Idea 25, Citrobiotic, Kompres antyrodnikowy na noc

Idea 25, Citrobiotic, Kompres antyrodnikowy na noc

Aktywny kompres regenerujący skórę zmęczoną i zestresowaną całodziennym wpływem wolnych rodników i zanieczyszczeń środowiska. Głęboko odżywia i nawilża. Skóra jest odprężona i wygładzona. Nie wymaga zmywania.

kremidło

Opakowanie takie sobie, dozownik wygodny, choć ciut gorzej sie sprawdza przy tak gęstym kremie. Przyjemny, cytrusowy zapach. Krem jest solidny, ciężkawy, gęsty. Nabłyszcza i natłuszcza, ale na noc to nie problem. Bardziej mnie rozczarowało co innego - rano mam twarz...no, może nie wysuszona, ale na pewno bez filmu. Sa kremy, wcale nie cięższe, które wyczuwam w postaci miekkiej, nawilzonej skóry jeszcze rano - tu nic...I dlatego go skończe, ale nie wrócę...Używam tego produktu od:2 miesiące temu

taki sobie

Spodziewalam sie po tym kompresie czegos wiecej. To po prostu poltlusty krem na noc. Na pewno odpowiedni na zime, zarowno na dzien, jak i na noc. Ja uzywalam go rowniez latem i wiosna na dzien, ale mnie odpowiada taka konsystencja - bardzo gesta, "twarda" i tlustosc. To dosyc przyzwoity krem, ale cudow nie nalezy sie spodziewac - skory mlodszej i pelnej blasku. Opakowanie mnie osobiscie sie nie podoba, jest takie, jak w calej serii. Aplikator jest bardzo pomyslowy ale niezbyt wygodny, mnie po kilku uzyciach zapadl sie wglab kremu, po czym usunelam go na trwale. Mysle, ze mozna go polecic na okres zimowy, na pewno dobrze zabezpiecza przed utrata wilgoci ze skory i mrozem.

spełnił moje oczekiwania

Krem sprawdził sie bardzo dobrze. Szukalam czegos co w zimie, przy suchym powietrzu dobrze nawilzy oraz zabezpieczy moja skore przed odowdnieniem i luszczeniem sie. Krem wchlania sie ladnie, pozostawia troszke swiecacej warstwy ale jest na noc wiec to nie przeszkadza. Nie podraznia, nie powoduje powstawiania wypryskowi ani zatykania por. Ladnie lagodzi podraznienia i co najwazniejsze przy bardzo zmeczonej i suche skorze prawie natychmiast niesie pomoc w postaci nawilizenia co poowduje zanik uczucia sciagniecia, wysuszenia i pieczenia skory.
Bardzo dobry wynalazek ten dozownik. Jest prosty w obsludze, nigdy nie mialam zaciecia do uzywania szpatulek a w przypadku dlugich paznoksci takie rozwiazanie sprawdza sie w 100%. I jest bardzo proste w obsludze :)

wymagający;)

Skusiłam się na niego za "namową" Wizażanek oraz zachęcona cudną pianką i hydropeelingiem z serii Citrobiotic. Nie żałuję decyzji lecz zakupu nie powtórzę. Mam wrażenie, że owo dobroczynne działanie skupia się bardziej na poduszce niźli na mojej twarzy(jednak). Preparat bardzo gęsty i tłusty nie najlepiej wnika w skórę, może gdyby dać mu trochę czasu? Ja niestety nie mam cierpliwości ani ochoty, by wyczekiwać aż "raczy się wchłonąć" i wskakuję do łóżka po zakończeniu wieczornego rytuału toaletowego:) Efekt poranny nie jest więc taki, jakiego należałoby oczekiwać podążając tropem informacji zawartej w ulotce. Nie jest też fatalnie, skóra otrzymała małe co nieco i w niewielkim, powierzchownym bardzo stopniu wydaje się dokarmiona. Przy okazji, bardzo ważna wiadomość dla posiadaczek cer mieszanych i tłustych: preparat nie zatyka porów!!! Podzielam zachwyt odnośnie zapachu, zaś opakowanie uważam za wyjątkowo udziwnione i nieporęczne( dwukrotnie zmagałam się z tym...hm... mechanizmem, by wydobyć zeń krem). Ilość zużytych opakowań: jedno.

ślicznie pachnie

Bardzo miły krem na noc. Po pierwsze: przepięknie pachnie grapefruitem, naturalnie i z wdziękiem (czego się nie da powiedzieć np. o Dermice). Konsystencję ma dość ciężką i tłustawą, twarz się po nim błyszczy (długo), ale to nie szkodzi. Dobrze się wchłania, skóra go lubi i pije. Rano twarz jest zrelaksowana (i juz nie tłusta, ale nie wiem, czy nie jest to zasługa poduszki). Mimo, że nie jest pod oczy, nie szczypie w nie - za to też ma u mnie plusa, bo nie muszę aż tak strasznie uważać.

zachecona komentarzami

zachecona komentarzami wizazanek kupilam kilka produktow z serii citrobiotic. I coz - krem jest super. Moze troche malo wydajny, ale za ta cene nie ma co narzekac. Za to pachnie suuuuper , cera jest odprezona, wypoczeta. I pierwszorzedny dozownik;zawsze wolalam emulsje z pompka, a tu sloiczek. Msle no trudno-sprubuje, a w srodku fajny dozowniczek-naciskamy dni i wyciskamy odpowiednia ilosc kremu. Fajne :-)

nie polecam

Jak dla mnie niezbyt atrakcyjny,zbyt gęsta konsystencja, nie miły zapach, mało wydajny, no i rano bez efektów !! Nie polecam !!

DOSKONAŁY

Kolejny DOSKONAŁY krem z serii Citrobiotic. Ma gęstą i tłustawą lecz nie ciężką konsystencję. Rozprowadza się bardzo dobrze. Po posmarowaniu twarz co prawda troszkę sie świeci ale zaraz potem krem sie wchłania czyniąc skórę gładką i nawilżoną. Rano twarz jest wypoczęta, pełan blasku.<BR>Efekty stosowania są naprawdę rewelacyjne i nie trzeba na nie długo czekać.