Bourjois, Coup de Theatre (Tusz z bazą 2w1 wydłużający i pogrubiający)

Bourjois, Coup de Theatre (Tusz z bazą 2w1 wydłużający i pogrubiający)

Maskara w dwóch aktach:
Akt 1: Wydłużenie i pogrubienie rzęs białym tuszem, zawierającym wyjątkową formułę wosków i włókien nylonowych.
Akt 2: Makijaż tuszem kolorowym to doskonałe uzupełnienie działania bazy. Dzięki wchodzącym w jego skład prowitaminom B5 rzęsy nabierają głębokiego koloru i blasku.
Testowana pod kontrolą dermatologów i okulistów, maskara jest odpowiednia dla osób o wrażliwych oczach i dla osób noszących szkła kontaktowe. Bez problemu można ją usunąć kosmetykami do demakijażu.

i tak i nie

to był mój pierwszy tusz do rzęs - kiedyś byłam nim zachwycona. Jakiś miesiąc temu postanowiłam znowu do niego powrócić. Teraz mam mieszane uczucia. Trzeba przy nim nieźle się namęczyć żeby pokryć białą bazę czarnym tuszem. Niemal za każdym razem biała baza prześwituje. Kończy to się tym, że nakładam kilka warstw czarnego tuszu w jednym miejscu i rzęsy wyglądają sztucznie i niechlujnie. Trzeba chyba po prostu mieć wprawę w aplikowaniu bazy i całkowitemu zatuszowaniu nią czarnym tuszem. Nie mam cierpliwości 15 minut nakładać tuszu po czym okazuje się, że i tak efekt końcowy mnie nie zadowala. Może problem tkwi w tym, że ja już po prostu mam gęste i długie rzęsy i efekt wydłużenia i pogrubienia po prostu wygląda nienaturalnie w moim przypadku. eh.. już sama nie wiem ;) plus ma taki, że nie obsypuje się.

do pracy

Muszę przyznać, że za tą cenę nie oczekiwałabym więcej i używałam tego tuszu na codzień, do pracy a na wyjście wybieram lepszy (np. Diora). Trzeba było dość szybko nałożyć czarny kolor na bazę żeby nie wyschła bo wtedy trudno było pokryć całe rzęsy i nie chciałąy się wydłużyć. W ogóle dość słabo z tym wydłużaniem i wywijaniem - na pewno nie było efektu spektakularnych sztucznych rzęs jak obiecywali w reklamie. Ale od biedy ujdzie. Aha, biały podkład dużo szybciej się skończył.

Używam tego produktu od:0,5 roku

cudowny

świetny tusz.pierwszy raz zostałam nim pomalowana u kosmetyczki na studniówke.troche mnie dziwiło tyle zachodu z tuszem bo musiałam odczekać aż zaschnie potem powoli otwierać oczy itd.ale potwm efekt FENOMENALNY!! nigdy moje rzęsy nie były takie ...rzęsiste wydłużone i perfekcyjnie rozdzielone.zakupiłam do domu to cudo i się nie zawiodłam.warto się troche z nim pobawić żeby potem wyglądać cudnie.plus za to że nie podrażnia oczu a nosze soczewki.doskonała jakość za w miare przystępną cenę chociaż nie byłabym zła gdyby był tańszy bo zakupiłam go za 53 zeta>

Ilość zużytych opakowań:1 ale się kończy

TAKI SOBIE

Jak dla mnie każdy tusz z bazą nadaje się tylko do kosza. Trzeba mieć wprawę, żeby go używać i pokryć białe dziadostwo kolorem. Czarna strona nie zrobiła na mnie wrażenia, tak jak całość.

Używam tego produktu od:już nie używam

Ładnie wydłuża rzęsy, ponadto ogramnych plusem przy moich wrażliwych oczach jest to, ze ich nie podrażnia. W przeciwieństwie do tego, przy innych tuszach moje oczy łzawią i stają się czerwone.
Pozatym mimo iż nie jest wodoodporny nie spływa, ładnie się utrzymuje, lecz nie ma problemu z jego usunięciem.
Minus? Lekko skleja rzęsy.

Używam tego produktu od:1mies

taki sobie

to był mój pierwszy tusz dwufazowy
nie za bardzo się polubiliśmy, rzęsy były po nim okropnie sztywne- dłuższe, ale bez zwiększonej objętości
konsystencja białej bazy ok, dobrze się nakładała, ale kolor był jakiś taki mało kryjący
miałam kolor śliwkowy
ostatecznie tusz oddałam kolezance, ale nawet nie wiem czy była z niego zadowolona
z innych tuszy bourjois byłam zadowolona ale ten taki sobie

Używam tego produktu od: przez 3 miesiące

Sentyment... TAK!

