White Flower's Experience, Sól do stóp z Morza Martwego z dodatkiem oleju z czarnuszki (czarnego kminku)

Sól do kąpieli stóp, którą trzymasz w dłoni, to kompozycja dwóch gatunkowe soli z Morza Martwego- magnezowo-potasowej, tzw. Karnalitowej, oraz naturalnej, nieoczyszczonej, o zwiększonej zawartości żelaza i chlorku sodu.

Stopy codziennie wykonują dużą pracę, będąc jednocześnie narażonymi na szereg niekorzystnych czynników. Regularne kąpiele stóp w naszej soli mogą być istotnym uzupełnieniem profilaktyki większości problemów z jakimi się borykamy: rogowacenie naskórka, infekcje bakteryjne i grzybicze, nadmierna potliwość, pękające pięty.

Sprzyja temu unikatowy skład samej soli, bogatej w mikro i makroelementy, o wyjątkowo dobroczynnym działaniu na skórę, posiadającej równocześnie właściwości antygrzybicze i antybakteryjne.

Kapiel stóp w soli z Morza Martwego jest sama w sobie zabiegiem pielęgnującym, regenerującym i odprężającym, ale może być również wstępem do dalszych czynności, takich jak np. Pedicure.

Dodatek oleju z czarnuszki, rośliny znanej i cenionej od starożytności zwanej "złotem faraonów" znakomicie uzupełnia działanie soli. Wskazania do stosowania tego oleju to m.in. grzebica, stany zapalne skóry, łuszczyca, AZS.

Olejki eteryczne obecne w składzie naszej soli nadają jej nie tylko aromat, ale są ważnymi składnikami aktywnymi.

Olejek z drzewa herbacianego (pochodzenie: Australia) to naturalny środek bakterio i grzybobójczy.

Trawa cytrynowa (pochodzenie: Indie) ma również działanie antyseptyczne, oprócz tego m.in. wspomaga regeneracje tkanek.

Zapach olejku miętowego sprawi, że kąpiel bedzie relaksująca i odświeżająca.

kąpiele do stóp
odświeżające, przeciwgrzybicze, regenerujące
zapachowa
w słoiku, wielorazowego użytku

Intensywny zapach

Jeśli ktoś lubi ziołowe intensywnie zapachy , to sól nie będzie przeszkadzać . Drzewo herbaciane jest mocno wyczuwalne co mnie drażniło ale nie poddałam się , używałam aż zmęczyłam dość spore opakowanie . Działanie samo w sobie dobre , dobrze oczyszcza skórę, pozostawia stopy takie białe , krem później się dobrze wchłania , miło rozgrzewa stopy - stosowałam czasem w zimę gdzie przemarzłam w stopy i przyjemnie je rozgrzał .

Lubię ją ale nie przepadam za zapachem

Sól do stóp z Morza Martwego. Jest zamknięta w fajnym odkręcanym słoiczku. Używam jej zawsze gdy chcę zaoszczędzić na odwiedzinach u kosmetyczki. Zazwyczaj jest to okres jesień-zima. Sól ma dodatek oleju z czarnuszki co jest ok ale wydaje mi się, że przez to ma ten nie do końca przyjemny zapach. Co prawda nie jest aż tak bardzo intensywny ale czuć go. Ja osobiście bardzo lubię tą sól, natomiast zapach mnie drażni. Sól do stóp robi wszystko co powinna. Później gdy użyje się kremu to zapach jest już nie wyczuwalny. Super też jest do użytku gdy ma się cięższy dzień w pracy albo pracę stojącą. Przyjemnie odpręża i pomaga przy zmęczonych stopach.

Świetna sól do stóp!

Ma piękny, intensywny zapach i mocząc w niej stopy aż czuć dobroczynne działanie składników z morza martwego. Po takiej kąpieli stopy są odświeżone , a całe nasze ciało bardziej zrelaksowane.

Warto nadmienić, ze szata graficzna opakowania uległa zmianie - nie jest taka, jak na głównym zdjęciu. Załączam aktualne zdjęcie.

Idealna przed pedi!

Zanim zrobię paznokcie zawsze lubię pomoczyć w wodzie z solą. Zwykle brałam jakąś perfumowaną ale odkąd sprobwialam kosmetyków z white flower stawiam tylko na tą! Nawilża, zmiękcza i bardzo relaksuje. Fajnie nawet po całym dniu sobie usunąć żeby się odprężyć
Dodatkowo ta sól jest bardzo wydajna. Opakowanie spokojnie na miesiąc mi starcza

Świetny produkt.

Ja: Mam skórę bardzo suchą, odwodnioną, atopową. Z tendencjami do uczuleń i pękających pięt.

Oczekiwania: Nawilżenie skóry, brak podrażnień i uczuleń.

Opakowanie: Odkręcana butelka o pojemności 500 g. Wykonana z ciemnego plastiku, który chroni kosmetyk przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Na etykiecie zawarte wszystkie najważniejsze informacje, czytelnie zamieszczony opis.

Wrażenia: Sól jest zbita, delikatnie pachnie. Bardzo świeżo. Ta sól jest magnezowo-potasowa i ma charakter terapeutyczny oraz mieszanką soli naturalnej, nieoczyszczonej o zwiększonej zawartości żelaza i chlorku sodu. Nie ma w sobie sztucznych barwników i dodatków chemicznych. Dobrze się rozpuszcza w wodzie, nie pozostawia osadu. Skóra po użyciu jest wygładzona, ukojona i zregenerowana. Stopy są odprężone, skóra jest zmiękczona. Kosmetyk nie podrażnia i nie uczula. Na plus dostępność – bez problemu można kupić ją w Internecie lub stacjonarnie w Rossmannie. Cena bardzo adekwatna do jakości produktu. Dodatkowym plusem jest duża wydajność. Miło się zaskoczyłam i chętnie wracam do tej soli.

