Olimp Laboratories, Therm Line Fast, Dla kobiet dążących do szybkiej redukcji wagi ciała

Pojemność 60 szt

Preparat w postaci tabletek powlekanych, zawierający odpowiednio dobraną kompozycję składników dla kobiet dążących do szybkiej redukcji wagi ciała. Składniki preparatu wspomagają spalanie tłuszczu, przyspieszenie metabolizmu oraz usuwają nadmiar wody z organizmu.

Zielona herbata oraz pieprz kajeński, zawierający kapsaicynę, wspomagają spalanie tłuszczu, ułatwiając jednocześnie walkę z cellulitem. Zielona herbata wzmaga także metabolizm, przyspieszając przemiany składników preparatu w organizmie. Pokrzywa sprzyja usuwaniu wody z organizmu wraz z zawartymi w niej produktami przemiany materii. W skład produktu wchodzi także wysokiej jakości ekstrakt zielonej kawy - standaryzowany na zawartość kwasu chlorogenowego oraz SINETROL - opatentowany ekstrakt owoców cytrusowych i guarany.

Zastosowanie: dla osób kobiet dążących do szybkiej redukcji wagi ciała, odchudzających się, odczuwających problem z zatrzymywaniem wody w organizmie.

Zalecane spożycie: zalecana dzienna porcja: 1 tabletka 2 razy dziennie popijając dużą ilością wody ok. 30 minut przed śniadaniem i obiadem lub treningiem. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Składniki: ekstrakt pokrzywy (Urtica dioica L.), ekstrakt zielonej herbaty (Camellia sinensis L.), kofeina bezwodna, substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt pieprzu kajeńskiego(Capsicum annuum L.); Sinetrol - opatentowany ekstrakt owoców cytrusowych i guarany (Citrus sinensis L. Osbeck, Citrus grandis, Citrus aurantium var. dulcis, Paullinia cupana), substancje glazurujące - alkohol poliwinylowy, glikol polietylenowy, talk, krzemian glinowo-potasowy, monooleinian polioksyetylenosorbitolu; ekstrakt zielonej kawy, substancja wypełniająca - sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancje przeciwzbrylające - dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych; barwnik - dwutlenek tytanu. 2 tabletki zawierają: ekstrakt pokrzywy 500mg, ekstrakt zielonej herbaty 300mg (w tym: EGCG 165mg), kofeina (z kofeiny bezwodnej, zielonej kawy oraz Sinetrol) 242,6mg, ekstrakt pieprzu kajeńskiego 80mg (w tym: kapsaicyna 6,4mg), Sinetrol 40mg, ekstrakt zielonej kawy 20mg (w tym: kwas chlorogenowy 10mg);

Skuteczność:

Ok

Stosuję przed treningami, szybciej się pocę. Na samych tabletkach nie da się zredukować kg ale w porównaniu z ćwiczeniami i dietą kg idą w dół Ogólnie polecam

Średnie

Opakowanie Therm Line Fast poleciła mi moja kuzynka, która zrzuciła 5 kilogramów z tym suplementem. Ja miałam podobnie: też spadek wagi i lepsza sylwetka, ale musiałam trochę poczekać na pojawienie się efektów. Oczywiście nie obeszło się bez diety i ćwiczeń na spalanie. Tabletki nie są duże, dzięki czemu łatwiej je połknąć. Czy polecę ten produkt? Sama nie wiem. Efekty są, ale równie dobrze może być to zasługa diety i ćwiczeń.

Dobry

Całkiem pomocny suplement diety. Brałam głównie przed treningami i zauważyłam że dużo mocniej się pocę. Waga się zmniejszyła mimo że wcześniej również uprawiałam sport a nie bardzo mogłam schudnąć. Zmniejsza też pragnienie podjadania. Trzeba przyznać, że nie jest to cudowny środek dzięki któremu schudniemy w mgnieniu oka bez żadnego wysiłku. Zdrowe odżywianie i sport połączone z tym suplementem dają zadowalające wyniki. Nie zauważyłam u siebie żadnych efektów ubocznych.

nie działa :(

Niestety....postanowiłam schudnąć, dieta, ćwiczenia + opakowanie efekt na wadze trochę mniej ale bez szału. Skończyłam opakowanie pozostawiłam tylko dietę i ćwiczenia i efekty były na tym samym poziomie czyli therm line fast nie dał nic wyszczuplił ale tylko mój portfel na szczęście nie są bardzo drogie

rady nie dało

zachęcona opisami, poleceniami, itd. postanowiłam zakupić
a że po drugiej ciąży trochę tłuszczyku i kg zostało, stwierdziłam że się przyda taki wspomagacz.
ruszyłam z ćwiczeniami 2x w tygodniu po 45 minut i tym oto specyfikiem + wiadomo: słodkie odstawione, dużo warzyw, duszone lekkie posiłki, 5x dziennie , stale pory itd
i... zawiodłam się. z 8 kg nadwyżki do zgubienia (nie przesadzone,nadwyżka sprzed ciąży) zgubiłam raptem 3 w ok. 2 tygodnie, a potem waga wahała się +/- 1 kg. W trakcie stosowania nie zauważyłam żadnych niepożądanych dolegliwości, przestałam stosować po 1 opakowaniu, bo nie widziałam efektu, a bez sensu obciążać wątrobę i żołądek

W moim przypadku nie zadziałał.

Lubię tę firmę, stosuję kilka jej suplementów (głównie witaminowych) i jestem zadowolona, niestety tego preparatu nie mogę polecić.
Stosowałam preparat około miesiąca czasu i nie zauważyłam żadnych trwałych efektów. Początkowo straciłam około 3 kg (co przy mojej wadze jest dość dużym wynikiem), ale w kolejnych tygodniach stosowania preparatu je "odzyskałam".
Waga nie uległa zmianie.
W trakcie stosowania preparatu czułam się źle - miałam palpitacje serca, byłam nerwowa i nadmiernie pobudzona. Do tego doszły bóle głowy, które zniknęły gdy zaprzestałam stosować ten preparat.
Tabletki spowodowały podrażnienie żołądka i mdłości, zwłaszcza rano. Któregoś dnia (przepraszam za opis) po prostu je zwymiotowałam.
W tym dniu zaprzestałam całkowicie stosowania tego preparatu.
Nie polecam.

Bez rewelacji

Nie ma produktu, który spali za nas tkankę tłuszczową .... Postanowiłam przetestować ten produkt, ponieważ potrzebowałam lekko zrzucić wagę i miałam mało czasu. Stosowałam go dwa razy dziennie, rano i przed treningiem. Nie zauważyłam żadnych efektów.

Bardzo dobry

Produktom Therm Line ogólnie nie mogę nic zarzucić. U mnie w połączeniu z aktywnością fizyczną i zdrowym odżywianiem czynił cuda. Nie zaszkodził mi na żołądek ani nie powodował żadnych innych nieprzyjemności.

Skuteczny preparat za cenę zdrowia

W roku 2015 postanowiłam intensywnie się odchudzić.Zaczęłam od diety.Do tego po pracy kilkukilometrowe spacery na kijkach nording walking.I ten preparat.Stosowałam go bardzo długo.Ponad pół roku.Efekty były widoczne szybko.Ludzie dziwili się mojej figurze.Niestety te tabletki są trucizną dla żołądka.Z początku był refluks.Coraz częsciej dokuczal mi bol brzucha.Okazalo sie,ze to wrzody na żołądku.Bolesne gastroskopie..itd