Adidas, for Women, Refreshing Body Tonic (Woda tonizująca do ciała dla pań)

Adidas, for Women, Refreshing Body Tonic (Woda tonizująca do ciała dla pań)

Lekka, tonizująca woda do ciała o świeżym, energetyzującym zapachu. Odświeża i orzeźwia. Zawiera witaminę E. Dostępna jest w kilku zapachach, a tym samym i kolorach.

Orzezwiajaca mgielka!

Zastanawiam sie,czy ten produkt jest jeszcze dostepny w Polsce,bo ja go uzywalam ladne 6-7 lat temu.
Ten spray to byla alternatywa dla perfum czy wod toaletowych, na zakup ktorych nie moglam sobie wowczas pozwolic.Dzis mysle o tym sprayu z sentymentem i chetnie sie w niego zaopatrze-o ile jeszcze jest dostepny.
Czego wiecej chciec-duza fajna butla z logo Adidas,sam spray(ja mialam wersje zielona) pachnial przepieknie,swiezo i delikatnie,bardzo orzezwiajaco!Super na wiosne czy lato:)Zapach dosc trwaly jak na taki spray,dlugo utrzymywal sie na ubraniach.Jak na te cene to KWC .Zdecydowanie polecam wszystkich,ktorzy uwielbiaja swieze zapachy i nie stac ich na cos z wyzszej polki.

tęsknię za tym zapachem ♥

Z tą linią produktów spotkałam się jako nastolatka, pewnego roku dostałam mały zestaw kosmetyków w przezroczystej kosmetyczce z logiem Adidas na BN. Ach, co to była za radość !! Aż po dzień dzisiejszy mam tą kosmetyczkę. ♥ Była w nim miniaturka tej wody (ok. 50ml, tak myślę), dezodorant w aerozolu i mini żel pod prysznic.

Później znalazłam tą wodę pełnowymiarową w sklepie i od razu kupiłam. Później, jak się obejrzałam po skończeniu butelki, już jej nie było na sklepowych półkach.

Oceniam wersję Icy Burst (ta niebieska ze zdjęcia).

Plusy:
- zapach - świeży, morski, jak dla mnie to pachniał fiołkami; idealny na lato
- poręczna butelka, można wszędzie zabrać; nie wgniatała się
- duża
- wydajny - można psikać i psikać i końca nie ma (:
- zapach, jak na zwykła wodę perfumowaną, nie perfumę (!) dość długo był wyczuwalny na skórze

Minusy:
- nakrętka szybko się połamała - zwykły plasticzek ;p

Tęsknię za tym produktem, z chęcia bym kupiła go jeszcze raz z razji ożywienia wspomnień, a dwa, że był baaardzo dobrym produktem.

Używam tego produktu od: ok. 2002/2004r.
Ilość zużytych opakowań: jedno małe ok. 50ml, jedno pełnowymiarowe 200ml

Orzeźwiający

Opakowanie typowo sportowe-przynajmniej mi się z takim skojarzyło.:) Fakt-faktem woda orzeźwia ciałko dlatego polecam Paniom które lubią tego typu psikadełka.Ja mam wersje niebieską ale z pewnością nie pasujemy do siebie.To nie to czego szukałam.

Używam tego produktu od:kiedyś

idealny jak dla mnie;]

mam sentyment do tego sapachu, kosmetyk baaaaardzo wydajny, na pewno go jeszcze kupię
dobry produkt dobra firma no i satysfakcja gwarantowana - za niewielkie pieniądze:)

ciężko go dostać o fakt

Używam tego produktu od:3 lat

idealna świerzość :)

Zapach jest bardzo świerzy i przyjemny. Naprawdę polecam. Niestety od jakiegoś czasu nie mogę znaleźć tego produktu w sklepach ;/ albo w moim mieście taki deficyt albo go wycofali

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

świeży

Woda jest lekka i ma przyjemny zapach, używałam tego jak również cytrusowego i ten był lepszy, gdyż zapach cytrusowy jest trochę duszący.
Ogólnie super jeżeli ktoś szuka czegoś co daje świeżutki zapach na kilka godzin.
Woda jest najlepsza na ciało - przyjemnie orzeźwia. Używam tego produktu od:jakiś czas temu