przez co w końcu mogłam zapuścić dłuższe pazurki (moje pazkocie są bardzo słabe i łamliwe naturalnie). No i strasznie lubię je dotykać, są takie gładkie :P

Godny polecenia

Wiele dobrych stylistek powtarza, że baza i top są najważniejsze i nie mylą się, kolor jest pomiędzy i jest zamknięty pomiędzy czymś, co klei się do płytki, a topem, który zabezpiecza lakier przed odpryskami. Top ma przyjemną konsystencję i łatwo się rozprowadza, rękę trzeba jednak włożyć szybko do lampy, bo inaczej może się rozlać na skórki. Nadaje ładny połysk i dobrą trwałość, godne polecenia.

Super wytrzymały

Bardzo fajny produkt, nadaje piękny połysk i jest super wytrzymały .Nie zmienia koloru, płytka jest gładka i błyszcząca. Świetna jakość produktu i jest to na pewno jeden z moich ulubionych topów. Wiem, że manicure z nim na wierzchu nie będzie mi sprawiał nieprzyjemnych niespodzianek.

Idealnie nabłyszcza każdy lakier

Idealnie nabłyszcza każdy lakier, jak ktoś lubi efekt maksymalnego błysku powinien spróbować, bo robi się piękna lustrzana tafla, która nie matowieje w trakcie noszenia, jest odporna na zarysowania czy uszkodzenia. Ten top sprawia, że można normalnie wykonywać codzienne czynności bez obawy o paznokcie, dopóki nie ma odrostu wyglądają jak świeżo zrobione. Łatwo się nakłada, nie rozlewa się i można nałożyć cienką warstwę, podczas utwardzania nie marszczy się, nie pojawiają się pęcherzyki. Nie wpływa w żaden sposób na kolor lakieru, również z upływem czasu nic takiego się nie dzieje. Używam go od dawna i tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że ich lakiery mają bardzo wysoką jakość.

Najlepszy

Według mnie najlepszy Hard Top na rynku.
Nic nie odpryskuje - żeby tylko odrosty nie pojawiały się tak szybko to myślę, że miesiąc bym nosiła jeden kolor i nic by się z nim nie stało.

Dla mnie ideał! <3

Hard Top to jeden z pierwszych produktów, które kupiłam do swojego manicuru. Ten top poleciła mi koleżanka i tak już zostało :)

Zamknięty został w typowej dla produktów NeoNail czarnej buteleczce z długim i prostym pędzelkiem. Pędzelek dzięki swej długości ładnie się rozkłada na paznokciu tworząc wachlarz, co niesamowicie przyśpiesza i ułatwia nałożenie topu.

Produkt jest przezroczysty i o idealnej konsystencji, nie za rzadki i nie za gęsty. Nie ucieka na boki, nie rozlewa się, ale też nie trzeba się bawić w jego równomierne rozkładanie na paznokciu, po prostu ideał!

Nie zmienia odcienia nałożonego pod nim koloru, ani sam nie przebarwia się nawet w wakacje na plaży. Manicure wykończony tym topem ma piękny blask tafli i jest dobrze chroniony. Spokojnie wytrzymuje do następnej zmiany hybrydy (u mnie 2 tygodnie, bo później denerwują mnie odrosty), nie ściera się sie i nie odchodzi.

Osobiście uwielbiam i wciąż kupuję kolejne opakowania. Myślę, że zostanie ze mną już na zawsze, dla mnie ideał! <3

Błysk przez wiele tygodni

Bardzo dobry produkt, łatwo go nałożyć nawet mniej wprawionej osobie. Lakier ani trochę nie odpryskuje, na pewno zwiększa trwałość, raz nosiłam prawie 5 tygodni i lakier wyglądał jak świeżo nałożony. Daje cudny błysk, można nałożyć cienką warstwę, nie robi na lakierze smug ani nie zmienia koloru lakieru pod spodem.

Kupiłam stwierdziłam że spróbuję coś nowego i nie żałuję lakier Hybrydowy Top nabłyszczacz na jego formuła zapewnia jeszcze lepszą trwałość, nabłyszczenie i odporność lakieru na odpryskiwanie.
Szybkie nakładanie lakieru oraz utwardzenie

Fajna dla grupy pojeciowej a także tej bez pojęcia :) :)

Kupiłam hard top od neonail w całym zestawie startowym, w którym znajdowała się również lapma, baza i dwa lakiery tej marki :) a że uwielbiam promocje to i tym razem zostałam skuszona promocyjna ceną.

Moje pierwsze wrażenia były pozytywne
Wykonalam pierwszy Raz hybryde samodzielnie na swoich paznokciach, poszło mi super a hard top utrwalil wfwkt na trzy tygodnie. Lakier nie odchodził samoistnie w ogóle nawet po takim czasie a co do nakładania jest genialny ponieważ nie jest ani zagwaty ani lejacy się, rzadko co przy początkach mógłby być kłopotliwy :)

Teraz po 2 latach z przygodą hybrydowa jako osoba z większym pojęciem czy doświadczeniem mogę się wypowiedzieć o tym hard topie prawie że profesjonalnie i nadal podtrzymuje moje zdanie że jest to bardzo dobry utrwalać którego mogę wszystkim polecić.

Jedynym minusem jest fakt że gdy zostaje go mało w buteleczce to robi się gestrzy a pędzelek lekko wywija co może być kłopotliwe w użyciu ale poradziłam sobie z tym na początku mojej drogi jak i teraz więc każda z was da radę :)

Mój top :)

Idealnie nabłyszcza, lubię szczególnie przy ciemnych kolorach mieć pełny blask i wtedy zazwyczaj używam tego topu. Dodaje lakierowi blasku i głębi, przy nakładaniu nie robi smug. Trwałość bez zarzutu, nie odpryskuje. Bardzo wygodnie się nakłada, konsystencja sprawia że łatwiej nałożyć nie zalewając skórek, nie trzeba go dużo nakładać, więc opakowanie jest dosyć wydajne.

Super

Świetny top, który rzeczywiście przedłuża trwałość manicure nawet do kilku tygodni. Wykonywałam hybrydy z jego użyciem już wiele razy i nigdy mnie nie zawiódł. Gdyby nie duży odrost, mogłabym je nosić około miesiąca. Nie dość, że zabezpiecza lakoer przed urazami mechanicznymi to dodatkowo pięknie nabłyszcza pazurki. Jest dość gęsty przez co nie spływa na skórki. Do utwardzenia w lampie led wystarczy 30 s. W przeciwieństwie do niektórych topów, nie ma okropnego zapachu. Polecam wszystkim, którzy chcą cieszyć się trwałym manicure hybrydowym.

Spoko spoko

Nie jestem profesjonalista, paznokcie robię sama w domowym zaciszu. Jak dla mnie jest rewelacyjny - mega wydajny, paznokcie niezniszczone, łatwo się zdejmuje, nie odpryskuje, nie ściera się a cena adekwatna do jakości. Z wszystkich hardow ten jest najlepszy