Perfecta, Cera Mieszana Krem przeciwzmarszczkowy na dzień i na noc z Fito-retinolem (stara wersja)

Cena PLN 16.00

Przeznaczony dla osób po 35. roku życia, do specjalnej pielęgnacji cery mieszanej, czyli tłustej w strefie T (czoło, nos, broda) i suchej na policzkach. Zawiera wyselekcjonowany z wiązówki błotnej kompleks o nazwie Sebocontrol, który w znaczący sposób ogranicza wydzielanie łoju, zwęża średnicę porów oraz działa antybakteryjnie. Mikroperły matujące chłoną z powierzchni skóry nadmiar sebum i likwidują ślady połysku nadając cerze długotrwały matowy wygląd. Dzięki formule z Fito-Retinolem krem przyspiesza odnowę komórkową i hamuje rozkład włókien kolagenowych. Znakomicie wygładza rzeźbę naskórka oraz redukuje drobne i głębsze zmarszczki. Filtry mineralne UVA/UVB chronią skórę przed fotostarzeniem. Sposób użycia: Krem nakładać rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy. Pierwsze efekty działania widoczne są już po 2 dniach regularnego stosowania, a optymalny rezultat osiąga się po około miesiącu. Idealny pod makijaż - przedłuża jego trwałość.

+++++

Zgadzam się z w 100% z poprzednimi recenzjami.
Chcę dodać tylko, że ten krem znacznie rozjaśnił moje pęknięte i bardzo widoczne naczynko na twarzy.Teraz wystarczy sam podkład i to naczynko nie rzuca się w oczy jak kiedyś.

Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie

Super krem dla dojrzałej cery

Kosmetyki firmy Dax Cosmetics kupuję od lat. Zazwyczaj jestem z nich bardzo zadowolona bo prezentują bardzo dobra jakość za przystępną cenę. Tak jest i w tym przypadku.
Krem zamknięty jest w eleganckim szklanym słoiczku, ma ładny jasno beżowy kolor i nie odrzucający zapach. Ale najważniejsze są jego właściwości. Po nałożeniu skóra staje się wygładzona, lekko rozjaśniona i matowa. Efekt matu utrzymuje się długo - ja mam cerę mieszaną skłonna do błyszczenia i jestem zadowolona z efektu jaki daje ten kremu. W dotyku cera jest miękka i aksamitna. Jeżeli chodzi o zmarszczki to jestem na etapie kiedy jeszcze się zapobiega niż walczy z nimi ale i tu krem działa odżywczo i nawilżająco. Od początku używania tego kremu nie wyskoczyły mi też żadne krostki, nie zapycha porów - to naprawdę dobry kosmetyk i polecam go z czystym sumieniem.
Ja będę wracać do niego systematycznie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w połowie pierwszego

Polecam!

Bardzo lubię kremy Daxa!
Wcześniej używalam matującego i zarazem dotleniającego, ale skończyłam już 30-stke i zauważyłam, że jest rownież krem przeciwzmarszczkowy z tej serii.

Kolejny strzał w dziesiątkę :)
Dobry krem, treściwy, ładnie uspokaja buzię , używam go na dzień i na noc, rano wstaje z ładna, wypoczęta cera, a rano przy nakładaniu makijazu nic się nie wałkuje i nie błyszczy.

Polecam go z czystym sumieniem, za tak niewielką cenę krem jest naprawdę miły.
Czy jest przeciwzmarszczkowy jeszcze nie wiem-musze go trochę dłużej poużywać.

Używam tego produktu od:2 mcy

niesamowite zaskoczenie

To pierwszy matujący krem, którym jestem naprawdę zachwycona. Pierwsze zaskoczenie - krem nie jest lekki, wręcz gęsty, treściwy, ma typową dla Daxa konsystencję, ale wchłania się niemal błyskawicznie. Drugie - pozostawia na twarzy kryjący film, i w zasadzie może służyć jako zastępnik podkładu u osób z niewielkimi problemami skórnymi. Trzecie - zmniejsza pory jak żaden dotąd inny krem! Przy tym nie przesusza - mimo stosowania na całą twarz, cera jest po nim dośc nawilżona, choć od czasu do czasu wiadomo, że warto wspomóc się silniejszym nawilżaczem. Dobrze zachowuje się pod makijażem. Myślę, że nadaje się jak najbardziej dla 30 latek, z lekko mieszaną cerą, dla tłustej może być już za słaby. Krem jest bardzo wydajny, używam 3 miesiąc a nie doszłam nawet do połowy słoiczka. I największy szok - idealnie współgra z filtrami Avene, zwiększając matowość cery.

