Remington, Prostownica Air Plates S7412

Remington, Prostownica Air Plates S7412

Prostownica Air Plates posiada system podwieszanych płytek, zapewniający ich maksymalne przyleganie podczas kontaktu z włosami. Technologia Cool Touch sprawia, że nienagrzewająca się obudowa daje większą kontrolę i lepsze rezultaty.

Zawierające 10 razy więcej powłoki ceramicznej (w porównaniu ze standardową prostownicą Remington) płytki Black Titanium Ceramic gładko suną po włosach, zapewniając im jedwabistą gładkość na długi czas.

Płytki są gotowe do pracy już po 15 sekundach nagrzewania. Prostownica posiada 5 ustawień temperatury w zakresie od 150°C do 230°C

Zalety:
Podwieszane płytki
Powłoka Black Titanium Ceramic

Łatwość obsługi:
Design produktu:

• Łatwość obsługi: 4

Dobry produkt

Bardzo dobra prostownica, szybko się nagrzewa, dobrze prostuje, łatwo kręci się nią loki, obudowa tylko nieznacznie się nagrzewa, ale i tak łatwo się nią oparzyć z powodu "zaokrąglonych" płytek. Kabel też mógłby być trochę dłuższy. Ale podsumowując- duży plus, szybko i ładnie prostuje, nie niszczy włosów.

Prostownica Air Plates

Ta prostownica to właśnie to czego szukałam. Szybko się nagrzewa, włosy prostuje idealnie, do tego ich nie puszy i nie pali. Efekt utrzymuje się długo, często jeszcze na drugi dzień co jest dla mnie bardzo dużym plusem. Ma długi kabel dzięki któremu nie ogranicza ruchów. Super, że można nią też kręcić włosy. Ja to wykorzystuje również do podnoszenia ich u nasady, dzięki czemu nie są "ulizane". Jedynie opcja nienagrzewania się obudowy troszkę mnie zawiodła bo jednak jest ciepła choć na szczęście nie parzy. Bardzo przydatne jest etui dołączone do prostownicy, które przydaje się podczas podróży. Oprócz tego sprzęt ma elegancki i jednocześnie nowoczesny wygląd. Koleżanki już tylko na jej widok mówią" łaaaał"
Jako zabiegana mama, która ma ograniczony czas dla siebie polecam z prostownice z czystym sumieniem.

Bardzo dobre urządzenie

Prostownica jest okej, bardzo ładna i funkcjonalna. Fajnie, że do zestawy jest dołączone nakładka na prostownicę - z pewnością będzie to pomocne przy jej transporcie np. w podróży. Fajnie, że można regulować poziom nagrzania, co w przy moich włosach bardzo fajnie się sprawdzi (do prostowania wystarczy mi niższa temperatura), przy kręceniu potrzebuję temperatury wyższej. Długość kabla jest bardzo w porządku mogę podłączyć ją sobie przy tym gniazdku, przy którym chce ją mieć. Ładnie prostuje włosy i je kręci - może wyjść bardzo naturalny efekt, albo bardzo charakterystyczny - zależy jak bardzo nagrzejemy prostownicę. Jestem bardzo zadowolona z prostownicy i z pewnością polecę ją swoim koleżankom

• Łatwość obsługi: 4

Świetnie prostuje!

