Eva Natura, Zioła Polskie, Potrójna moc ziół, Szampon do włosów z tendencją do łupieżu `Brzoza, dziegieć, wierzba`

Ekstrakty: brzoza, dziegieć, wierzba.
Efekt: świeże, błyszczące i lekkie włosy. Oczyszczona i odprężona skóra głowy.

póki co zadowolona! :)

Dostrzegam same plusy póki co, mam problem z łupieżem, ponieważ brałam silne leki,które makabrycznie wysuszają całą skórę ciała, także głowy, same włosy również mam przez to osłabione..stwierdziłam, że zanim zakupię kolejne nic nie warte szampony z górnej półki spróbuję czegoś taniego - może zadziała, no i jak na razie z tego szamponu jestem bardzo zadowolona, swędzenie głowy zredukowane, zobaczymy co dalej, ale nadzieje mam duże ! :)

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Absolutnie tak! Szampon, który uratował mi włosy!

Całe życie miałam problemy z łupieżem. Tzn. odkąd pamiętam. Nabyłam ten szampon całkiem przypadkiem. Zawiedziona moim szamponem fryzjerskim za ponad 30 zł, który niby się sprawdzał, ale szału nie było postanowiłam, że wypróbuję, a co mi tak. Kasę zaoszczędzę. Wystarczyło mi PÓŁ OPAKOWANIA, aby pozbyć się problemu. Teraz spokojnie mogę używać szamponów regeneracyjnych lub do włosów przetłuszczających się! Bo właśnie po tym szamponie zauważyłam taką różnice. Używam już 2 miesiące innego szamponu i włosy są cudowne. To chyba jedyny kosmetyk, którym będę się TAK zachwycać puki będzie działał :D Przechodząc do innych cech i podsumowując:

*wydajny
*tani
*łatwo dostępny
*likwiduje problem!
*nie wzmaga przetłuszczania
*jest z naturalnych składników
*konsystencja
*dobrze się pieni

-: zapach, da się znieść, ale... nie jest to coś wymarzonego

+/-: troche plączę, jednak rozczesuje włosy dopiero nastopnego dnia po mycu (myje wieczorem), więc nie ma problemu.

Używam tego produktu od: ok. 3,5 miesiąca z przerwą
Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

na 5

Teraz zdaje się jest w podobnym opakowaniu jak rzepa. Kupiłam go, bo rzepy nie było akurat w Netto.

+pięknie się pieni
+włosy bardzo ładnie się błyszczą
+tani
+chyba lekko ogranicza przetłuszczanie

- potwornie śmierdzi dziegćiem , za to - pół gwiazdki
-plącze (ale mam włosy za połowę pleców, więc jeszcze nie trafiłam na szampon, który ich nie plącze)

wydaje mi się, że czarna rzepa jednak lepiej domywa, jej zapach też mi bardziej odpowiada. Choć nie jestem pewna czy widzę jakąś dużą różnicę w działaniu. Żaden z nich nie pomógł na wypadanie włosów, ale podejrzewam jako główny czynnik stres, więc na to szampon nie pomoże ;)

Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: 2mcy

Na problemy pomaga!

Teraz ten szampon jest w innym opakowaniu, kupiłam go ze względu na to iż od pewnego szamponu zrobił mi się łupież i miałam swędzącą skórę głowy. Nie byłam akurat przy kasie więc sięgnęłam po coś polskiego, taniego i ziołowego. Muszę z zaskoczeniem przyznać, że po regularnym użyciu kilka razy z rzędu łupież przeszedł jak również swędzenie. Stwierdzam, że jest skutczeny i w razie problemów chętnie po niego siegnę. Aktualnie używam go przemiennie ze zwykłym szaponem.