Używam tego produktu od:3 ms

koniec eksperymentów :-)

Kupno kremu do twarzy zawsze wiązało się u mnie z eksperymentem. Przy zakupie pierwszego słoiczka pomyślałam sobie, że cudów nie ma, a 15 zł (tyle za niego zazwyczaj płacę) to nie aż taka wielka strata jakby znowu okazało się, że jest to kolejny krem do zużycia na inne części ciała za wyjątkiem twarzy. Tymczasem już po pierwszym użyciu krem ten mile mnie zaskoczył. :-) To jedyny z kremów dla cery mieszanej, który nie uczulił mojej wrażliwej mieszanej skóry (używałam naprawdę wielu, nawet tych z wyższej półki i zawsze albo piekło, albo wypryski, albo za duże wysuszenie na policzkach). Buzia jest po nim matowa (nie na długo jednak ale mnie to wystarcza), rozświetlona, odprężona i jakby oddychała. Jedyny krem dla cery mieszanej, który nie zapycha mi porów i nie ściąga skóry na policzkach. Rozsmarowuje się gładko, skóra go szybko wciąga. Idealny pod makijaż. Używam go na dzień i na noc. Czy działa przeciwzmarszczkowo? Tego tak dokładnie nie wiem, chociaż ... jakby się tak dłużej przyjrzeć to odkąd go używam zmarszczki (mam ich raczej mało) mam jakby nieco płytsze ale to pewnie za sprawą tego wygładzenia i rozświetlenia. O czymś świadczy też opinia koleżanek, że mam gładką buźkę, ładny i równy koloryt skóry. Kremu tego nie zamienię na żaden inny. Nareszcie koniec eksperymentów. :-)

Używam tego produktu od: prawie pol roku

godny polecenia

Krem bardzo pozytywnie wpływa na skórę. Wygładza. poprawia jej wygląd, cera jest świeższa, matowa, nawilzona i odżywiona :) Idealnie nadaje sie pod makijaż. I co mnie zdziwiło, wygładza drobne zmarszczki. Mam 27 lat i moje małe zmarszczki (od myślenia) na czole, zmniejszyły się. Ładnie pachnie, cera się mniej przetłuszcza.
A teraz wada, jedna podstawowa mat taki niepełny i krótko trwa. Jednak mimo to twarz nie wygląda źle.
Bardzo dobry krem :)
Znalazłam też drugą wadę. Trochę wysusza zwłaszcza zimą.

Ilość zużytych opakowa?: w trakcie

100% matu :)

Ten krem to moja mała wpadka, bo nie zauwazyłam, że jest przeznaczony od 35.roku zycia (ja mam 23). Uzywam go więc TYLKO gdy potrzebuję dobrego zmatowienia i co najwazniejsze - długotrwałego. Spisuje sie doskonale :D W odróżnieniu od np. Garniera, skóra po nim nie swieci sie po kilku godzinach (kiedyś miałąm matujacy Nivea Visage Young i włąsnie Garniera, ale po kilku godzinach skóra błyszczała się niemiłosiernie). Mimo matu, nie czuję ściagnięcia (a to mi sie czsaem zdarza po kremach anwilzających do cery suchej). Skóra jest matowa, ale równoczesnie taka rozświetlona, swieża, zdrowa. Zapach - znośny ;)

Używam tego produktu od: poł roku

naprawde dobry

Mimo iz mam dopiero 21 lat stosowalam (nie moglam znalesc wersji dotleniajacej do cery w kazdym wieku) i bardzo sobie chwale. Krem ma dosyc gesta konsystencje, zapach znosny. Nie najlepiej sie rozprowadza, ale w koncu to krem matujacy, a to zadanie spelnia doskonale, wiec nie ma o co sie czepiac. Cena niska w porownaniu do jakosci. Ja uzywalam tylko na dzien, na noc wole cos bardziej nawilzajacego, obawiam sie ze przy nieprzerwanym stosowaniu moze troche wysuszac skore.

Używam tego produktu od: