Givenchy, Laque Miroir Lip Shine (błyszczyk do ust)

Givenchy, Laque Miroir Lip Shine (błyszczyk do ust)

Bardzo dobry jakościowo błyszczyk, nadający ustom przepiekny, intensywny połysk zapewniający im równoczesnie ochrone (SPF8).
Ciekawa gama kolorystyczna i miła, przeciętnie lepka konsystencja sprawiają, że Laque Miroir Lip Shine jest kosmetykiem, który spokojnie można polecić. Dodatkowym atutem produktu jest ciekawe opakowanie, utrzymane w futurystycznej stylistyce. Jest nie tylko ładne, ale i praktyczne, gdyż małe lusterko umieszczone w jego dolnej części ułatwia dyskretne kontrolowanie aktualnego stanu makijażu :)

Cena: ok. 85 zł

Gdyby nie ten smak

Lusterko jak dla mnie to taki trochę pic na wodę, nie przeszkadza ale i nie pomaga, trudno się w nim przeglądać/malować. Co mnie zraziło to ten dziwny smak, jakby wazelina czy coś podobnego -aż zerknęłam początkowo czy data ważności jest ok ( i o dziwo była :/ i to dużo do przodu). Fajnie i długotrwale pokrywa usta, tworząc na nich śliską warstewkę . Usta długo są nawilżone, fajnie lśnią, bardzo dobry gdyby nie ten smak... nie wiem może każdy kolor ma inny , ale mój nr1 nie był za smaczny. Odjełam 1,5 gwiazdki za dość wysoka cenę i sam. Używam tego produktu od:3miesięcy

dosyc dobry

Blyszczyk daje lustrzany efekt, dosyc dlugo pozostaje lepki. Kolor jest poltransparentny, raczej jasny, a spodziewalam sie zywej czerwieni (nr 53). Z tym lusterkiem to jakas sciema, latwo sie brudzi, ciezko sie w nim przejrzec, a juz na pewno nie nadaje sie do poprawy makijazu. Opakowanie bardzo oryginalne, wyjete z kieszeni lub torebki moze budzic zaciekawienie. Ogolnie blyszczyk jest okej, dosyc dobry, chociaz nie wiem czy wart swojej ceny.

idealny

Po prostu cudeńko. Należałby się dla niego kosmetyczny nobel, jeżeli byłby takowy teraz przyznawany. Zdecydowanie lepszy od innych z tej samej połki cenowej, a przede wszystkim wyjątkowy dzięki praktycznemu w tym przypadku lusterku. W każdej chwili i w każdym miejscu można sprawdzić i poprawić makijaż ust. Świetnie się nakłada, jest gęsty, ale w sam raz, cudownie nawilża i odżywia usta i ma delikatny niezobowiązujący zapach i posmak. Jedyną wadą jest to, że w końcu się kończy. No ale wtedy... znowu cała przyjemność po mojej stronie.

Praktyczny!

Ja posiadam odcień 52, taki ciepły jaśniutki beżyk, delikanty i złocisty :) Ma piękny zapach z lekką nutką wanilii, nadaje ustom szklany wręcz połysk - te drobinki jakieś tam są, ale niezauważalne. Nie lepi się, jest dość lekki, przyjemnie nawilża usta. Najbardziej podoba mi się opakowanie - lusterko wbudowane w etui naprawdę się przydaje! Błyszczyk też aplikuje się bardzo wygodnie, ma pędzelek a nie gąbeczkę. Dość wydajny, aczkolwiek krótkotrwały efekt (co mnie nie dziwi, to w końcu błyszczyk).

bardzo solidny

Miałam okazje nabyć ostatnio po cenie dużo niższej niż normalna, kolorek 01(taki jakby lekko osnieżony). Błyszczyk jest bardzo dobry, dość długo się trzyma , ładnie wygładza i nawilża usta. Lepi się trochę mniej niż błyszczyki chanel. Mimo wszystko efekt jest mniej spektakularny niż w Levres Scintillantes-stąd jedna gwiazdka mniej:)