Max Factor, Facefinity (podkład)

Max Factor, Facefinity (podkład)

Jest to podkład o przedłużonej trwałości. Jest niesamowicie wydajny. Jedno opakowanie starcza na 12 - 14 miesięcy. Świetnie się rozprowadza. Dość dobrze kryje, a przy tym jest delikatny. Może być również stosowany na powieki. Trwały - twarz wygląda świeżo przez cały dzień. Idealnie zlewa się z moją skórą. Zawiera filrt przeciwsłoneczny SPF 15. Poręczne opakowanie 35 ml.

nie kupie wiecej

dobrze sie rozprowadza,ma bardzo ladne kolory.beztluszczowy-wazne dla cer mieszanych i tlustych.to tyle jesli mowie o zaletach.wady:slabo matuje(lub prawie wcale),pomimo nazwy produkt o przedluzonej trwalosci szybko sciera sie z twarzy,ogolnie moge powiedziec,ze wyglada nienaturalnie.po raz pierwszy zdarzylo mi sie,ze po uzywaniu jakiegos fluidu zaczely pojawiec sie na mojej twarzy krostki.zaraz po tym jak odstawilam ten fluid skora doszla do siebie.i znow jest ok.

dno :(((

Dla mnie beznadziejny!!! Uczula jak diabli (przynajmniej mnie). Po parokrotnym uzyciu wyskoczyly mi krosty na twarzy i kilka tygodni poswiecilam na pozbycie sie ich. Skóra swędziała jak przy alergii. Wcale nie jest taki trwały. Nie polecam. Nie za taką cenę.

świetny

Jak narazie jest dla mnie podkładem numer jeden. Jak już powiedziałam jego największymi zaletami są wydajność i trwałość. Nie wysusza skóry, jak większość podkładów o przedłużonej trwałości.Dla mnie idealny.

godny uwagi

bardzo dobrze kryje, jest trwaly, jak to z max factorem bywa ma ladne wywazone kolorki. jedyna rzecz drazniaca-zapach. nic wyraznego na szczescie:)na duzy plus-podklad nie podkresla zalaman na skorze.