Vichy, Dermablend, Fixateur Poudre (Puder utrwalający)

Vichy, Dermablend, Fixateur Poudre (Puder utrwalający)

Średnia ocena: 3.64/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Puder sypki utrwalający, przedłuża trwałość podkładu korygującego do 16 godzin. Transparentny po nałożeniu, zmikronizowany, nie podkreśla nierówności powierzchni skóry.
Jeden, śnieżnobiały odcień. Pudełeczko z puszkiem.
Bez środków zapachowych. Testowany na skórze wrażlwej. Stosowany przez dermatologów i chirurgów plastycznych. Hipolaregiczny. Nie powoduje powstawania zaskórników. Nie wywołuje tradziku.

sypki
hipoalergiczna
utrwalające

REWELACJA !!!

po pierwsze - nie zapycha, a przy odpowiednim nałożeniu jest leciutki i niewidoczny na twarzy. Wraz z podkładem zapewnia rewelacyjną trwałość makijażu!!! Pierwszy mój sypki puder, którego nie widać, a naprawdę działa. Twarz pozostała matowa i pokryta przez co najmniej kilka godzin, a dla mnie to już jest BOMBA :]

Używam tego produktu od: tygodnia

Dla mnie bomba ;D

Świetnie utrwala i matuje, chociaż na początku byłam sceptyczna. Jest transparentny i bardzo drobno zmielony, więc nie widać go na twarzy. Wytrzymał całą noc sylwestrową! Poranne spojrzenie w lustro po całonocnej imprezie pozwoliło mi stwierdzić, że to mój KWC!Używam tego produktu od: 2 tygodnie, lecz nieregularnie.
Ilość zużytych opakowań: próbka, ale to nie koniec :)

nie za tę cenę

Używam tego pudru razem z podkładem Vichy Dermablend. Trochę się rozczarowałam.
Zalety:
* przedłuża trwałość makijażu, jednak zdecydowanie nie do 16 h, co obiecuje producent (mam cerę mieszaną, więc nos świeci mi się już po 5-6h)
* ujednolica cerę, lecz w sytuacji gdy mam piegi i cerę naczynkową, niektóre zmiany są widoczne
* wydajny, nawet bardzo
Wady:
* wymaga wprawy w nakładaniu, gdyż bardzo łatwo o efekt maski i zdecydowanie nieestetyczny wygląd
* za tę cenę można dostać zdecydowanie lepszy kosmetyk
* nie jest wcale taki trwały
* sposób nakładania polecany przez producenta jest równoznaczny z zabrudzeniem ubrań i rzeczy dookoła siebie ( ze względu na konsystencję "mąki")

rewelacja

Razem z podkładem tworzy po prostu niezniszczalny duet! Makijaż trzyma się do wieczora, buzia jest matowa przez długi czas. Puder nie podkreśla nierówności, nie włazi w zmarszczki, nie podkreśla suchych skórek.. Tuż po nałożeniu i odczekaniu przepisowych 2 minut można mieć wrażenie, że przesadnie rozjaśnia twarz, jednak po kilku następnych minutach idealnie się stapia z podkładem..
Reasumując: polecam zwłaszcza użytkowniczkom podkładu Dermablend, bo do takiego użytkowania został stworzony. Jeśli chodzi o współgranie z innymi podkładami - w tym wypadku są lepsze, dlatego gwiazdki cztery, a nie pięć.

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie 2