Prostownica Remington Air Plates jest przede wszystkim funkcjonalna i spełnia swoje zadanie w 100%. Zgodnie z obietnicami producenta nagrzewanie trwa jedynie 15 sekund, dzięki czemu szybko możemy przystąpić do prostowania. Jest to moja druga prostownica, więc muszę przyznać, że czasami musiałam uważać, by włosy nie utknęły pomiędzy płytkami, albo płytkami i obudową, ale można to zrzucić na karb mojego braku doświadczenia. Remington Air Plates prostuje szybko i dokładnie, a efekt utrzymuje się długo. Początkowo miałam problem z ustawieniem temperatury, ponieważ zamiast standardowego wyświetlacza prostownica została wyposażona w kropkowy wskaźnik temperatury, ale myślę, że jest to kwestia przyzwyczajenia, tak jak w żelazku. Przewód jest na tyle długi, że pozwala swobodnie manewrować urządzeniem, nie robiąc sobie zbędnej krzywdy :) Długość kabla przydaje się szczególnie podczas podkręcania końcówek, albo falowaniu włosów, z czym także świetnie radzi sobie Remington Air Plates. Fajnym dodatkiem jest także pokrowiec, który można założyć na prostownicę, nie czekając na jej ostygnięcie (sprawdziłam i faktycznie nie zanotowałam szkodliwego działania temperatury na pokrowiec :)). Na końcu warto także wspomnieć o samym wyglądzie prostownicy: jest nowoczesny, przyjemny dla oka, a sama prostownica dobrze leży w dłoni. Dla mnie solidny produkt z możliwością kilku poprawek, ale na to jest jeszcze czas :)

Dobra i wygodna

Prostownica spełniła moje oczekiwania. Bardzo podoba mi się jej design i wyjątkowo szybkie nagrzewanie (faktycznie jest to 15 sekund). Troszeczkę brakuje mi cyfrowego wyświetlacza temperatury, ale może to kwestia przyzwyczajenia. Prostownica bardzo dobrze prostuje już przy jednym pociągnięciu. Dość długie płytki pozwalają na wyprostowanie szerokiego pasma za jednym razem. Nie mogę do końca zgodzić się z informacją o nienagrzewającej się obudowie - po jakimś czasie zaczyna parzyć. Nie zmienia to jednak faktu, że przy prostowaniu, czy kręceniu przez 10 czy 15 minut faktycznie można ją trzymać na całej długości. Największy minus dla mnie jest taki, że jakimś sposobem włosy czasami dostają się pod płytkę i niestety łatwo je wtedy wyrwać. Największy plus fajnie kręci i doskonale prostuje włosy, czyli to co najbardziej istotne.

Ideał prostownicy

Bardzo wygodna w użyciu! Dokładnie prostuje włosy, obudowa się nie nagrzewa. Włosy po prostownicy są gładkie i przyjemne w dotyku. Przewód ma dobrą długość. Mogłaby mieć wyświetlacz zamiast "nagrzewających kropek" ale trzeba się przyzwyczaić i zapamiętać ile kropek reprezentuje jaką temperaturę. Ogólnie bardzo polecam, świetny produkt, podwieszane płytki spełniają swoją rolę doskonale. Jestem mega zadowolona i na pewno nie rozstanę się z tą prostownicą ;)

Świetna innowacyjna prostownica

Zastanawiałam się czym nowym może mnie zaskoczyć prostownica i powiem szczerze, że się miło zaskoczyłam:
- prostownica w ciągu zaledwie kilku sekund jest gotowa do użytku.
- gładko przesuwa się po włosach, nie ciągnie.
- nienagrzewająca się obudowa pozwala lepiej manewrować prostownicą co jest szczególnie przydatne przy kręceniu włosów
- włosy po zastosowaniu prostownicy są precyzyjnie proste oraz gładkie.
- sam wygląd prostownicy jest bardzo atrakcyjny, nowoczesny i elegancki.
- bardzo przydatny w zestawie jest pokrowiec, który można użyć na rozgrzaną prostownicę dzięki czemu nie ma problemu z przechowywaniem jej zaraz po użyciu.
Ogólnie bardzo polecam :)

Produkt wysokiej klasy

Po kilku dniach codziennego używania Air Plates mogę śmiało stwierdzić, iż jest to najlepsza prostownica, jaką miałam okazję do tej pory stosować. Efekty, jakie udało mi się uzyskać przy pomocy tego sprzętu mogę śmiało porównać do tych uzyskiwanych w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Z ogromną przyjemnością zarekomenduję prostownicę Remington Air Plates wszystkim swoim przyjaciółkom i znajomym. Bez wątpienia jest to produkt wysokiej klasy, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.