Joico, Volissima, Shampoo (Szampon dodający objętości)

Joico, Volissima, Shampoo (Szampon dodający objętości)

Szampon nadający włosom objętość. Regeneruje i ochrania delikatne włosy. Sprawia, że są bardziej gęste i puszyste. Zapewnia połysk nawet najbardziej zniszczonym włosom. Ułatwia rozczesywanie. Zawiera substancje delikatnie myjące, a jednocześnie chroniące i odżywiające włosy, dzięki czemu może być używany codziennie.

Cena: ok. 75 zł / 300 ml

Przykro mi psuc dobra prase

Przykro mi psuc dobra prase, ale niestety, nie. Po prostu nie na wszystki eobietnice i pytania.
Kupilam go w TK Maxx. BYC MOZE jest przeterminowany; ale z drugiej strony, jesl tak, nie pownienien byc w ogole w sprzedazy
Po pierwsze, wlosy sa po nim suchsze, i pozbawione blasku.
Sa trudne do rozczesania bez odzywki albo olejku nakladanego na konce; co moze je obciazac.
Szampon absolutnie nie wplywa na polepszenie ich kondycji; wrecz odwrotnie, ma w skladzie dosc mocne detergenty.
Nie ma zadngo zapachu, ma forme gestego przezroczystego zelu.
Zle sobie radzi ze zmywaniej jakichkolwiek obciazen, trzeba wlosy myc dwukrotnie.
Ow caly bounce, ktory jest do otrzymania przy uzyciu produktow do stylizacji, nie utzymuje sie dluzej niz dzien.
Po czym w kolo Macieju, dwukrotne mycie glowy, przez co przesuszenie skory, splatanie wlosow, odzywka albo cierpliwe ich rozplatywanie, ukladanie produktami do stylizacji zeby zyskac na objetosci, ktore na dluzsza mete wlosy obciazaja i nie daja sie zmyc...
Eris jest lepszy, Vichy jest lepszy, jest szereg innych ktore sa na zdecydowanie podobnym poziomie i ich cena jest nieporownywalnie nizsza.
Piekne, trwale i estetyczne opakowanie.
Bezzapachowy, gesty przezroczysty zel.
Dobra wydajnosc.
Mala skutecznosc.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1000 ml opakowanie

wart polecenia:)

Bardzo dobry szampon. Świetnie się pieni, włosy są rzeczywiście bardziej puszyste i jakby jest ich więcej. Jest wydajny. Nie zauważyłam, żeby nadawał jakiś połysk ale objętość włosów jest po nim na medal :)

jest super

hej szampon firmy Joico jest na prawdę świetny. Śmiało mogę powiedzieć że spełnia moje oczekiwania i robi dokładnie to co obiecuje producent :) jestem bardzo zadwolonona, ponieważ moje włosy były bardzo zniszczone liczynmi farbowaniami a teraz wyglądają rewelacyjnie. Polecam ten szampon wszystkim którzy chcą mieć gęste, puszyste włoski.A w połączeniu z odżywką to EKSTRA! Jest wart swojej ceny.

dla mnie doskonały

Dla mnie to ciągle jeden z najlepszych szamponów na naszym rynku. Serię tę stosuję już od około 8 lat z małymi przerwami. Mimo zmiany opakowań, producent na szczęście nie skiepścił zawartości. Są to kosmetyki ciągle doskonałe. Jeżeli chodzi o skutek - to mogę z czystym sumieniem zapewnić, że szampon ten robi z włosami dokładnie to, o czym pisze producent.

Używam tego produktu od: jak wyżej
Ilość zużytych opakowań: ładych kilkanaście?