KWC LogobyWIZAŻ logo

• 27 maja 2019 o 22:33
    Do mokrych włosów
    Kupi ponownie:Tak
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Grzebień jest odpowiedni do rozczesywania mokrych włosów, nie niszczy ich, nie wyrywa. W porównaniu do szczotek nie naciąga mokrych włosów, które po zmoczeniu są bardziej elastyczne. Odkąd używam do tego celu grzebienia zauważyłam znaczne zmniejszenie utraconych włosów na tym etapie pielęgnacji. Dzięki średnio rozstawionym ząbkom nadaje się do rozprowadzania maseczki, odżywki na mokrych włosach. Nakładana od połowy w większej ilości, poprzez samo czesanie rozkłada się równomiernie na całej ich długości, przy czym bardzo dobrze je rozczesuje. Tak wysuszone włosy przez suszarkę lub w sposób naturalny mają lepszy wygląd, są proste i nie wymagają czesania zaraz po wysuszeniu.
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną
    KAJAL K
    5 / 5
    16 listopada 2019 o 1:04
    Niezniszczalny
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Tego grzebienia nic nie złamie. Nie jest to grzebień do wszystkiego, używam go razem że szczotka. Idealnie jednak się sprawuje na mokrych poplatanych włosach. Czesze delikatnie jakbyśmy próbowały rpzszesywac palcami. Tak rozsczesane włosy poprawiam potem szczotka, Ale ten grzebień pomaga na te najgorsza pierwsza fazę rozczesywania.
    Zalety:
    • Dobrze radzi sobie z mokrymi włosami
    • Nie lamie sie
    Inna drogeria
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 11 lutego 2020 o 18:26
    Idealny do rozczesywania i wyczesywania
    Kupi ponownie:Tak
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Jeżeli twoje włosy potrzebują rozplątania (nawet te cienkie) lub wyczesania (np. lakieru do włosów, nadmiaru suchego szamponu), to jest to produkt idealny. Nie wyrywa włosów, rozczesuje wszelkie supełki, choć jest jedna wada - jeden grzebień taki już złamałam :) Lekko się wygina i niestety, ale to tylko plastik.
    W marketplace Allegro, Amazon
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 1 lutego 2023 o 10:15
    Idealny do kręconych włosów mojej córki
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Grzebień kupiłam jakiś czas temu. Moja córka ma włosy dio ramion są rzadkie ale kręcone. Zwykły drzebien nie dawal sobie nimi rady bo za bardzo szarpał i robił kołtuny. Grzebień wykonany jest z dobrej jakości plastiku. Grzebień w kolorze bursztynowym. Grzebień posiada długie ząbki i dość duże odstępy między nimi. Grzebień dobrze rozczesuje włosy mojej córki nie ciągnie ich i nie szarpie tylko delikatnie krok po kroku rozczesujemy jej piękne loczki. Grzebień nie wyrywa włosów. Grzebień jest naprawdę trwały mimo długiego użytkowania nic kompletnie z nim się nie dzieje . Ząbki nadal są na swoim miejscu. Grzebień łatwo utrzymuje się w czystości wystarczy umyć pod bieżącą wodą i wyrzec. Nie wyobrażam sobie codziennego czesania włosów bez tego cuda. Polecam
    Zalety:
    • Wykonany z dobrej jakości plastiku
    • Bursztynowy kolor
    • Długie ząbki
    • Spore odstępy między zębami
    • Dobrze rozczesuje loki córki
    • Nie szarpie I nie wyrwa włosów
    Inna drogeria
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 9 grudnia 2018 o 12:49
    Nieźle
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    To jest najtańszy grzebień który widziałam. Dużo osób chwali Inter Vion ale ja chyba nie jestem od tego. Bardziej lubię szczotkę do włosów. Ale to zależy bardziej od gustu:)
    Drogeria Rossmann
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną