bebeauty, Zmywacz lakieru hybrydowego

bebeauty, Zmywacz lakieru hybrydowego

Cena PLN 5.90

Ultramocny zmywacz z lanoliną i olejkiem lemongrass, do usuwania lakieru hybrydowego, a także brokatowego i akrylowego. Bardzo skuteczny w usuwaniu grubych powłok lakieru tradycyjnego. Nie odbarwia płytki. Lanolina działa natłuszczająco, a olejek lemongrass - antyseptycznie i rewitalizująco. W butelce z pompką

No nie do końca

Od kiedy zaczęłam malować paznokcie lakierem hybrydowym to postanowiłam chociaż częściowo ułatwić sobie życie przy zmywaniu i kupiłam ten oto zmywacz lakieru hybrydowego.
No i chciałam się przekonać jak poradzi sobie z pomalowanym paznokciem lakierem - hybrydą Neo nail.
Niestety nie dał rady. Owszem górna warstwa hybrydy nawet zmiękła ale resztę musiałam spiłować pilnikiem. Niestety tak jest za każdym razem.
Sprawdza się bardziej przy zmywaniu lakierów żelowych i pół hybryd ewentualnie zwykłych lakierów.
Jeśli chodzi o opakowanie to wszystko działa idealnie. Pompka się nie zacina a płyn zostaje na waciku i dobrze go nasącza.
Jeśli chodzi o cenę to jest w miarę przystępna, jednak czasami trudno go kupić ale uważam ,że w tej cenie można kupić dużo lepszy zmywacz firmowy.
Duży plus to, że mnie nie uczula i po zmyciu lakieru nie muszę nakładać na ręce grubej warstwy kremu.

Zmywa jak trzeba

Używam go jedynie okazyjnie, bo zazwyczaj wolę piłować hybrydę, niż używać zmywacza, no, ale... czasem mam lenia ;) Zmywacz ma wygodne opakowanie z pompką, to na pewno na plus. Opakowanie jest też dość solidne - szczelne, bo w podróży nic mi się nie wylało. Sam zmywacz zmywa dokładnie, nawet brokatowe hybrydy. Nie używam często, by nie osłabić paznokci, ale np. usuwanie pedicure jest z nim o wiele łatwiejsze, niż piłowanie. Niska cena zachęca do zakupu, gorzej, że u mnie zawsze wyprzedany.

Działa :)

W sumie jest to super rozwiązanie, jeśli mamy dłuższą chwilę, by odczekać aż paznokcie się odmoczą, a jednocześnie nie chcemy zniszczyć ich płytki. Jego zapach nie jest aż tak mocny i intensywny jak zapach acetonu,ale też całkiem fajnie działa. Bardzo duży plus dla niego za pompkę. Naciskamy wacikiem na pompkę i zmywacz już wypływa, nie trzeba odkręcać i zakręcać butelki w kółko. Jego cena też jest w okolicy ceny zwykłego acetonu, więc jeśli zależy Wam na paznokciach polecam.

Z jedną wadą

Bardzo lubię malować paznokcie i ja też w końcu dałam się namówić na hybrydy.
Kupiłam bo chciałam przetestować i sama się przekonać jak poradzi sobie z hybrydą.
Powiem że w moim przypadku nie dał rady. Warstwa hybrydy zmiękła (baza indygo, 1-2warstwy lakieru Neonail i top też z Neonail). To moja standardowa hybryda.
Nie chciałam skrobać sobie płytki bambusowym patyczkiem. Musiałam użyć acetonu z Neonail. Zgadzam się że jest mocny i może osłabić delikatnie paznokcie.
Zostawia też biały nalot na palcach.
W obecnej chwili mam puste opakowanie więc czas na recenzje. Dziewczyny piszą że jest ciężko z dostępnością, mnie to nie dziwi. W końcu jest to zmywacz do hybrydy a ona jest coraz popularniejsza. Sama też to zaopserwowałam że zwykłe wersje są.
Sprawdził mi się do zmywania pół hybryd.
Jako maniaczka lakierów zużywam zwyklaki.
Wcześniej wspomniałam że wstawia biały nalot, myje ręce mydłem i po kłopocie.
Używałam też go do poprawek przy pomocy patyczka. Żaden ciemny lakier mu nie straszny. Co do opakowania nie będę się rozpisywać, pompką działa bez zarzutu nie chlapię na boki. Płyn zostaje na waciku i dobrze go nasącza. Nie wiem czy kupię ponownie bo jak wspomniałam jest problem z dostępem.

Skuteczny

Zmywacz stosowałam do tradycyjnego manicure,w sensie zwyklego lakieru.Ale wielowarstwowo.Cienka warstwa odżywki,dwie powłoki lakieru kolorowego dobrej jakosci OPI na koniec top coat.Zmywacz skutecznie "ściąga" lakier z płytki paznokci.Skutecznie usuwa czerwienie,pomarancze,borda które czesto mażą się i brudzą palce.Jest wydajny,pompka aplikuje odpowiednią porcje kosmetyku.Nie niszczy paznokci jakoś szczególnie.

Hit!

Ten zmywacz to zupełny hit do manicure hybrydowego. Jest bardzo wydajny, dokładnie usuwa lakier, ma przyjemny niedrażniący zapach i bardzo wygodne w użyciu opakowanie, które pozwala na pobranie dowolnej ilości produktu. Jest dużo lepszy niż aceton. Nie niszczy paznokci i nie podrażnia skóry do o koła nich. Bardzo polecam!

Mój ulubieniec

Zmywacz oferowany przez firmę BeBeauty spisuje się świetnie. Bardzo dobrze zmywa brokatowy i hybrydowy manicure. Do tego ma ładny zapach oraz pąpkę, która ułatwia aplikację zmywacza na wacik. Jest wydajny i ma dużą pojemność co jest kolejną zaletą.

Super produkt, idealnie zdejmuje lakier hybrydowy. Nie wysycha za szybko, z wacika co uważam za ogromną zaletę. Rozpuszcza nawet kilka warstw lakieru. Z reguły matuje top, i dopiero zakładam waciki na paznokcie. Zmywacz radzi sobie z nim świetnie

Najlepszy że wszystkich

Niezaprzeczalnie najlepszy zmywacz laki Ru z jakim kiedykolwiek miałam styczność. Bez problemu zdejmuje aż 5 warstw lakieru. Pozostawia naprawdę fajny zapach na paznokciach, nie dużo w trakcie stosowania. Dodatkowo ma wygodna pompkę, dzięki czemu dozowanie jest dziecinnie proste i szybkie.

Jest moc.

Bardzo mocny zawodnik wśród marketowej konkurencji i to w świetnej cenie.

Bez problemu radzi sobie z combo:
- baza, 2-3 warstwy klasycznego lakieru + top coat
- baza, 1-2 warstwy lakieru brokatowego / fakturowanego + top coat (zestaw ten wymaga trochę delikatnego tarcia na koniec - uroki tego typu lakierów)

Ponieważ po każdym użyciu zmywacza odruchowo stosuję preparaty nawilżające i natłuszczające, nie zauważyłam negatywnego wpływu produktu na skórki czy płytkę.

Polecam.

Naprawdę mocny zmywacz - ale może osłabiać paznokcie

Jestem bardzo zadowolona z tego specyfiku. Kupiłam go z myślą o zastosowaniu, do jakiego zaleca go producent oprócz zmywania lakieru hybrydowego, czyli do usuwania opornych i ciężkich w zmywaniu lakierów tradycyjnych. Jako że nie każdy lakier super sprawnie sobie z nimi radzi, potrzebowałam czegoś, czego nie zużyję połowy butelki na jedną dłoń, walcząc z nieschodzącym, opornym kolorem.
Zmywacz jest po prostu zmywaczem acetonowym, dlatego używa się go do hybrydy - jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zmywać nim każdy lakier, jak innym acetonowym zmywaczem. Jednak jeśli jesteście wrażliwi na zawartość acetonu, zalecam ostrożność, bo ten produkt jest naprawdę mocny.

Fakt - lakiery schodzą raz dwa. Zawartość acetonu najwyraźniej musi być dużo wyższa niż w zwykłym acetonowym zmywaczu, używałam takiego całkiem niedawno i jego skuteczność była nieporównywalnie niska, w porównaniu z BeBeauty praktycznie nie działał wcale. Ten zmywa wszystko w tempie ekspresowym. Dzięki temu wydajność jest fenomenalna - moczymy wacik, i kolejno zmywamy kilka paznokci w przypadku normalnego lakieru. Super.

Minusem jest jednak to, że u mnie dość mocno przesusza skórki. Nie dziwi mnie to, ze względu na jego moc działania. I wybaczam, bo jest skuteczny. Ale co bardziej wrażliwym na wysuszanie skórek radzę bardzo szybko po zmyciu lakieru mocno domyć ręce i szczególnie okolice skórek wodą z mydłem, żeby domyć resztki zmywacza, i nałożyć na chwilę krem nawilżający. Bez tego - przynajmniej u mnie - pustynia.
Niestety po pewnym czasie używania osłabia też paznokcie - zalecałabym używanie go zamiennie, tylko raz na jakiś czas pomiędzy innymi zmywaczami.

Poza tymi mankamentami nie znajduję wad (może jeszcze dostępność - w Biedro raz jest, raz nie ma, raz znalazłam jakiś zapodziany egzemplarz obok tacek do grilla i kiełbasek).
Ma poręczne opakowanie (świetne, ulubione przeze mnie rozwiązanie ze zmywaczową pompką), jest estetyczne. Minus - pompka ma tendencje do pryskania. Często opakowania zmywaczy mają tragiczną szatę graficzną - to natomiast jest eleganckie. Nie muszę na siłę wciskać do szafki, żeby cepelia we wzorki i kolorki wynikła z chorej fantazji grafika nie szpeciła mi łazienki.

Co więcej rzec, niby tylko zmywacz, ale porządny.

*EDIT: porzuciłam jego stałe stosowanie, bo jednak po dłuższym czasie, regularnie używany, bardzo pogorszył stan moich paznokci. Nie polecam więc do osłabionych paznokci, może je naprawdę zrujnować. Ale jeśli się Wam nie sprawdzi, nie wyrzucajcie go, świetnie sprawdza się do zadań specjalnych: dużo szybciej niż inne usunie nam zabrudzenia z lakieru wokół paznokci, świetnie zmywa brokaty (choćby do zmywania pierwszej warstwy, bez kontaktu z płytką warto do zostawić).