TAK! Pamiętam ten tusz doskonale! To był mój PIERWSZY TUSZ W ŻYCIU! Dostałam go na 13 urodziny :) Jest świetny z tego co pamiętam. Chociaż potem już nie chciało mi się używać bazy. Ale z tego co pamiętam to ładnie wydłużał i nieźle pogrubiał. Chociaż nie pokrywał do końca bazy, dlatego kładłam jej mało. Bez bazy byłby w sumie chyba lepszy. Mam do niego sentyment. Nie zsypywał się w ogóle i nie rozmazywał. Bardzo ładny czarny odcień :) Naprawdę godny polecenia!

Używam tego produktu od: w tej chwili nie, używany wcześniej
Ilość zużytych opakowań: wtedy jedno

idealnie wydłuża

Pogrubia może niespecjalnie, natomiast naprawdę rewelacyjnie wydłuża. Baza zawiera włókienka, które tworzą idealne przedłużenia rzęs. Pokryte tuszem wyglądają jak prawdziwe, nie wyglądają jak owadzie nóżki. Bardzo dobry kształt szczoteczki, nie za szeroka, nie za gęsta, wąska końcówka umożliwia dokładne pomalowanie rzęs w kącikach oczu, kolejnym plusem jest łatwość zmywania, przy czym jest trwały i nie osypuje się.
Jedynym minusem tego tuszu jest jego krótki żywot. Po 2-3 miesiącach staje się dosyć suchy i ciężko się go nakłada, może się wtedy osypywać. Nie zniechęca mnie to jednak, bo po prostu boję się kupować inne tusze - ten łatwo się rozprowadza, łatwo zmywa, nie wygląda sztucznie ani nachalnie, nie rozmazuje się, nie skleja, no i bardzo ładnie wydłuża rzęsy. Nie polecam osobom które poszukują tuszu ultra-pogrubiającego.

Ilość zużytych opakowań: wiele

Moze byc...

Dostalam go w prezencie, wiec moze bede mniej krytyczna, gdyz mnie nic nie kosztowal...
Biala baza wydawala mi sie troszke za gesta, ale doszlam do jakiejs wprawy.
Nakladanie na pewno bylo czasochlonne: baza, odczekanie chwilke, czarny tusz. Trzeba bardzo uwazac, zeby dokladnie pokryc baze. Efekty - faktycznie wydluza rzesy.
Wady: jedna ogromna - tusz ktory dostalam wydawal sie swiezy i nowiutki, ale starczyl na ok 2, moze 3 miesiace, a nie jestem zwolenniczka "ciezkich" rzes.
Jak kogos stac, to niech sprobuje, ten tusz moze podpasowac, ale ja jestem przyzwyczajona do dluzszego uzytkowania takiego kosmetyku...

Używam tego produktu od: dawna

Zdecydowane NIE dla bazy !!!

Tusz może i nie jest zły, ale baza to całkowita porażka. Jak nałożyłam bazę to ni hu hu nie mogłam pokryć jej całkowicie tuszem i w rezultacie albo miałam siwo-czarne rzęsy, albo owadzie nóżki zamiast rzęs.
Nie polecam, bo za te pieniądze można mieć naprawdę dobry tusz.

Ilość zużytych opakowań: jedno i więcej nie będzie!

Godny wypróbowania

Ja osobiscie jestem zadowolona z tego tuszu...nie wiem czy kupie go ponownie, gdyż korci mnie teraz Gosh...ale kto wie, może do niego wiernie wrócę. Używam go od 3 lat i naprawde potrafie nim wyczarować woal z rzęs...moje są co prawda dość długie i gęste...ale pomimo tego tusz poteguje efekt i rzęski wyglądają po nim naprawde super...

Używam tego produktu od:3 lat

fajny :D

Pierwszy raz użyłam go u koleżanki, pożyczyła mi go do domu, a w końcu podarowała (nie wiem co ona chciała przedłużać jak rzęsy zawijają jej się na czoło :D:D)

Baza dobrze się nakłada, ładnie wydłuża rzęsy.
Potrzeba trochę wprawy, żeby dokładnie pokryć bazę tuszem, ale nie jest to bardzo trudne.
Efekt nie jest teatralny, ale ja i tak mam w miarę długie rzesy, więc może po tym tuszu to juz maksimum jakie moge z nich wydobyć :D

Podoba mi się szczoteczka tuszu - rozdzieliła moje rzęsy, co uwielllbiam :):)

Lubię testować, ale pewnie jeszcze do niego wrócę

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe