Dax Cosmetics, Probiotic Sense, Odżywczy krem na dzień

Dax Cosmetics, Probiotic Sense, Odżywczy krem na dzień

Probiotyczny krem odżywczy polecany dla osób w każdym wieku, szczególnie do cery suchej, odwodnionej i wrażliwej, do stosowania na dzień. Duet: biolizat bakterii mlekowych LACTOCOCCUS LACTIS i aqua-glukoza zapewnia dogłębne odżywienie i podwyższenie żywotności komórek. Dzięki zwiększeniu o 139% ilości ceramidów naskórkowych redukuje objawy łuszczenia i szorstkości skóry. Gwarantuje 4-poziomowe nawodnienie i wzrost wilgotności epidermy o 300% już po 5 minutach od zastosowania.

Spulchniacz ;)

Takie właśnie wrażenie.
Przesuszone części twarzy po kilku aplikacjach stały się pulchne. Ładnie, zdrowo napełnione. Odżywione. Do tego stopnia, że używałam go zamiast maseczki nawilżającej.

Konsystencja - średnia, zapach też nie upaja.
Ale jest to niezły kosmetyk za rozsądne pieniądze.

Niestety dla mojej mieszanej kapryśnie twarzy ten krem na stałe i na całość się nie nadaje (rozjusza to, co czerwone). Czego bardzo żałuję.
Mógłby taki blask nadawać po całości, eeech...

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: próbki w razie suchości

Nie polecam

- okropnie tłusta konsystencja, powoduje okropne świecenie się twarzy
- nie nadaje się pod makijaż
- zapycha, rozszerza pory
- słabo się wchłania
- wywołuje podrażnienia
- efekt nawilżenia jest słaby i nie trwały
- nie sądzę, by odżywiał

+ wygładza cerę

Używam tego produktu od: ok. 4 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1/4

bardzo dobry

Plusy:
- dobrze nawilza
- przecudnie pachnie (tak mlecznie-slodko)
- cudownie otula skore (bardzo dobry na jesien - zime, na wiosne-lato za ciezki)
- MA FILTRY (!)
- eleganckie opakowanie
Minusy:
- pozostawia na skorze tlusty film (buzia swieci sie niemilosiernie)
- drogi (zaplacilam 39 zl)

PS. Drodzy Wizazanie, ten krem przeznaczony jest dla cery SUCHEJ, NIE dla tlustej czy mieszanej. Kazdy typ skory potrzebuje czegos innego, wiec gdy np tlusta chce odzywienia niech nie siega po krem co skory suchej, a potem rozczarowana daje niska ocene...
Używam tego produktu od: jakiego czasu

nie dla mnie

Krem jest dla cery w każdym wieku, ale ma byc ona sucha i bardzo sucha...Moja jest normalna - i jak dla mnie nawet w okresie jesiennym - jest za cięzki.
Opakowanie takie sobie. Zapach bardzo przyjemny, mnie kojarzy sie z bananem ;). Pozornie lekka, musowa konsystencja, ale krem lekki nie jest. Natłuszcza skórę, moze i odżywia, zato nabłyszcza równo. Miałam wrażenie, ze stosuje cos ochronnego na mrozy! Moze na mróz będzie lepszy...? Nie ma filtrów...Cóż - zuzyję do dekoltu, nie powinien mi zaszkodzić... ;)Używam tego produktu od:kilku dni
Edytuję: Krem zuzyłam do dekoltu, tu faktycznie ładnie nawilzał i natłuszczał

tłuścioch

hmm.. jak na daxa to dosyc drogi jest to produkt.. Zaplacilam grubo ponad 30 zł. Mam tlusta cere i chcialam jakis odzywczy krem, ktorego uzywalabym np. w weekendy kiedy nie robie makijazu, nie wychodze z domu, zeby moja skora odpoczela od tych wszystkich produktow matujacych, przeciwprzetluszczaniu itd... Na pudelku napisane jest, ze jest to krem do kazdego rodzaju cery.. naiwnie wiec go kupilam.. jest strasznie tlusty, mam wrazenie, ze po jego uzyciu moje pory strasznie sie rozszerzaja i buzia zamiast sie regenerowac wyglada gorzej. Nie chce mu jednak dawac bardzo niskiej oceny bo w koncu mozliwe, ze to moj blad ze przy tlustej cerze kupilam sobie taki krem. Dlatego daje ocene neutralna. Acha - zapach mi sie baaardzo podoba:)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: