For Your Beauty, Basic, Gąbeczka do podkładu

For Your Beauty, Basic, Gąbeczka do podkładu

Cena PLN 6.00

Lateksowa gąbeczka do nakładania podkładu, pomocna przy wykonywaniu makijażu. Gąbeczka w zestawie z czarną saszetką-etui.

do podkładu
zestaw
gąbki

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

polecam

Moje ulubione gąbeczki ,dzięki nim nakładanie fluidu to przyjemność ,ładnie rozprowadzają fluid na twarzy ,nie robią smug ani plam. Nie wiem jak mogłam wcześniej malować się bez nich.

Sama nie wiem

Nie jestem zwolenniczką gabek. Wolę pędzle. Gąbki wypijaja kosmetyki i jakoś tak nie widzę rewelacyjnych efektów. W tych gąbka h podoba mi się ich design. Niestety dla mnie są niepraktyczne jeżeli chodzi o podkład.

• Design produktu: 3

Bardziej do paznokci niż do twarzy

Kupiłam z myślą o nakladamiu podkładu na twarz. Ale z czasem okazało się, że bardziej niż do twarzy nadają się do stylizacji paznokci. Dobrze radzą sobie z wykonaniem za ich pomocą ombre lub baby boomer. Nie są drogie, przy tym dosyć wydajne. Nie niszczą się po pierwszej aplikacji. Są mile w dotyku.

Używałam już ich kiedyś

Powróciłam do stosowania tych gąbek bodajże po 8 latach. Potem zaprzestałam na rzecz pędzli flat top. A teraz znów je kupiłam i chyba wolę je jednak od pędzli. Niestety, ale jeśli nie namoczy się gąbeczki to ona wypije cały podkład.

przyzwoite

Koncze wlasnie kolejne opakowanie tych gabeczek. Sa dosc tanie, dlatego nie bawie sie z nimi w kilkukrotne mycie. Zmieniam je dosc czesto, bo przy dluzszym uzytkowaniu moga byc siedliskiem bakterii.

Ze wzgledu na cene wymieniam je czesto i nie jest mi zal, tak jsk bylo beauty blendera ze wzgledu za wysoka cene oryginalu.

Gabeczki sa zamkniete w praktycznym plastikowym opakowaniu, dzieki ktorym mozemy zabrac ze soba gabkk, bez obawy, ze ubrudza sie od innych kosmetykow lub odksztalca.

Same gabeczki maja trojkatny ksztalt, lubie je za to, ze dotra w kazde miejsce. Nakladam nimi podklady, cremy cc, korektory, jak dla mnie efekt jest lepszy niz przy uzyciu pedzla, bo dobrze wklepane stapiaja sie ze skora, sprawia, ze produkt jest ledwo widoczny na twarzy.
Dobrze nadaje sie tez do nakladania korektora, po najbardziej plaska strona dociera w kazde miejsce, szczegolnie w wewnetrzny kacik.
Uzywam ich rowniez do bakingu sypkim pudrem. Doskonale wciska produkt w skore.

Jak za ta cene, uwazam ze sa w porzadku. Zdaje sobie sprawe, ze moga byc lepsze gabeczki od nich.

Dobre, ale nie dla mnie

Od zawsze uważałam, że najlepszym sposobem na nakładanie podkładu lub korektora jest sposób najprostszy, czyli przy użyciu własnych palców. Jednak jako, że chciałam by moja teoria została poparta, od czasu do czasu testuję różne gąbeczki lub pędzle. Te od For Your Beauty nie bardzo się u mnie sprawdziły. O ile w miarę równomiernie rozprowadzają produkt na twarzy, to chłoną go za dużo do środka. Jest to bardzo nieoszczędna metoda według mojej opinii. Co więcej jedna gąbeczka starcza na nie za wiele aplikacji, po prostu robi się zbyt brudna, a dokładne mycie niewiele pomaga. Na plus jest na pewno solidne wykonanie opakowania i ładne kolory gąbeczek :)

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 2

Słabe

Gąbeczki szybko zjadały fluid, przez co było trzeba go więcej zużyć. Po umyciu gąbeczek położyłam je do wyschnięcia. Wyschły, ale również zebrał się na nich nalot pleśni.

• Trwałość / wykonanie: 2

Słabe

Zachęciły mnie ladne kolory, ciekawe wydanie i kształt. Jednak użytkując bb, nie mogę wypowiedzieć się na temat tych gąbeczek w superlatywach. Szkoda mi pieniędzy na podkład, który kilogramami wchłania się w gąbeczki. Szybko umierają, robią się nijakie, odkształcają się i robią zbyt 'rozciapciane'. Plusem jest ich kształt, którym możemy dojść w trudnodostępne miejsca, ale tego nam nie brakuje w innych produktach stworzonych do nakładania podkładu na twarz. Słabo się nimi stempluje, podkład się nierównomiernie rozprowadza. One są zrobione z dziwnego materiału, zbyt śliskiego, przez co nieładnie się nakłada. Nie polecam tych gąbeczek.

średnie

Gąbeczek jest 6 i są w 3 różnych kolorach. Warto na nie polować na promocji, bo kosztują wtedy jakieś 5 zł. Są one dosyć miękkie, ale wklepywanie makijażu idzie nimi ciężko. Obojętnie czy nałożyłam więcej czy mniej kremu BB i tak zostawała niewklepana warstwa, a więc lepiej nimi rozsmarowywać podkład/krem bb. Gąbeczki są trójkątne i wygodne w użyciu, a do tego dobrze się je trzyma. Wypróbowałam też jedną do zrobienia ombre na paznokciach i nie bardzo poradziła sobie z tym zadaniem. Gąbeczki nie są rewelacyjne, ale za tą cenę oblecą. Opakowanie jest bardzo fajne i można je wykorzystać np do przechowywania bransoletek, gumek czy wsuwek.

dobre do sypkiego pudru

To były pierwsze gąbeczki jakie kupiłam do nakładania podkładu - prze nie zrezygnowałam z gąbek na dłuższy czas.

W dotyku są mięciutki i dosyć przyjemne, ale już na pierwszy rzut oka widać ich dużą porowatość.

Przy nakładaniu podkładu zostawiają jakby pęcherzyki i wchłaniają dużą ilość kosmetyku.

Za to całkiem dobrze spisują się przy bakingu - można bardzo dokładnie nałożyć puder sypki pod oczy oraz pod kości policzkowe.

Szybko się je myje, a przy codziennym myciu jedna wytrzymuje ok 3-4 tygodni. Także, dobry wynik.

Polecam!

Bardzo fajny produkt do nakładanie podkładu, jedynie podkładu. Spotkałam się z tym, że pani w Rossmannie zaproponowała te gąbeczki do nakładania bronzera i rozświetlacza... do tego zdecydowanie się nie nadają. Po z tym są miękkie, nie pochłaniają dużej ilości podkładu, Nie ulegają szybko zniszczeniu, ni pękają i nie szarpią się, nie śmierdzą, nie farbują i nie brudzą. Polecam!

Fajnie gąbeczki

Gąbeczki znajdują się w wygodnym opakowaniu, w zestawie jest ich sześć. Bardzo dobrze się nimi wklepuje podkład, nie pozostawiają smug, są miękkie, nie śmierdzą, są trwałe, minus tylko za to, że się nie domywają . Ale jak za tak niską cenę są świetne.