Wella, Frutina, Odżywka do włosów suchych

Wella, Frutina, Odżywka do włosów suchych

Odżywka do włosów suchych, farbowanych i po trwałej Welli Frutina zawiera naturalne ekstrakty owocowe. W jej skład wchodzą m. in. woski, uzyskane ze skórek pomarańczy, oraz wyciąg z olejku jojoby. Dzięki odżywce FRUTINA włosy są pod stałą ochroną i nabierają intensywnego połysku.
Opakowania odżywek FRUTINY utrzymane są w pastelowo-owocowych kolorach, a ich zawartość wabi orzeźwiającym owocowym zapachem.

Cena: ok. 9zł

do włośów niezniszczonych-tak

Kupowałam kiedyś tą odżywkę w baniakach:D i byłam zadowolona, niestety moje włosy mają swoje fanaberie-odzywka już im zupełnie nie służy, jest zbyt delikatna. uwazam ze sprawdzi do niefarobowanych i nierozjasnianych włosów, nada im połysk, ale kto ma teraz takie wlosy:D
a więc jeśli masz zdrowe nienaruszone wlosy-kupuj
a jak nie-to kup pantene:P

Używam tego produktu od:kilka opakowan kiedys
Ilość zużytych opakowań:kilka opakowan kiedys

Bardzo fajna i ta pojemność!

Fajna odżywka za niezłą cenę (kupiłam w promocji za ok. 6 zł) dla osób, które szybko zużywają tego typu produkty. PLUSY: zapach; działanie (włosy się łatwo rozczesują, są błyszczące); konsystencja (nie za rzadka, nie za gęsta); opakowanie (wygodne w użyciu); czuć te ekstrakty owocowe (wiem, że to dziwnie brzmi, ale jest różnica, niż przy odżywkach naładowanych tylko chemią). MINUSY: hmm, 9 zł to już za dużo, ale często widzę ją taniej. PODSUMOWUJĄC: polecam, ale cudów nie zdziała. Nie wiem czy kupię ponownie, bo ostatnio miałam kilka fajniejszych odżywek w lepszej cenie.

Używam tego produktu od: miałam go ok. rok temu

ostatecznosc

Czego sie spodziewac po wielkiej cysternie odzywy za pare groszy... Ale coz... sprobowalam i wiecej juz nie kupie. Paskudnie smerdzi, odzywianie znikome, wlosy jakies dziwne. Trzeba sobie sprawic jakas inna regenerujaca maske lub balsam bo ta odzywka to taki pic na wode fotomontaz.

bardzo dobra

Ja z tej odżywki bardzo jestem zadowolona. Pięknie pachnie cytrusami, ekonomiczne opakowanie, nie kosztuje dużo. Jakieś pół roku temu miałam bardzo zniszczone włosy po trwałej i odżywka mi pomagała. Fakt, że moje włosy wymagają dużej regeneracji dlatego średnio co drugi-trzeci dzień nakładam odżywkę, i każdą trzymam około 10 minut, nawet takie, które trzeba trzymać 1 min.Dla mnie super i będę dalej kupować.

okropnosc

Szampon z tej serii jest fatalny, a odzywka ani troche nie pomaga. Wlosy nadal sa suche, szczegolnie na koncach. Odradzam.