Jedyny minus to zapach (jest okropny) ale da się przeżyć bo to nie o zapach chodzi :) no i konsystencja jest oropnie rzadka, wręcz jak woda.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Przyzwoity

Po stosowaniu szamponów do włosów przetłuszczających się nabawiłam się lekkiego łupieżu, dlatego raz na jakiś czas używam tego szamponu który w moim przypadku działa. Dodatkowo dobrze oczyszcza włosy i skore głowy. Co do zapachu to ja go lubię :) Jest wydajny i tani. Świetny na pierwsze mycie.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2-3 standardowe

niestety nie

Nie zwalczył niestety mojego łupieżu... mój brat też go używał i u niego też łupież pozostał. Skóra głowy po umyciu średnio mnie swędziała, w jakimś tam stopniu zniwelował tą przykrą dolegliwość. Zapach mi nie odpowiada. Cena ok. Jedyny plus : po użyciu tego szamponu zauważyłam, że włosy są miękkie.

Pozytywne działanie za taką ce

Za taką cenę kupić efektywnie dzialajacy produkt jest ciezko, a jednak Eva zdolala to uzyskac - szmpon doskonale oczyszcza wlosy, jest delikatny, ma kojacy wplyw na skore glowy, lupiez nie powraca a to jest w moim wypadku sukces. Po wszystkich Fructisach, Garnierach i H&S mam lupiez po dwoch myciach. Wole naturalny zapach dzegciu niz sztuczne detergenty.

Używam tego produktu od: 1 mc
Ilość zużytych opakowań: polowa

na tak

Na półmetku zimy zawsze dopada mnie włosowa tragedia w rodzaju mega przetłuszczania się i czegoś podobnego do łupieżu. Nie jest to widoczne, ani też jakoś wyjątkowo przykre, jednakże. I szampon dziegciowy radzi sobie z tym świetnie. Włosy się nie przetłuszczają w ekspresowym tempie, są znakomicie oczyszczone, skóra głowy ukojona, nie swędzi, nie piecze, super. Włosy nabierają pierwotnego blasku. Zapach do przeżycia, mogę nawet powiedzieć, że po tygodniu zaczął mi się podobać, mimo że jest bardzo intensywny.

Polecam.

Śmierdziel ale skuteczny

Kupiłam go skuszona niską ceną, około 3,90 zł, pomyślałam, ze zaryzykuję, może okaże się skuteczny? Jakież było moje zaskoczenie, gdy okazało sie, ze ten szampon spełnił wszystkie oczekiwania: włosy mniej się przetłuszczają, nie muszę ich myc tak często, są lekkie, głowa nie swędzi i zniknął łupież!!! I to za taką śmiesznie niską cenę! Brawo Pollena Eva! Szampon ma tylko jedną wadę a mianowicie nieprzyjemnie śmierdzi dziegciem (coś ala rozgrzany asfalt), ten smrodek utrzymuje się przez parę godzin, ale warto to znieśc dla efektów! Żaden z drogeryjnych szamponów nie był tak skuteczny!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Nieskuteczny

Wyznaję, iż to mój pierwszy szampon przeciwłupieżowy. Od dawna borykam się z małym łupieżem; takim właściwie zupełnie niewidocznym, więc dotychczas to po prostu "olewałam". Na opakowaniu tego szamponu przeczytałam jednak,iż ma on również zmiejszać przetłuszczanie włosów, więc nie zawahałam się by go kupić. Dotychczas używałam dwóch szamponów Evy: pokrzywowego i z czarną rzepą (nowe wersje) i byłam bardzo zadowolona, jak na taką cenę.
Ten szampon zupełnie mnie rozczarował...Ani nie zlikwiował mojego "skromnego" problemu, anie nie wpłynął w żaden sposób na przetłuszczanie włosów...
Na plus jedynie cena i fakt,że większej krzywdy moim włosm nie zrobiła, czyli nie straciły ani miękkości ani blasku. Ponadto wydajny; dobrze się pieni.
Spośród testowanych przeze mnie szamponów tej firmy po tym włosy rozczesywały się chyba najłatwiej, choc nie do końca rewelacyjnie.
Stronię od wyrzucania kosmetyków, ale przy tym nie wytrzymałam- nie miałam sił zużyć butli do końca....
Zaznaczam,że myję włosy co 2 dni.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania