Donegal, Grzebień do rozczesywania włosów nr 9823

Donegal, Grzebień do rozczesywania włosów nr 9823

Pojemność 1 szt

Grzebień do włosów z szeroko rozstawionymi zębami.
Przeznaczony jest do rozczesywania włosów mokrych.
Szeroko rozstawione zęby nie szarpią i nie łamią mokrego włosa.

grzebienie
Wykonanie
plastikowe
Kształt
podłużne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Bardzo ok

Kupiłam już go dawno temu, kosztował nie wiele. Lubię rozczesywać nim mokre włosy, ma szeroko rozstawione i grube zęby. Mimo użytkowania, zęby się nie złamały, więc cieszy mnie to, bo to oznacza, że jest wykonany z porządnego plastiku. Łatwy w utrzymaniu czystości.

ideał do kręconych włosów

Kupiłam go jakieś 2 miesiące temu, od kiedy zaczęłam myśleć o pielęgnacji nakierowanej na odżywienie włosów i wydobycie skrętu.

Kosztował grosze ale jakościowo jest bardzo dobrym produktem. Wykonany z twardego plastyku, dobrze się go trzyma w ręku przy rozczesywaniu włosów na mokro. Szeroki rozstaw ząbków pozwala na rozczesanie włosów i co ważne nie skutkuje puszeniem ( przy czesaniu na sucho).

Boski <3

Biorąc pod uwagę moje kręcone włosy , to ten grzebień jest istnym cudem :) kiedy go użyje na mokre włosy , ślicznie je rozczesuje , gdzie później pojawiają się loki . Uwielbiam go a w połączeniu z mleczkiem do włosów to już duet wręcz idealny . Jego zakup myślę że jest na każdą kieszeń. Zakupiłam go już jakieś 2 lata temu i do tej pory cudnie się trzyma , oprócz wytartego napisu hehe :D grzebień nie szarpie włosów , nie wyrywa ich więcej jak szczotka . Z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu

Świetny i tani

Używam tego grzebienia szczególnie do rozczesywania mokrych włosów. Nie jestem zwolennikiem rozczesywania włosów szczotką, czy to mokrych, czy suchych. Dlatego najpierw rozczesuję je grzebieniem, a dopiero później wygładzam szczotką ;) Podobno lepsze są grzebienie drewniane, ale sama takiego jeszcze nie miałam, więc ten jest dla mnie ok :D Sama cena jest bardzo kusząca, ja kupiłam go za niecałe 2 zł :)

Najlepszy

Mój ulubiony nie wyobrażam sobie gdyby miało go zabraknąć. Odkąd go kupiłam nie rozstaję się z nim ani na krok jedyny grzebień, który radzi sobie z rozczesywaniem moich włosów zwłaszcza po umyciu naprawdę bardzo dobrze wykonany i odporny na wszelkie upadki.

Gładki i porządnie wykonany

Używam go do rozczesywania na mokro z maską, czasem do rozplątywania supłów na włosach na sucho.
Grzebień sprawdza się bardzo dobrze - jest delikatny dla włosów, nie ma widocznego czy wyczuwalnego szwu na łączeniu, więc ich nie niszczy. Dobrze leży w dłoni i czesze się nim po ludzku wygodnie - ma odpowiedniej długości ząbki.
Jest bardzo trwały - mam swój kilka lat, często zdarza mi się po prostu wrzucać go do torebki, a nadal ma wszystkie ząbki.
Cena oczywiście zachęca.

Mój must have

Od kiedy zakupiłam ten grzebień jest to mój niezbędnik - w domu, w pracy, zawsze mam go w torebce i na toaletce, po prostu sie z nim juz nie rozstaje :) Grzebien nie szarpie wlosow, dobrze je rozczesuje. Po umyciu moje wlosy niezwykle latwo ie placza i altwo je wyrwac probujac rozczesac. Odkad uzywam tego grzebienia zapomnialam o tym problemie! Idealnie sp;rawdza sie do rozprowadzania maseczek czy czesania w ciagu dnia. Grzebien jest niezwykle trwaly - nie lamie sie, zabki nie wylamuja sie ani nie krzywia a uzywam go juz od dluzszego czasu. Poza tym jest tani i mozna go dostac w wielu drogeriach, polecam kazdemu.