Herbal Essences, Fruit Fusions, Odżywka Citrus Lift

Herbal Essences, Fruit Fusions, Odżywka Citrus Lift

Odżywka o świeżym, cytrusowym zapachu do włosów delikatnych lub normalnych. Dodaje im świeżości i lekkości oraz zwiększa ich objętość.

szału nie ma ale zapach świetny

Po pierwsze świetny i naprawdę świeży cytrusowy zapach. Włosy lekkie i świeże ale na pewno nie uniesione. Na pewno mniej się elektryzują i są bardziej ujarzmione. Lekki nawilżenie też jest. Podoba mi się jej opakowanie. Odżywka jest lekko rzadkawa. Tak samo jak szampon z tejże serii: znam lepsze i tańsze w tej kategorii.
Ale może jeszcze kiedyś kupie dla tego zapaszku :D

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Już nigdy więcej...

Skusiłam sie na tą odżywkę tylko dlatego, ze jeszcze nigdy nie miałam okazji jej wypróbować, a uparcie poszukuję czegoś, co doda objętości moim włoskom. Na początku byłam zachwycona:
+piękny zapach - który się długo utrzymuje,
+naprawdę dodaje objętości,
+włosy dobrze się rozczesywały po myciu.

Po jakimś czasie jednak zauważyłam, ze:
-moje włosy są przesuszone (zawsze się przetłuszczały, a tu nagle mam na głowie kupkę siana, co nigdy wcześniej nie miało miejsca! - objętości jednak wciąż dodawał),
-włosy stały się szorstkie (prostownica jeździła po nich jak po papierze ściernym...),
-zaczęłam mieć problemy z rozczesywaniem włosów, gdy wyschły.

Dodam, że używałam odżywki razem z szamponem z tej samej serii.
Zawiodłam się - zwaszcza, ze na początku były efekty... Zdecydowanie nie polecam, a dwie gwiazdki daję za zapach i dodawanie objętości.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

przedłuża zapach szamponu

Plusy:
+ cena - za cały zestaw (szampon + odżywka) zapłaciłam niecałe 9 zł
+ zapach - taki sam jak szampon, dzięki czemu idealnie przedłuża zapach szamponu, sprawia że jest długotrwały i intensywny
+ ułatwia rozczesywanie po użyciu szamponu - może nie jest to rewelacyjny efekt, ale na pewno pomaga
+ włosy po spłukaniu są idealnie miękkie i gładkie

Minusy:
- opakowanie - szkoda że nie jest przezroczyste, byłoby lepiej widać ile odżywki pozostało
- wyrywa włosy podczas spłukiwania
- niewydajny - bardzo szybko się kończy

Używam tego produktu od: ok miesiąc

ułatwia rozczesywanie

Odżywkę używam razem z szamponem z tej serii. Świetnie wygładza włosy i baaardzo ułatwia rozczesywanie (pod tym względem to chyba najlepsza odżywka jaką miałam).
Nie obciąża włosów, ale też nie zauważyłam, żeby jakoś specjalnie zwiększała objętość.
Pachnie owockami, podobnie jak szampon:)

Używam tego produktu od:mies

na zawsze:)

Kupiłam w promocji za 8,90 w opakowaniu z dozownikiem. Nakładam zaraz po umyciu włosów na kilka sekund, na końcówki, spłukuję i włosy łatwo się rozczesują, są mięciutkie i błyszczące jak u nowej lalki Barbie;)Jest bardzo wydajna.
Edit: właśnie kupiłam kolejne opakowanie za 5, 50 w Auchan;)
Używam tego produktu od: pol roku, może dłuzej

FOCH ( ef-o-ech )

- nie odżywia
- nie ułatwia rozczesywania
- wysusza ( !!!! )
- ciężko ją spłukać
- obciąża włosy ( a spłukuję ją wyjątkowo dokładnie i włosy przetłuszczają mi się okropnie )
- jaki blask?! jaka objętość?! co za brednie........

żeby jeszcze nie szkodziła to może byłyby 2 gwiazdki za sam zapach. ale szkodzi cholerstwo jedne!!!! nigdy więcej!!!! foch!

Używam tego produktu od:2 tygodnie

Na raz i nie więcej!

Kupilam ja tylko dlatego, ze nie było czerwonego herbal Rainforest , który bardzo mi służy.

No i niestety ten mnie rozczarował - zalety to niewątpliwie piękny, długo utrzymujący sie na włosach zapach mandarynki i ...Visolvitu oraz dobre rozczesywanie.

Wady znacznie przewyższają zalety - ile by nie spłukiwać włosy szybko robią się tłuste i oklapnięte, wyczuwa sie sliską, oblepiajacą otoczke na włosie . Ten typ odzywki powoduje umnie podrażneinie skóry głowyi w efekcie wypadanie włosów , co i tutaj spełniło się w 100%. Do jednokrotnego wypróbowania i nigdy więcej.

slodki cukierek

w polaczeniu z szamponem daje wspanialy efekt-zapach i blask wlosow utrzymuje sie dlugo. ma gesta, ulepkowata konsystencje, ale nie przeszkadza mi to. szkoda tylko, ze jest barwiona, mogliby juz sobie darowac barwniki:(

Używam tego produktu od:kilku tyg
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

moja ulubiona

Lubię tą odżywkę. Ma słodko-owocowy zapach. Nie obciąża włosów, dodaje im troche objętości aale na krótko. Moja czuprynka jest miększa i bardziej błyszcząca. Nie przyspiesza przetłuszczania. Rozczesuje moje włosy przy spłukiwaniu.Kosmetyk ma pomarańczowy kolor, ale jak dla mnie mógłby być bez barwników... Jedyny minus to bardzo mała wydajność, bo chociaż używam jej dwa razy w tygodniu to ubywa w zastraszającym tempie. Żeby otrzymać efekt trzeba dużo nałożyć.Cena ok.

Używam tego produktu od:2 miesiące

lubię.

I to bardzo. Za świetny, dość intensywny owocowy zapach, za to że włosy są po niej miękkie i puszyste. Może nie jest to żaden cud natury, ale przyjemności z jej używania jest co nie miara. Na lato idealna. Wydajna, włoski łatwo się rozczesują.

Używam tego produktu od:2 tyg

Nie obciąża włosów

Jestem pozytywnie zaskoczona działaniem tej odżywki, gdyż za te pieniądze nie spodziewałam się specjalnych rewelacji. Mam delikatne, kręcone włosy i wiele odżywek zbyt je obciąża. Jednak nie ta i to jest jej największą zaletą. Pachnie ładnie, włosy dobrze się po niej rozczesują i układają.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno

Może być

Bez rewelacji. Trochę ułatwia rozczesywania, dodawania objętości nie zauważyłam, tak samo jak szczególnego połysku. Ujdzie. Zapach trochę za mocny i zbyt landrynkowy, gryzł się z moimi perfumami.

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań:2 lub 3