Acnerose, Cleansing Solution (Płyn do oczyszczania skóry z trądzikiem różowatym)

Płyn do oczyszczania Acnerose przeznaczony jest dla osób z problemem trądziku różowatego i skłonnością do niedoskonałości skóry. To rozwiązanie idealne do codziennego stosowania, oczyszcza i łagodzi objawy trądziku różowatego na skórze.

ulubieniec

kosmetyki z tej serii są mega dobre, bardzo pomogły mi w ogarnięciu mojej cery z różowatym. Jak dla mnie najlepiej spisał się płyn - bardzo trudno było znaleźć mi coś oczyszczającego, bo moja skóra bardzo łatwo ulega podrażnieniu co skutkuję jeszcze większym rumieniem. A ten płyn łagodzi, zamiast podrażnić, cera jest uspokojona, ukojona. Bardzo lubię ten produkt :))

tego moja skóra potrzebowała

Za mną baaardzo długi czas testowania różnych produktów do oczyszczania cery z różowatym. Zawsze coś mnie podrażniło, a inny produkt nie robił nic. Płynu acnerose używam już ponad pół roku i jestem bardzo zadowolona z działania. Do tego ma świetny skład :)

Niezastąpiony

Jego delikatność jest chyba najważniejsza, biorąc pod uwagę jego przeznaczenie. Przy tym skutecznie oczyszcza skórą i przynosi ulgę przy podrażnieniach.
Już po pierwszym użyciu można zauważyć zmniejszenie zaczerwienień. :)
Zdecydowanie produkt działa zgodnie z opisem producentem i jest wart swojej ceny.
Mankamentem może być dostępność (tylko przez internet) - przy tak małej buteleczce trzeba pamiętać, żeby zamówić go z wyprzedzeniem.

Bardzo dobre oczyszczenie

Płyn jest delikatny dla skóry wrażliwej z tradzikiem rożowatym. Delikatnie oczyszcza i przynosi ulge w podraznieniach. Dodatkowo nie ma mocnego zapachu no i ma właściwosci rozjaśniające. Na pewno kupię kolejną butelkę, bo jest warty tych kilkudziesięciu zł.

Mega

Ja też jestem fanką kosmetyków z tej serii, a płyn do oczyszczania skóry jest rewelacyjny. Mam bardzo delikatną skórę i zazwyczaj nie mogłam stosować codziennie kosmetyków takich jak toniki, ale ten jest tak delikatny, że nawet skóra wygląda lepiej. Trudno znaleźć dobre kosmetyki mając trądzik różowaty od kilku lat, ale ten płyn sprawdza się znakomicie. Jego jedynym minusem jest to, że raczej żaden dermatolog go nie poleci, bo go nie zna, albo dlatego, że nie jest na receptę i musiałam sama go znaleźć.