Bell, Puder w kremie matujący

Bell, Puder w kremie matujący

Pokrywa niedoskonałosci skóry i przy tym jest niewidoczny. Twarz jest przez cały dzień w doskonałej formie. Nie ściąga skóry i nie nabłyszcza, jest bardzo naturalny. Odcienie są w lekkiej tonacji żółtej ale takiej właśnie szukałam i muszę przyznać że pasuje idealnie. A co ważne dobrze trzyma się buzi. Jak zapewnia producent zawiera witaminę C i E a wyciąg z bratka, który łagodzi podrażnienia.

Oj nie :(

Kolor ujdzie (oczywiście porcelanowy i tak za ciemny, ale da się przeżyć) za to konsystencja poniżej wszelkiej krytyki. Puder jest tak gęsty, że nie sposób nałożyć go w miarę oszczędnie, a przy większej ilości tworzy na twarzy maskę. Zapach ohydny! Stoję na przystanku auotbusowym i zastanawiam się, co tak śmierdzi. Ktoś papierosy pali? Ale to raczej zapach rozpuszczalnika... Ach, no tak. To mój podkład :(( Nie, jego nie da się normalnie używać.

hmmm...

Kupiłam ze względu na odcień. Piękny, jaśniutki, idealny (01 porcelanowy). Rozprowadzał się bardzo dobrze, dobrze się trzymał, nie właził w pory, nie zostawiał smug. Trwały powalająco nie był, to fakt, i miał okropny zapach. Mimo wszystko pozostałabym mu wierna go grobowej deski, gdyby nie to, że po pięciu czy sześciu góra użyciach - uczulił mnie... Pojawiły się wypryski, skóra zaczęła swędzieć - klasyczne objawy, które z różnych okazji wcześniej mnie nawiedziały, więc wiem, czego się po nich spodziewać.
Oddałam i mam nadzieję, że będzie dobrze służył. Gdzie ja znajdę taki sam odcień? Ze względu nań - polecam bladolicym :)

Używałam tego kosmetyku przez kilka dni, póki mnie nie uczulił/ ilość zużytych opakowań: ...początek pierwszego

taki sobie

Kupilam ten podklad po przeczytaniu jego dobrych recenzji. Mam cere tlusta z nielicznymi wypryskami i bliznami.Po pierwsze podklad jakos lekko sie lepi na mojej buzi, slabo kryje i matuje. jego plusem jest to ze jest niewidoczny na twarzy, ma ladny zapach.

bardzo dobry!

Kupiłam na próbę, gdyż do mojej cery mieszanej ze skłonnością do przesuszania się wiele fluidów matujących nie nadaje się na dłuższą metę-wysuszają niestety :(

Ten puder za to matowi części błyszczące się (co prawda, tylko na kilka godzin) oraz nawilża pozostałe doskonale. Nie zatyka również porów skórnych, za to chroni je przed zanieczyszeniami, dzięki czemu zauważyłam poprawę jeśli chodzi o ilość zaskórników. Naturalny kolor, dopasowywujący się do twarzy. Bardzo wytrzymały, nie znika z twarzy, nie ciemnieje nawet po całym dniu, nie tworzy maski oraz nie zbiera się w załamaniach twarzy. Ładnie wyrównuje koloryt cery, choć nie kryje zbyt intensywnie. Dobrze rozprowadzają się na nim cienie.

Jest także wydajny-małą kroplę łatwo rozprowadzić na twarzy bez efektu wałkowania się na kremie.

Minusem jest to, że ze względu na jego trwałość i brak substancji tłuszczowych trudno go zmyć z rąk.

Plusem jest cena (9 zł) oraz nowe, poręczne opakowanie-taka stojąca tuba, o całkiem estetycznym wyglądzie.

w porządku

Kupiłam go nie dawno. Troche bałam się tego kosmetyku z powodu niskiej ceny (osobiście zawsze utożsamiałam jakość z wysoką ceną i teraz widzę, jak bardzo się pomyliłam). Puder dorównuje kosmetykom droższych firm. Kolorek stapia się z cerą. Mam skórę tłustą z widocznymi niedoskonałościami a ten podkład fajnie wszystko kryje. No i matowi dość dobrze. Ogólnie, nie jest źle!

świetny!

Daję 4 gwiazdki za:- piękne, naturalne kolory - bez problemu można wybrać coś dla siebie- to, jak wygląda na skórze: nie widać go, a jednak cera jest nieskazitelna. Rewelacyjnie matuje, u mnie na cały dzień (mam lekko mieszaną cerę). - nie trzeba po nim używać pudru sypkiego, róż rozprowadza się na nim bardzo dobrze- łatwo go nałozyć cienką warstwa- jest bardzo wydajnyNaprawdę jestem z niego bardzo zadowolona, polecam wszystkim, chociaż do cery tłustej i takiej, która wymaga ukrycia tego i owego się nie nadaje, bo może okazać się zbyt lekki.

Dla mnie rewelacja

Zaskoczyłam sie i to bardzo! Kosmetyk wygrałam w konkursie.Myslalam ze kosmetyk tak taniej firmy bedzie beznadziejny, ale zaskoczyłam sie i to bardzo miło!Gdy go nakładam czuje sie jakbym nakładała jakąs emulsje!Jest doskonały!Działa jak amseczka!Dobrze matuje, kryje niedoskonalosci i cena jets super chociaz wcale nie kupilam tego pudru.Kolory wydawały się żółte ale mile sie zaskoczylam gdy po nalozeniu pudru wcale nie bylo widac odcienia żółtości.DLA MNIE REWELACJA, ZASŁUGUJE NA KOSMETYK WSZECHCZASÓW.Jestem w trakcie uzywania pierwszego opakowania, uzywam go od 2 tygodni.

za tą cenę super

Wcześniej używałam tylko podkladów z Oriflame, ale nadszedłczas gdy z kasą było gorzej i kupiłam ten podkład. :) Miło się zaskoczyłam, bo matow moja tłustą skórę (!), ładnie stapia się ze skórą, kryje średniawo. Trwały też jest średniawo tzn. gdy wróce ze szkoły to go już na twarzy nie ma :( Zapach ma przyjemny. Ogólnie to go polecam, gdy nie ma kasy. Ilość zużytych opakowań: 1

Zwyczajny

Nie jest najgorszy ale tez nie za dobry. Nie tworzy maski bo jest dosyć lekki ale nie matuje cery wystarczająco (mam cerę mieszaną)i po kilku godzinach się błyszczy. Kolorek możma dobrac bez problemu.

słaby

Jak dla mnie (cera tłusta) to faktycznie matuje nie najgorzej, ale nie jetsem w stanie dobrać sobie koloru bo są pożółkłe, poza tym przyprószony pudrem tworzy mało estetyczną maskę.