Moja ulubiona

Sól do kąpieli jest bardzo przyjemna, nogi są odświeżone i miękkie, ma fajne granulki, jakość produktu co do ceny jest bardzo dobra. Opakowanie bardzo fajne. Ogólnie sól fajnie pachnie i wchłania się

Sól do stóp z morza martwego

Z chęcią sięgnęłam po tą sól, gdyż miałam nieświeży zapach. Ale Odkąd kilka innych produktów u mnie się sprawdzają nie miałam wątpliwości, że ten będzie dobry. Uwielbiam robić sobie kąpiel stop z dodatkiem tych soli. Zmiękcza skórę stop i odprężają. Zazwyczaj robie kąpiele przed zabiegami takimi jak pilling stóp i jestem zachwycona., na pewno zostanie że mną dłużej.

Super produkt

Muszę powiedzieć że moje stopy są odżywione, nawilżone, zrogowaciały naskórek zniknął a pięty są zadbane i gładkie. Stopy  przestały się pocić i są bardziej wypoczęte. Sól ma  naturalny skład co jest dużym plusem. Jej zapach jest świeży, koi zmysły.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Najlepsza sól do kąpieli stóp

Sól do kąpieli stóp White Flower's stanowi kompozycję dwóch gatunków soli z Morza Martwego – magnezowo-potasowej, tzw. karnalitowej oraz naturalnej, nieoczyszczonej, o zwiększonej zawartości żelaza i chlorku sodu.
Regularne kąpiele stóp w tej soli pomagają w walce z takimi problemami, jak: rogowacenie naskórka, infekcje bakteryjne i grzybiczne, nadmierna potliwość czy pękające pięty.

Efekty są zauważalne już po pierwszej kąpieli - skóra stóp jest bardziej miękka i przyjemna w dotyku.

Idealnie dopełnienie pielęgnacji!

Podchodziłam do tej soli jak pies do jeża. A to czasu nie ma, a to nie chce się, zawsze znalazłam wymówkę. Moje podejście zmieniło się po pierwszym użyciu. To kolejny produkt White Flower's, z którym mam do czynienia i kolejny, z którego jestem zadowolona.

Sól została zamknięta w słoiku, w którym mieści się 500 g produktu. Zamknięcie jest solidne, dobrze zabezpiecza kosmetyk, ale otwór jest duży, tak że trzeba uważać, by jednorazowo nie wsypać zbyt dużej ilości. Już po otwarciu opakowania uwalnia się miętowy, cudownie orzeźwiający aromat. Dla mnie idealny! Kolejną zaletą jest skład. Mamy tutaj oczywiście sól z Morza Martwego, a oprócz niej m. in. czarny kminek, olej jojoba, olejki eteryczne: z trawy cytrynowej, z drzewa herbacianego i z mięty pieprzowej.

Zgodnie z zaleceniami producenta, dwie stołowe łyżki soli wsypywałam do miski z ciepłą wodą. Po rozpuszczeniu zapach nie był już tak intensywny, ale nadal wyczuwalny i nawet powiedziałabym, że w pewnym stopniu relaksujący. Wykonując regularnie "zabieg" z użyciem soli, zauważyłam, że moje stopy są w lepszej kondycji - skóra nie jest szorstka i popękana, za to zregenerowana i mięciutka. Sól stanowi dobre uzupełnienie pielęgnacji, zwłaszcza po ciężkim dniu.

Produkt jest dostępny w Rossmannie, kosztuje 15,49 zł. Biorąc pod uwagę działanie, skład i pojemność, w mojej ocenia kwota ta jest niska.

Podsumowując, polecam recenzowaną sól. Nie wiem, czy jest ona niezbędnym elementem pielęgnacji, ale na pewno baaardzo przyjemnym. Warto ją wypróbować, sama też będę do niej wracać.

Idealna sól do stóp

Kupiłam z polecenia i nie zawiodłam się!
Zapach oraz to jak ta sól działa na stopy to jakiś sztos. Samo użycie jest bardzo przyjemne bo dzięki intensywnemu zapachowi działa również na zmysł. Lubię w niej moczyć stopy, kiedy zmarzłam lub coś mnie bierze. Poza tym stopy to tym zabiegu są miękkie i idealnie przygotowane pod pedicure. Sól zamknięta jest w plastikowym słoiku o sporej pojemności, która wystarczy na bardzo dużo zabiegów. Cena w stosunku do jakości dostępności jest bardzo adekwatna.

Twoje stopy ją pokochają

Sól do stóp od White Flower's to jeden z moich ulubionych kosmetyków tego typu. Duże, wydajne opakowanie, piękna szata graficzna, skład i działanie! Czego można chcieć więcej! Moje stopy są w tej chwili w świetnej kondycji, zrelaksowane, nawilżone, zrogowaciały naskórek znikł jak za dotknięciem magicznej różdżki. Pięty miękkie i delikatne jak skóra mojego synka. Do tego co tygodniowy rytuał odstresowuje i sprawia ogromną przyjemność. Bardzo polecam ten produkt!