Floslek, SlimLine, Intensywny krem-żel na rozstępy

Floslek, SlimLine, Intensywny krem-żel na rozstępy

Polecany jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry o obniżonym poziomie elastyczności i jędrności, a szczególnie dla osób z nadwagą, widocznym celulitem oraz rozstępami.
Dość dobrze rozprowadza się, a odpowiednio dobrana konsystencja pozwala na równomierne naniesienie niewielkiej ilości preparatu na skórę i wykonanie intensywnego masażu, niezbędnego do pobudzenia przepływu limfy.
Dzięki zawartości wyciągów z Cucurbita Pepo, chikory, złocienia jadalnego oraz hydroksyproliny poprawia własności biomechaniczne skóry : jędrność, elastyczność i sprężystość. Polepsza mikrorzeźbę skóry i wyrównuje jej koloryt, rozjaśniając rozstępy i zmniejszając ich widoczność.
Badania aparaturowe potwierdziły:
- wzrost nawilżenia o 19%
- wzrost elastyczności całkowitej o 13,2%
- zmniejszenie obwodu uda średnio o 1cm

Brawo za efekty

Dzięki temu produktowi Flos Lek ma moją dozgonną wdzięczność i duży kredyt zaufania. Moim problemowy miejscem są tzw. boczki - na nich chudłam i tyłam najbardziej. Po okresie dojrzewania w tym miejscu pojawiły się, o zgrozo - rozstępy. Nie był bardzo widoczne, ale postanowiłam działać. Dzięki temu kremowi moje rozstępy znikły na dobre. Na pewno kontynuowałabym kuracje kosmetykami tej serii, niestety nigdzie ich nie znalazłam (pierwszy zestaw był wygraną w konkursie).

Używam tego produktu od: używałam ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 tuba

zero poprawy..

ubie ta firme dlatego kupilam komsetyki seri slim..
naszukalam sie jej bardzo, co pozniej sie okazlo strata czasu

minusy:
- za szybko sie wchlania, zeby masowac cialo zgodnie z instrukcja 10 min
- nie zauwazylam zadnej poprawy skory
- nieekonomiczny
- klei sie

plusy:
- miekka i przyjemna skóra

Używam tego produktu od: miesiaca

świetny

kupiłam go w promocji w aptece z takim sprayem wyszczuplającym dla naczynkowców ponieważ ostatnio mam z nimi problem więc postanowiłam zaryzykować ;)i okazuje się działają obydwa :)
+wyrównują skórę
+wyraźnie ujędrniają
+pozostawiają uczucie chłodzenia , napięcia
+nie lepią się :)
i dla mnie minusów on nie ma :)
ogólnie sądzę że te kremy które stosuje na celulit działają ponieważ stosuję różne i one bardzo fajnie uzupełniają się:) cena nie wygórowana dlatego produkt uważam godny polecenia ;)

Używam tego produktu od:2miesiące

Produkt godny polecenia,używałam go codzienie przez miesiac.Rozstepy splycily sie wyraznie.skora stala sie jedwabiscie gladka i nawilzona.Rozstepy nie zniknely calkowicie,chociaz mogly bo sa ,swieze,;) konsystencja tego kremu-zelu jest rewelacyjna,szybko sie wchlania i nie klei. Zapach bardzo mi sie podoba. Polecam

Używam tego produktu od:miesiąca

dobry

Polecam ten produkt na rozstepy w stanie poczatkowym bo wiadomo, ze na te, ktore mamy juz wiecej niz trzy lata cudow nie ma oprocz laseru. Z kosmetyku bylam zadowolona, dobrze sie wchlanial, nie lepil sie, zapach byl troche nie taki ale dalo sie zniesc, w sumie krem zredukowal nieco rozstepy, splycil i rozjasnil, przykra niespodzianka po odstawieniu tego produktu, rozstepu staly sie znowu bardziej widoczne. Jezeli bede miala okazje na pewno raz jeszcze zakupie ten kosmetyk.

Używam tego produktu od:2006
Ilość zużytych opakowań:z 4

Nie wiem

Kupiłam ten kosmetyk ok. 3 miesiące temu, ponieważ sądziłam że to dobra firma. Może i tak jest, ale ja efektów za bardzo nie widzę. Może dlatego, że nie używałam tego codziennie i nie masowałam po te 10 min jak pisze w instrukcji, bo niby jak masować jak kosmetyk się szybko wchłania? Zostały mi już resztki opakowania, które chcę szybko zużyć. Kosmetyk ma bardziej konsystencję żelu niż kremu.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Daję tylko 5 gwiazdek, ponieważ nie mam porównania z innymi kremami tego typu.

Moim problematycznym miejscem są "boczki". Najprędzej tam chudnę oraz nabieram tłuszczyku. Stąd pojawiły się tam jasne rostępy. Nie były bardzo widoczne, ale postanowiłam działać :)

Dopiero w połowie opakowania przeczytałam właściwy sposób aplikacji, więc w zasadzie można powiedzieć, że prawidłowo zużyłam tylko połowę tego kremu.
Nie ma co oczekiwać cudu, ale stosowany codziennie raz albo dwa razy, na pewno da efekty.
Na pewno kupię drugie opakowanie, by kontynuuować "kurację".

Używałam tego produktu ok. miesiąc